Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 31. října 2019 08:47
Reakce na barbucha:

Garfie 

Prostě elita na Hradě! 

​Neznam ani jeho, ani ji, ale predstav si, ze jsem za Havla byla na hradni recepci asi trikrat, protoze jsem delala doprovod pozvane tete. No a taky jsem nebyla  "elitou naroda".

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. října 2019 09:51

Emerald 

Tak za Havla se na elity nehrálo (byla jsem tam taky  ), to je právě drobnej rozdíl.

Teď tady ta lůza chodí s nosem nahoru... nejhorší křupani si hrajou na pány, ačkoliv pomalu nedokážou použít příbor. V čele se Zemanem samozřejmě. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2019 09:56

barbucha jako já fakt nevim, proč hned lůza, proč by Vémola měl bejt lůza hned a z čeho usuzuješ, že neví jak držet příbor

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 31. října 2019 10:16

barbucha Ale hralo, jen to obcas byla elita ponekud alternativni ( treba prave moje teta ).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 31. října 2019 10:26

barbucha 

někdo ten kulturní sešup prostě asi nevnímá, to máš marný

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2019 10:50

domenica nebo někdo nechápe, proč ho symbolizuje zrovna Vémola

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. října 2019 10:54

Mutziputzi 

Já to nemyslela na Vémolu (i když profesionální bouchač na slavnostní státní recepci? no nevim) ...  podívej se, jakejma lidma se obklopuje Zeman... jak to vypadá na těch jejich mejdanech, ke kterejm jim Hrad půjčuje. Kdyby si je pořádali doma, tak nikdo ani nemrkne.

domenica 

To je trefný, kulturní sešup Nojono, někdo to nevnímá, někomu to nevadí, někdo to i vítá...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2019 10:57

barbucha Sport jako sport, taky mam výhrady k lidem level Mynář, ale ta "elita nááároda" tady padla v souvislosti s ním a Ceterovou, kde si tak řikám proč jako.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. října 2019 11:35

Mutziputzi 

Tak já sport moc nemusim, proto mam i ke sportovcům určitý výhrady, a k těm, co se živěj mlácením jinejch, obzvlášť Viděla bych je spíš jako celebrity, když už, ne jako elitu. A ta prostě teď na Hradě chybí - místo slovutnejch akademiků se tam prsí hokejista s bouchačem, kromě jinejch pohůnků a la Mynář samozřejmě (nerozčiluj se, to je prostě můj problém se sportem, no)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. října 2019 12:11

No já teda nevím, oslavy tohoto typu vnímám jako akce, kde by právě měla být vidět elita národa. Profesoři, vědci, akademici, ty nejlepší špičky ve svých oborech. Holt si tam ale prezidenti pozvou i část lidí, kteří jsou jejich kámoši. To se nedá nic dělat. Podle mě by to tak být nemělo, zakázat jim to nemůžu. Jen mi ti Havlovi kámoši byli tak nějak sympatičtější. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 31. října 2019 12:47

bram Já si myslím, ze tam jsou ti, co tam jsou ochotný jit, už jich zas tak moc asi není 

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 31. října 2019 12:58
Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 31. října 2019 13:21

tady facepalm nestaci. kdybyste nahodou nepostrehli komunikaci pana Jiriho s redaktorem deniku N, kterou se Jiri pochlubil na svem facebooku (snad ten odkaz bude fungovat, sdileni mimo fb je pro me obcas vyssi divci): ‪Pro opravdu silné povahy. Moje konverzace s redaktorem mikronákladového Deníku N. Připadalo mi to, jako když mi píše někdo z minulosti, z roku 1973.‬Jiří Ovčáček

Offline Aleanor
Avatar
53 příspěvků moje polička 31. října 2019 14:20
Reakce na razorblade:

tady facepalm nestaci. kdybyste nahodou nepostrehli komunikaci pana Jiriho s redaktorem deniku N, kterou se Jiri pochlubil na svem facebooku (snad ten odkaz bude fungovat, sdileni mimo fb je pro me obcas vyssi divci): ‪Pro opravdu silné povahy. Moje konverzace s redaktorem mikronákladového Deníku N. Připadalo mi to, jako když mi píše někdo z minulosti, z roku 1973.‬Jiří Ovčáček

Aspoň už chápu, proč si lidi furt pletou falešnýho Ovčáčka s tím pravým.. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. října 2019 15:20

razorblade 

Tady už by nestačilo ani pár facek. Ale jak s tím zmetkem hnout, když ho v tom Zeman radostně podporuje?

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 31. října 2019 16:47

a jeste na me dneska na FB vyskocilo tohle, chce se mi z toho zvracet mozna jeste vic, nez z te komunikace pana Jiriho. pani tam pise, ze uz v lednu je navstivila policie, protoze nejakemu uvedomelemu sousedovi se ten napis nelibil. nejak mam pocit, ze se vracime tam nekam daleko, tricet let nazpet...

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 31. října 2019 16:51

razorblade já teda tak trochu nechápu potřebu někoho vyvěšovat podobné transparenty, což ovšem nic nemění na debilitě té reakce.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. října 2019 17:46

razorblade nejhorší na tom je, že u nás polovina kancelářského osazenstva vážně tvrdí, že JO je fakt dobrej, že tu svou práci dělá výborně a že je super, jak si nic nenechá líbit.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 31. října 2019 17:51

bram proboha, kde to pracuješ??!!! to musí být dost utrpení....

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 31. října 2019 17:53

Kokoska ja bych chtela zit ve spolecnosti, kde si kazdej bude moct svobodne vyvesovat co chce a co neporusuje zakon (hakovej kriz atd.), aniz by nejakej uvedomelej obcan mel potrebu mu za jeho nazor vyhrozovat. bohuzel ti, kterym se styska po starejch casech, zacinaj vylezat z der cim dal vic...