Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:17

Mutziputzi 

Já se nezlobim, dyk už dávno vim že musíš bejt v opozici za každou cenu

Ale psala jsem, že překvapivě, ne? Samotnou mě zaskočilo, že se mi to zdá trochu nevhodný. Ale s dovolením jsem vyjádřila jen svůj názor, tobě ho nenutim, nebo jo? Šlo mi vo to, že zdravotník/zaměstnanec zdravotnický organizace se vyjadřuje - a jménem tý organizace, ne svým - ke zdravotním problémům konkrétního člověka (souvislost je přece jasná každýmu).

Že s tím bude mít pisatel problémy je jasný. Pokud píše pod logem organizace - pochybuju, že by měli zásadně odlišný předpisy - než máme my například: my za náš barák mluvit nesmíme anžto vod toho máme PR a mluvčí.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:23

barbucha ale jak správně podotkla Garfie , v tweetu nebyla ani zmínka o Zemanovi. Kdo může za to, že je mluvčí paranoidní a vztahovačnej? :))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:26

barbucha Ale prd opozice a nucení názoru, FB je většinou marketingovej nástroj, nikoli prostředek oficiální komunikace s médii a veřejností a k PR a reklamě vtip a nadsázka patří, v tomhle případě se navíc jedná o vkusnej humor, bez špetky toho pohřbívacího  (ehm)humoru co se tady párkrát s gustem razil.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:40
Reakce na bram:

barbucha ale jak správně podotkla Garfie , v tweetu nebyla ani zmínka o Zemanovi. Kdo může za to, že je mluvčí paranoidní a vztahovačnej? :))

​No nebyla... a ten blbec to samozřejmě rozmáznul zbytečně resp. na to upozornil - ale jestli se to ne/týká Zemana, není přece třeba pochybovat.

Mutziputzi 

To byl spíš Twitter, ne? Pamatuješ ty (podle mě) velice vtipný hlášky z ministerstva kultury? Glosovaly aktuální výročí a tak podobně... no a dotyčnýmu to zatrhli celkem rychle. Tak ne že by se to tu nedělo

Ale jistě si o tom můžeš myslet co chceš, vo tom žádná.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:55

tak porad je tu jeste moznost, ze to napsal oficialni pracovnik, ktery ma komunikaci na starost a toto je jejich nastaveny a schvaleny zpusob komunikace "vtipne a odlehcene"

(nekontrolovala jsem historii jejich stranky)

Edit: Beru zpet, facebook maji zcela fadni 

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:10

bram Tak oni ho sice nezmínili, ale zároveň takový pobyt ani nenabízí  Jako ale mohli být hustí a dotáhnout to, s tím že takový pobyt pro samoplátce u nich možný je!! Ten další vývoj by mě pak zajímal....

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:45

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:57

barbucha Garfie já vím, je bezesporu jasné, jak je to myšleno, ale kdyby to hrad nechal bez povšimnutí, nemá to takový dosah, jako teď. Můžou si za to sami :)

No každopádně mně to přijde dost vtipné a potěšila mě odvaha a nadhled, ať už to vypustil kdokoliv. :)

Dadoo opráski nezklamaly

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 18. října 2019 13:03

bram Mně se to taky líbilo!! A myslím, že kdyby to Ovčáček nerozmáznul, tak se toho buď nikdo nechytnul nebo to jen tak prošumělo....

Offline Isca
Avatar
4454 příspěvků moje polička 18. října 2019 13:59
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. října 2019 09:26

V den pohřbu znásilněný a umlácený kurdský političky postuje manželka premiéra rozjásaný votlemený fotky... z dovolený v Turecku.

Prchal už se definitivně ufetoval, že jim aspoň neporadí?

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. října 2019 09:28

barbucha obavam se, ze sledujici a fanousci MB tyhle slozitejsi souvislosti nevnimaji... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. října 2019 09:39

Lamicka já jo, ale tento způsob boje s Babišem mi připadá poněkud komický, asi již všichni pochopili, že Babišová v soukromí nehodlá měnit životní styl, má na to právo a tohle monitorování a analyzování jejího instagramu hlídacími psy demokracie typu Šafr a spol., tomu dává korunu, přijde mi že se tím "seriózní" média hrozně devalvujou.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. října 2019 10:24

Mutziputzi dobre, opravuji na vetsinu sledujicich a fanousku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:04

Tak zdá se mi to, nebo si z něj dělaj prdel už úplně všichni?

Ta ilustrační fotka

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:10

barbucha hele, včera jsem viděla v TV šot, kterak ten zdravý a vitální člověk odchází z rekondičního pobytu, a musel se někoho držet za ruku, aby sebou neflákl. Že prý se chce připravit na 28.10. "Ovčáček prezidentův pobyt v nemocnici zdůvodnil přípravou na státní svátek 28. října, při kterém chce být Zeman "absolutně fit".

Zdroj: https://globe24.cz/domov/zeman-konci-rekondicni-pobyt-v-nemocnici-zpusobil-pozdvizeni.9b566d5a#utm_content=freshnews&utm_term=zeman&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz 

Jestli na něm museli makat 4 dny, aby vydržel předávání medailí, tak to taky o něčem vypovídá.

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:13
Reakce na razorblade:

Sweet Potato Mate slovo je muj oblibeny porad, takova pavlac a mam moc rada Jilkovou, kdyz se do nejakyho tematu zazere, tak je nekdy desne srandovni, ale furt dost profesionalni a perfektne pripravena. Navic jeji modely, to jsou dost casto takovy vip zjevy

jo a Mlaus je uzasna zkratka! Zacnu pouzivat!

continuity jsem dneska zjistila, ze z Premiera se stala guilty pleasure meho otce, kterej mi dneska volal, at to okamzite zapnu, ze mi to vyleci zaludecni vredy! Tvrdil mi, ze na to prej padnul pri prepinani kanalu... blablabla

​na Jílkovou měl skvělej stand-up výstup Miloš Knor, zkusím to najít

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:19

Kokoska 

Tak hlavně jestli to pomohlo - uvidíme za týden Ale jinak máš kliku, žes toho kostěje nesmrtelnýho vůbec zahlídla, ne všem se to podařilo: https://twitter.com/GavendaJaroslav/status/1185944207007145984

Jako to už mi přijde neuvěřitelný

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:31

barbucha a jeden koment pod tím: Prezident je zkrátka jako polystyren. Drolí se.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:38