Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 04. prosince 2018 23:58

Ronna Jako že je líp v Lánech s chlapem, se kterým pár let nežila (proč asi?) než v paneláku s někým, s kým byla radši? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 07:00

Já si teda stále myslim, že jí nikdo nenutil, Zeman na PR kašle, ani kdyby Ivana žila v pančusu se třema chlapama, vydírat ho kvůli tomu nikdo nebude a voliči by to bylo jedno, dle mého zcela prozaicky nechtěla žít s jezevcem v prdelákově na Vysočině, ale když měla možnost užít si ještě pár let ve víru dění, zvolila si sama a nelituje, nemá proč, Miloš jí byl ukradenej už roky, ale aspoň si zacestuje a je v centru společnosti, módní policie bych tipla, že je v jejích očích povrchní póvl

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 08:51
Reakce na 999:

Ronna Má, na co si vzpomene. Zemana s plínama Ovčáčkem, Nejedlým a Mynářem,  30 kg nadváhy, ochranku za zadkem, diplomatický protokol, paparazzi, pozornost módních kritiček... Šťastná to žena.

No, i vypadá vyloženě šťastně 

Já si teda ani nechci představovat to - byť občasný - soužití. Když vidím, jak se Zeman chová na veřejnosti a před kamerama: uráží kde koho, a s velkou chutí hlavně ženy, má-li nějakou zrovna v dosahu... tak dost pochybuju, že "doma" se jak mávnutím proutku proměňuje v submisivního láskyplného gentlemana.

Spíš na mě Zemanová působí jako když čeká, z který strany zrovna přiletí facka.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:07

barbucha no a proč s nim teda hraje tu šaškárnu, kterou předpokládáš?

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:10

Mutziputzi V jejím případě to "zacestuje si" asi nebude úplně to, na co se těší. Oteklý nohy z letadla, hrůza, jestli se jim podaří Miloše po přistání nahodit, introvertka, kterou někomu představujou, oficiální program pro první dámu...

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:11

barbucha Na mě tak taky působí.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:11

Mutziputzi 

Protože je to furt lepší než vstávat a makat osm hodin denně za pár šupů?  A kdo by platil dcerunce zahraniční studia, co?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:12

Mutziputzi tak asi je mozny, ze odjakziva touzila byt v centru deni a i za cenu co pise  999 ji to stoji za to.. pro me je to ale tak vzdaleny zpusob uvazovani, ze si to umim jen hrozne tezko predstavit. mne ji teda lito neni, tak pokud ma po cem touzi tim lip.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:13

999 Jako jo, může tak působit, to uznávám, ale proč by to dělala, to mi nějak uniká, někdo komu je image tak u pr*dele jako Zemanovi včetně celý jeho crew, měli by důvod násilnit Ivanu pro prezentaci tradičních rodinných hodnot, když stejně všichni ví, že spolu nežili deset let před tím?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:15
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Protože je to furt lepší než vstávat a makat osm hodin denně za pár šupů?  A kdo by platil dcerunce zahraniční studia, co?

​Tatínek jako předpokládám po celou dobu a pani by byla taky myslim zajištěná, předpoklad, že by byla nucená do rachoty na vosmičku za pár šupů taky nevím kde bereš, ty to tak máš?

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:17

Mutziputzi Důvod taky neznám, jsou to fakt jen pocity a přenos . Tím myslím ten od Junga.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:18

Mutziputzi lidi maj kratkou pamet. A hlavne ti duchodci, co jsou jeho fanousky, je vidi jako snovej par (jsem v jedny zemanovsky skupine na fb, vim o cem mluvim)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:20

999 no právě, ale to nedělej, já myslim, že Ivana bude náhodouu slušná střelkyně. ne jenom teď jak řádila s Mossadem nebo s kym, fakt subinku bez názoru co čeká z který strany přiletí, nešťastnou kam jí zatáhli, bych v ní neviděla, už fakt nejen proto, že nevim proč by jí tam násilím tahali.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:20

razorblade no ale kdo to má po takovejch letech svazku, mně jdou stěží pětiletky!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:22

Mutziputzi 

Bavíme se o mně? Myslela jsem, že o Zemanový...

Jinak ohledně hmotného zajištění a placení studia a dalších požitků mám určité pochybnosti, protože si nemyslím, že by Zeman (ve spolupráci s mafiánským okolím) nedosáhl všeho, co by si zamanul. A že je pomstychtivej dost, víš snad i ty...

Jak se například rozved jeho poradce Nejedlý, slyšela jsem zajímavý věci. Bejvalka nejen že nemá na růžích ustláno a peníze nepřehazuje vidlema, ale nádavkem se ještě bojí o holej život.

Všechno jde, když se chce.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:26

barbucha Já jenom nevim, proč myslíš, že by jinak musela makat 8 hodin denně za pár šupů, proto se ptám, jestli ty to děláš, když myslíš, že by musela, nic víc. No nemusela samozřejmě.

O Verešový Nejedlý jak žije nic nevim, ale zvěsti bych případně přikládala na vrub přípravám na rozvodovej proces, ono když ta opuštěná šíří auru blahobytu, právníci pana budoucího exmanžela pak docela umí zpracovat bych řekla.

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:28

Mutziputzi Samozřejmě o vztazích manželů Z. nic nevím, ale ten pán na mě nepůsobí dojmem, že by chtěl podporovat manželku, která si žije jinde s někým jiným. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:29

Kokoska presne. popravde netusim proc by to delal kdokoliv

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:32

Kokoska já myslim, že to celkem v poklidu dělal, on měl klid na Vysočině, ona svůj život

viktorka_od splavu No protože ne všichni se rozchází jako ty, zase se projektuješ, já nevidím důvod svého expartnera jakkoli nepodpořit například

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:35

Mutziputzi neprojektuju vubec nic, to v tom zas vidis buhvico. proste kdyz se zivotni cesty oddeli a pani si najde jineho partnera, nejak nevidim duvod aby ji ten byvaly neco platil. pokud ty zivis sve ex tva vec, samo.