Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 29. října 2019 00:28

Dadoo Naspídovali :D 

Ivana chudák šla jak námořník za bouře, aby to unesla. A na pódium mu myslím někdo pomáhal, pak už jsem to vypnula.

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:19
Reakce na Kokoska:

 Ivana chudák šla jak námořník za bouře, aby to unesla.

​Ve srovnání s loňskem to byl pro podstatně náročnější fyzický výkon. To přirovnání je přesné - bylo mi jí až líto.

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:20

Kokoska na konci ceremonie pred tim, nez ho mela zase odnest zpatky, byl dlouhy zaber na Ivanu a ta vypadala, ze se kazdou chvili rozbreci...

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:22

razorblade 

Taky jsem měla ten dojem - tak trochu si ji ČT vychutnala (akorát nevím, jestli jí bylo víc líto Miloše nebo sebe). Každopádně se včera asi nadřela nejvíc.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:26

Já jsem se pak už nedívala, ale na Seznamu to komentujou "Samotný ceremoniál ve Vladislavském sále ztratil svou důstojnost a po celou dobu připomínal cvičení s cílem, ať není prezident moc vidět a máme to celé rychle za sebou."

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zeman-uz-nema-silu-sve-oponety-sproste-urazet-proto-je-na-hrad-radeji-ani-nepozval-81828?dop-ab-variant=8&seq-no=1&source=hp

Online stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:39

Zemanová teda aspoň vypadala v rámci svého vkusu a možností ok, ty tmavé vlasy jí sluší víc

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 29. října 2019 09:41

Kokoska nooo, ono to tak bylo... predloni jim Zemak jeste medaili pripichnul, loni jim ji i s tim dokumentem vrazil do rukou. Letos uz jim jen trasl rukou a vyznamenani v krabicce predaval Krulis. Pristi rok uz si to asi budou vyzvedavat v nejakym automatu

Offline Liesel
Avatar
1441 příspěvků moje polička 29. října 2019 10:40

Netušíte proč sedí v první řadě Mynářova manželka? Neznám protokol, ale po letmém zhlednutí z předešlých let předávání se tam kanancléřova manželka vyskytuje až teď...

Viděla jsem to celé a konečně pochopili, že nemá cenu předstírat, že je Zeman OK a dali mu tam židli. Kecy, že nemůže stát, si mohl nechat od cesty, lidi nejsou blbí ani slepí, prostě je starej, nemocnej a nemůže stát... a Mynář na konci, to je teda debil...

Našla jsem si předávání cen z 2010, Klaus si to teda užíval, ale předávání bylo důstojnější vč. představení oceněných, připnutí medaile, letošní strčení do ruky a rychle se chytit... co je na tom, něco důstojného vymyslet, aby předávání mělo úroveň? A ČT byla taky hyper korektní ani slůvko ani záběr navíc....

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 29. října 2019 11:16

razorblade Nene, on vyjádřil naději, že mu za rok bude lip. Nebo to byla naděje pro nás ?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 29. října 2019 13:39

Pustila jsem si to... radši jsem si měla pustit plyn!

Zeman na trůně ty vole!!!

A Mynář pochvalující si důstojnost týhle frašky...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:02

Liesel sedí v první řadě vždycky. A vždycky je to komentovaná jako neslusnost a porušení protokolu. Nemá tam co dělat.

A letos ani muk už. Si na to všichni zvyklí. Asi ji tam Ovar chce. 

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:21
Reakce na Dadoo:

Asi ji tam Ovar chce. 

​Ovar nic nechce (ani se ho na to nikdo neptá)...on není ten, kdo rozhoduje.

Offline Liesel
Avatar
1441 příspěvků moje polička 29. října 2019 14:42

Dadoo Ještě mě tam docela uvidil Háček se synem (klukovi kolem 10-13 let), to mi přišlo taky nevhodný. Kde jinde dodržovat protokol než na Vladislavském sále....

Taky si myslím, že o drobnostech, kde kdo bude sedět, Zeman nerozhoduje, nebo ho to spíš nezajímá...

 

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 29. října 2019 16:49

Liesel Hamacek asi nesehnal hlidani

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 16:53

razorblade 

A já pořád koukám na příspěvek Liesel a dumám, jaký "Háček" tam byl se synem

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 29. října 2019 17:14

jerry Ja mam narozdil od Liesel vypnutej autocorrect asi (a taky jelikoz ja furt delam spoustu preklepu, mam mozek nastavenej tak, ze jsem si toho hacku ani nevsimla. Rovnou jsem to precetla jako hamacek)

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 18:41

razorblade 

Autocorrect mám radši všude vypnutý...co ten dokáže za věci, to by jeden nevymyslel

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 29. října 2019 20:52

Jsem zaslechla od zlých jazyků že měli problémy s účastí jak spousta lidí vodřekla, a vyzývali ty pohůnky ať s sebou vezmou rodinu, tak proto asi ten malej Hamáček

jerry 

Hele myslim že Ovar si prosadí svou, i kdyby chtěl do první řady Dolly Buster. To jsou takový prkotiny, že mu klidně vyhověj, hlavně ať je vod něj pokoj a nepraskne mu žilka (tohle je teda Mynářův kšeft samozřejmě, s tou jeho důrou).

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 29. října 2019 21:05

barbucha

Jistě - prasklou žilku může Mynář s Nezvalem a s rusko-čínskejma soudruhama potřebovat ze všeho nejmíň (pak by mohly prasknout daleko větší věci...stačí už teď ty cinklý zakázky v Lánech).

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 29. října 2019 21:32

jerry 

No jo, ty si ho pěstujou jak vlastního, šmejdi.