Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 11. října 2019 08:32

A jinak... POZOR varování: následující obrázky mohou poškodit vaše zdraví!

Ale nedalo mi to. Co si ten tvor myslí - že je tyvole perskej šáh nebo co?! Vono to nevstane ani když mu gratuluje dáma (teda dobře, Schillerová, no)?! Eště prsten mu měli začít líbat!

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 11. října 2019 08:55

RoSa vyhodili je. stejne jako se vyhazovaly po ostatnich hostech, kteri je proste pouzity nechali na pokoji :) ja proste chtela udelat takovej soupis toho, co vsechno si odvezli, protoze to byla fakt cinska specialita.

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 11. října 2019 09:40

razorblade tak pantofle furt lepší než lampičky, ručníky, peřiny... kamarádka jezdila hned po sametové revoluci do Itálie jako tlumočnice s našima zájezdama, a ty trapné zážitky před odjezdem z hotelu mi vypravovala (až vrátíte to-to-a-to, můžete odjet...)

... ale to sem nepatří, jen jsem si na to vzpomněla...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 11. října 2019 09:48

RoSa doufám, že nepobouřim, kamarádka pracovala v hotelu před 20 lety a to byly legendární zájezdy z Izraele

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. října 2019 10:25

Potrefenáhusa Ty když se povedou, jsou legendární všude, počínaje letištěm

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 11. října 2019 11:14

Potrefenáhusa Pracovala jsem v hotelové síti, z butikového fakt ultraluxusního hotelu mizely živé orchideje, koberečky, obrazy, přehozy přes postel... ale v tom měli spíš prsty Rusové a právě Číňani. Izraelci po sobě nechávaj hlavně nepředstavitelnej bordel a jsou arogantní až na půdu. Furt, nejen před 20 lety.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. října 2019 11:19

Každej máme něco ale je fakt jedinej národ, kde paušalizuju jejich příšernost ač to sama nesnášim, ale nelze jinak - Rusové, ovšem kdyby to byli turisti, mávnu rukou, ať tady burani utratí prachy a táhnou, ale z toho kolik se jich tady usazuje a roztahuje, je mi fakt nevolno.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 11. října 2019 11:23

Mutziputzi Myslím, že docela nedávno už jsem s tebou v tomto bezvýhradně souhlasila... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. října 2019 11:26

andulka01 Už jsem to jednou psala pravda, bohužel mám dojem že je to čím dál tím horší, strašně mi to vadí

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. října 2019 11:48

Všechny národy potvrzuji.

A to jste ještě zapomněly na pravidelné zájezdy italské nebo severské mládeže v plonkových zimních měsících.

To se z pokojů dělaly holobyty a hotelová ochranka bránila vlastními těly vstupu na bufet - snídaně měli jednoduché, kontinentální, v saloncích, stranou od normálních hostů.

A před odjezdem důkladná revize stavu pokojů a odčítání z časem nutně nastavené povinné kauce.

Noční kravály included.

A nejvíc v pohodě býval jejich dospělý doprovod.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 11. října 2019 14:14

andulka01 Je to hrozne zvlastni, asi kdyz nekdo prijede jako ,,host,, chova se jinak nez doma. V Izraeli byli vsichni hrozne mili a napomocni, ale cert se vyznej v tom, s jakym narodem se clovek v tu chvili zrovna bavil;-)

Mutziputzi Jesteze k nam na vesnici nikdo neleze! Ja teda Rusu znam pomalo , osobne zadne roztahovani ci spatne chovani z jejich strany nemuzu ale ani vzpomenout...v cem myslis, ze jsou burany nebo roztahy?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. října 2019 14:29

Karja Zdravit neumi, podekovat neumi, anglicky blbe, cesky ani vomylem i kdyby tady 100 let meli zit, despekt a v naprosty vetsine vizualni ujmu mi pusobi

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 11. října 2019 17:05

My máme sousedy Rusy, jsou milí, skromní, mluví česky sice ne úplně dobře, ale mluví a je jim rozumět. Paní chodí oblíkaná z COS :)

Nedělají binec, krásně si upravili dům i zahradu a sousedka z druhé strany je nenávidí. Zakazuje jim grilovat na terase (prý jí vadí "smrad"), zakazuje jim vířivku (prý jí vadí lidi v plavkách), zakazuje jim sekat zahradu nejen v sobotu, ale i v pondělí a v pátek. Všechny zmiňované činnosti tady dělá každý a jen oni jí vadí. Přitom ani nemá okna na jejich stranu, jen ze schodiště.

Na dovolené, kdykoli jsme byli v hotelu s Rusy, chovali se jak burani, na stolech a na podlaze zůstávalo rozházené a rozčvachtané jídlo, byli hluční a arogantní a asi měli pocit, že můžou cokoli.

Tak nevím.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 11. října 2019 17:12

Kokoska Ja ty co znam osobne (ale jen dva vlastne), tak ti jsou taky v pohode, hodne v pohode, slusni a fakt stastny, ze zijou v Cechach. Ono je to asi ruzny, ti ,,zabydleni,, jsou uz treba jini. Nevim. Ovsem ta vase sousedka, tak ta je teda na pest....me by zajimalo, jak muze nekomu zakazat koupat se ve virivce. ..Chtela bych byt u toho prubehu:-D. Nas jeden soused, ted zacal blbnout, proste nejaka psychicka nemoc v souvislosti s vekem proste a jako je to takovy, no clovek nevi, co bude resit za rok za dva....

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 11. října 2019 17:20

Karja Ono je to ještě tak, že Rusové si postavili terasu s pergolou směrem k plotu té sousedky a ona teď vyvolává jednání se stavebním úřadem, že to musí zbourat, protože tam chtějí grilovat a mít vířivku, s uvedením těch pitomých důvodů. Jak jsem psala, okna tam baba nemá, je to dost daleko od společného plotu a pochybuju, že tam budou pořádat mejdany a půlnoční orgie. Fakt na pěst. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 11. října 2019 17:24

Kokoska No tak to je fakt za trest....

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 11. října 2019 17:33

Karja Už teď nevím, jestli jste byli v Izraeli s malou nebo ještě bez dítěte? Oni byli milí, ale svým dětem na hřišti zakazovali hrát si s našimi, normálně je odváděli i pryč, byla jsem v šoku. A prasata teda neuvěřitelný, plíny nechávali, kde přebalili a tak....ale my byli teda převážně v Jeruzalémě, v Tel Avivu věřím, že je to jiný.

Jinak Rusové, co žijí tady delší dobu jsou fajn, ale turisté katastrofa-a co o nich říká Mutziputzi, to já můžu říct o Číňanech v Japonsku, poznáte je okamžitě, normáln Rusové východu, hluční, nevkusně oblečení, nevychovaní, před deseti lety tam ještě žádní nebyli, teď všude!!

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 11. října 2019 19:14

Garfie Bez ditete, na pul Tel Aviv a Jeruzalem, ale v Jeruzaleme jsme bydleli v takovem velkem studentskem byte, tak to je uz jiny od starousedliku, a ten Tel Aviv, to je fakt hodne takovy mezinarodni, fakt clovek nevedel, kdo se s nim bavi. Ale hodne se se mnou bavili pristehovali Rusove, asi si mysleli, ze jsem krajanka. Bordelu jsem si nikde nevsimla, asi maji kvalitni uklidovou cetu;-))) A taky byly ty svatky no

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. října 2019 11:38
Reakce na Mutziputzi:

Karja Zdravit neumi, podekovat neumi, anglicky blbe, cesky ani vomylem i kdyby tady 100 let meli zit, despekt a v naprosty vetsine vizualni ujmu mi pusobi

​Podepisuju!

Já bych tam přidala ale i ty turisty, který se chovaj jak neomalenej dobytek, většinou něco hledaj a bez pozdravu na tebe vyštěknou požadavek - rusky samozřejmě... i za rukáv tě na ulici chytěj, místo pozdravu a slušný prosby... to mě dokáže rozvzteklit do nepříčetnosti vždycky. V obchodě předbíhaj u kasy, v mhd řvou jak na lesy... roztahovačná pakáž to je. Tohle ať si praktikujou v GUMu, tady jsme sakra v Evropě...

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 12. října 2019 16:00

Kokoska 

Třeba ti "tvoji" Rusové utekli sem, že je to buranství taky štvalo. S ruskými turisty mám samé špatné zkušenosti. Ale měla jsem jednoho kamaráda, který z Ruska odešel jinam a ten byl moc fajn. Ale hodně si na Rusko stěžoval, rodiče investovali své úspory do jeho vzdělání v zahraničí, aby tam zůstal. To je možná ten rozdíl, někdo se cítí být velký jako součást velkého slavného národa nejlepšího na světě, někdo to vidí jinak a podle toho se chová.