Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 19:50

prďola a i ty muzes

domenica tak bezesporu ma silnou konkurencni vyhodu, bud jsi u zdroje nebo musis bejt dobrej analytik a psat k tomu obsazny komentare, bez toho to hoch bejt nemuze no, se neda svitit

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 19:51

stes Tak já si nemyslím, že bude kdokoliv potrestaný, pravděpodobně to odloží. Jen mě zajímalo, jak si vyhodnotili přemístění odložených květin do nejlbližšího odpadkového koše.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 20:03
Reakce na Mutziputzi:

barbucha ja nevim co je na tom k vysvetlovani furt, proste delaj hoch novinarinu no...tenhle styl ma byt oznacen jako komentar a ne zprava, splacani publikovanejch informaci z cizich zdroju a "to jiste neni nahoda", to je uplny lano k fuzi s CNN

​K vysvětlování furt je, kde se v článku nacházejí ony spekulace, ze kterých jsi je obvinila, to je vše.

Styl a kvalitu a rovněž tak hodnocení, co je nebo není kvalitní novinařina, řešit nemusíme, anžto to není jádro pudla. Teda je, ale ve stylu mlácení černochů a jinejch berliček k odvedení pozornosti.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 20:15

barbucha prosimte spekulace ve smyslu dovozovani a predpokladu splacanejch odevsad mozne, coz zvladne i polodebil udelat si obrazek, nikoli spekulace ve smyslu fantasmagorie nebo kam me to tlacis, proste prinos, nova myslenka - nula,nic, zero

odvadeni pozornosti, aha

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 20:46

Bylo to jen na otočku, ale první plody návštěvy syna ve Švýcarsku jsou tu:

https://zpravy.idnes.cz/babis-babisova-beata-ex-capi-hnizdo-kauza-ffg-/domaci.aspx?c=A181118_174046_domaci_kuce

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 21:41
Reakce na domenica:

Bylo to jen na otočku, ale první plody návštěvy Švýcarska jsou tu:

https://zpravy.idnes.cz/babis-babisova-beata-ex-capi-hnizdo-kauza-ffg-/domaci.aspx?c=A181118_174046_domaci_kuce

​k dokonalosti tam chybi uz jen pistole u hlavy

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 22:20

To šlo fakt vod srdce 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 22:43

prďola 

No jo vlastně  

Však ani stará Paroubková nezůstala škodná, že jo. Běda těm tetinám, který se svejm bossům vzpouzej...

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:32

domenica Vida, stačila jedna návštěva ....Jinak jsem viděla "brutální" vtip (snad zůstane vtipem) se Slonkovou, ale nedám ho sem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:52

Mě fascinuje jak všichni čekáte, že začne exmanželka a syn proti Babišovi brojit veřejně, vy byste to dělaly??  Resp. kdyby došlo k nějakému excesu, vy byste to neřešily jako Babiš? Mně to přijde jako hrozný pokrytectví chtít, aby rodina nedržela společně...asi mám jinouu výchovu.

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:54

Mutziputzi Tak syn už brojil

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:55

stes a ty být jeho otec, necháš ho? 

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:57

Mutziputzi jasně že ne...že ho jel přemlouvat je pochopitelný, já taky netvrdím, že ne, jen doufám, že příslušné orgány začnou jednat, syn nesyn

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 08:58

stes já furt nevim po čem se teď volá že by měly orgány jednat, vazba? asi ne, že jo

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 09:02

Mutziputzi Špatná formulace..PS

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 09:09

Mutziputzi naopak.. ja bych vubec necekala ze nekdo z rodiny bude tahat spinu na verejnost... a kdyz uz se to stalo v takovehle mire tak to vazne musi stat za to, ne? (nevim jestli jsem ten vtipek videla tady, ze kauza babis jr. ma odvest pozornost od zastreleni toho medveda?;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 09:15

viktorka_od splavu Stát za to, nevim jestlis ten rozhovor s ním viděla, ale jestli tobě přišel AB Jr. v dobrém psychickém stavu, mně teda ne, těžko pak soudit co je dílem jeho indispozice a co "stojí za to". Obecně myslím, že duševně stabilizovaný člověk nikdy neudělá to co v tomto případě přes média syn otci, podle mě prostě ne, Babiš není Stalin, kde se to dalo pochopit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 09:18

Mutziputzi tak to souhlasim, akorat nejak nevidim souvislost mezi tou chorobou a ne/pravdivosti tech udalosti... (=ze je nemocen jeste neznamena ze si to cely vymyslel) tudiz bych byt tatkou tuhle kartu nehrala tez. no proste cely zle

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. listopadu 2018 09:25

viktorka_od splavu nevim no, já už jsem zažila takovejch přepisování firem na děti a příbuzný a účelový zapojování příbuznejch do byznysu, protože když se něco po..., nemusí proti sobě nikdo vypovídat, až to skoro vnímám jako podstatu rodinnýho podnikání. Tu dotaci na Čapí hnízdo si mohl odpustit, předpokládám, že mu to naservíroval nějakej optimalizátor nákladů, co nevidí za roh ani sobě na špičku nosu, to byla fatální chyba pro člověka, co se hodlá držet jako politicky exponovaná osoba, jinak je to běžná praxe. Kdo se v tom jenom trochu pohybuje a tvrdí že ne, je pokrytec.

Kauza se zblázněnym synem mě vůbec nezajímá, to je nepodstatnej bulvár.