Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:51

Beranka předsedající mu vypnul mikrofon (plkal prý hrozný kraviny), tak se Volný přesunul k němu a chtěl jeho mikrofon

Online Kokoska
Avatar
28304 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:56

Já teda ve většině případů, když je na výběr, dám přednost české produkci. Taky nechápu, proč se k nám musí dovážet brambory z Polska a Holandska či kterého čerta a proč nejde u nás vypěstovat ve skleníku rajčata, když jinde jo. Přesto si myslím, že ty kvóty jsou blbost, nerada bych se dočkala nějakého potravinářského Tuzexu, kdy pouze tam a nikde jinde si koupím třeba iberskou šunku nebo maďarský uherák místo kosteleckého šuntu.

Online andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:00

Torrah Tak moc ráda bych se zasmála, ale nejde to, jsou to hovada. Úroveň naší politické scény je k pláči. A ryba dycky smrdí od hlavy. Mimochodem, ani jedno z ušatejch torpéd se neobtěžovalo zajít do sněmovny na projednávání prodloužení nouzovýho stavu...

Právě jsem dostala hodinové politické školení od kolegy (staršího). Že je furt lepší, když zemi rozkrádá náš člověk do české firmy než ty cizí firmy co nám rozkradly všechno do daňovejch rájů a který my živíme. Že Fridrichová rozštvává lidi, že je hrozný jak lže. Že za Babiše se přece krade míň než za ostatních. Toho zelenýho smajlíka sem dávat nebudu, ale cítím se tak. 
Kolegy si v mnoha ohledech vážím, ale nomenklaturní kádr ze Strojexportu se holt nezapře.

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:13

Torrah diky! 

Offline jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:14
Reakce na Sweet Potato:

 jíst jen staročeská jídla (muhehe, trdelník) nám bohdá nenařídí

​Začni trénovat - zejtra kucmoch, pozejtří šlejšky

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:21

Kokoska hele, já taky chodím tady do místní pekárny pro chleba a rohlíky (protože je mají skvělý), a k místnímu řezníkovi, co vozí maso z nedalekých jatek. Ale taky si chci koupit víno z Řecka, mandarinky a kde co, a nechci pokud možno věci z Agrofertu, už ze zásady, pokud to jde, tak se tomu vyhýbám. Ale dávat to befelem? A ještě tak, s prominutím, blbým? 55 % (a časem více) prodeje českých potravin? To mi budou kontrolovat košík a když to nedodržím, tak mi přihodí tousťák z Penamu a tak? Obávám se, že obchody by to vyřešily tak, že prostě zboží z ciziny přestanou brát a já zas budu čučet na zelí a brambory a mandarinky si budu moct koupit na Mikuláše a pak už zas ne. Děkuji, už jsem to jednou zažila, to nechci.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:21

andulka01 je to neštěstí, tihle lidi, fakt. Nevím, čím přemýšlejí. Ono pokud to neskřípne přímo je, tak to prostě nepochopí, obávám se.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:27

Torrah Na tom celém je nejlepší, že prý prodat.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:30

S těma potravinama je to teda super. Zrovna nedávno jsem vyhodila nějaký spořivý kuchařky ze 70 let. Jak by se teď hodily - oběd ze starého chleba, jak co a čím nahradit, Babica hadr. Snad to eu nedovolí

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:30
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:32

Sweet Potato no právě, jak by to proboha chtěli dělat? To kromě toho, že tam stojí ochranka a počítá košíky, bude ta samá ochranka počítat i co je v košíku? A ne, pani, tohle už vám nedáme, to víte, klobásky maďarský, víno australský, a český Penam a Olma se půjdou pást? Nic takovýho! Šup zpátky, tohle vám sebereme a mazejte pro tousťák od Babiše a brambory od Tomana! To by tak hrálo, okrádat nám naše miliardáře!

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:37

Torrah No co co, se zas jednou malinko upsali. Ale všichni přece dobře vědí, jak to bylo myšleno. Babiš udělá tytyty.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:41

To je fofr

Online Kokoska
Avatar
28304 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:42

Torrah snad proboha nejde o to, co ty si smíš koupit, ale co smí prodávat prodejna. Takže když by dodrželi těch 45% zahraničního zboží a ty sis naložila košík jenom tím, každýmu to může být putna.

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:45

razorblade ja taky a ty pupky

Oni se už prali i v Britském parlamentu, nepamatuji si už, ve které komoře. To byla taky pěkná měla. 

Ne že bych si myslela, že česká politika se vyvíjí nějakým úžasným směrem, ale svůj díl viny na tom má i opozice. Ten vzrůst populizmu všude možně je donebevolajici, ale bojuje s tím celá západní civilizace. Spíš je to na sociology a Prokop to taky jasne vysvětluje v těch slepých skvrnách. 

Jinak na Twitteru mě ještě pobavilo:

Může mi, prosím, někdo sdělit, kde se vzaly kvóty na idioty ve vládě? A proč zrovna 100 %?

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:47

Kokoska To možná v lednu, ale počkej v prosinci!

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:49

Kokoska No prodejna to musí prodat, a aby to prodala, musí to někdo koupit!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:04

Kokoska no tím si právě nejsem jista, v týhle společnosti si každý vykládá vše po svém. Já jen doufám, že ta kravina prostě neprojde.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:06

continuity to je fakt, ty Slepé skvrny, tam to je popsané přesně. A to, že jsou u moci Zeman a Babiš, je důsledek toho, co se tu dělo před nimi, to je jasné. Teď spíš, jak z toho ven.