Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:37

Mutziputzi Nějak jsem to nesledovala, ale ona snad chodila normálně do práce? Za kolik šupů, to nevím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:37

Mutziputzi 

Těch "zvěstí" je tolik a z tolika na sobě nezávislejch zdrojů, že si nemyslím že by šlo jen o rozvodový vypořádání. 

To ale jen na dokreslení toho, že pokud má někdo takovou moc (i díky svýmu nejbližšímu okolí) a takovou povahu jako Zeman, tak vůbec nepochybuju o tom, že když dostane příležitost, tak využije všeho.

Proč se tak mstí socanům? A vychází mu to, že? Proč tak nenávidí všechny oponenty a nadává jim kudy chodí? O pražský kavárně ani nemluvě... Prostě uražená ješitnost, to je jeho hnací motor!

A v případě, že by ho, takovýho štramáka, génia a ředitele světa snad nedej bože opustila žena - a celej svět by se to dozvěděl!! tak to by se jeho ješitnosti, troufám si říct, patrně malinko dotklo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:39

Mutziputzi neprojektuju vubec nic, to v tom zas vidis buhvico. proste kdyz se zivotni cesty oddeli a pani si najde jineho partnera, nejak nevidim duvod aby ji ten byvaly neco platil. pokud ty zivis sve ex tva vec, samo.

​já neřikam, že jí by měl něco platit, leda kdyby ona žádala a on chtěl mít klid, že dceři platil školný on bych si teda myslela a i to, že by ho platil dál, nevidim důvod ex vymazat ze života a z povrchu zemskýho

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:41

barbucha A ty myslíš, že nebyl rád, že ho opustila? Resp nenásledovala na Vysočinu? Vždyť měl svatej klid, za co jí by se mstil?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:44

Mutziputzi o dceri jsem ja nic nepsala a souhlasim s tebou, ale z ceho soudis ze kdyz pani zila s nejakym chlapkem v panelaku a chodila normalne do prace, ze by se jeji situace nejak rapidne zmenila aniz by prijala roli kterou ted zastava?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:48

viktorka_od splavu No já právě předpokládám, že by se nijak nezměnila, pokud by jí vyhovoval lifestyle do Milošova zvolení, mohla tak klidně setrvat...tady se to právě prezentovalo tak, že musela odejít ze šťastnýho živobytí do očistce na Hradě a kdyby se vzpěčovala bude do důchodu rejt držkou v zemi (pardon)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:49

Mutziputzi 

Ale nerozvedla se s ním! To za prvý. Za druhý na tý Vysočině nepotřeboval první dámu. Teď je situace jiná, je prezident  Taky ji povolali hned jak nastoupil!

Čili rodinná ne/pohoda, která u vysočinskýho důchodce nikoho nezajímala, ani bulvár (a jo, určitě byl rád že tam může v klidu chlastat), by se v tu pikosekundu začala propírat všude. Ztráta milované družky by s ním jinak ani nehnula, ale ta "ostuda", ta dehonestace jeho jako chlapa (s prostatou panice) a světovýho státníka - to by nepřežil!

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:50

Mě baví, jak do toho nikdo nevidí, ale všichni si něco myslí a něco předpokládají (včetně mě).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:53
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu No já právě předpokládám, že by se nijak nezměnila, pokud by jí vyhovoval lifestyle do Milošova zvolení, mohla tak klidně setrvat...tady se to právě prezentovalo tak, že musela odejít ze šťastnýho živobytí do očistce na Hradě a kdyby se vzpěčovala bude do důchodu rejt držkou v zemi (pardon)

​jotaak, no to jsme asi ve shode:-) (jako obvykle;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:55

Kokoska No ale já aspoň předpokládám, že když něco dělaj, tak z vlastního racia a dobrovolně! Jako jediná to mam podložený skutečností, holky si tam to čekání odkuď přiletí facan domejšlí

barbucha Hele nemyslim, že cílí na tuhle image, Miloš by si naopak toho misogyna užil a prodal víc a líp, podle mě naopak Ivana chtěla do šantánů

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:56

viktorka_od splavu no bodejc!

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 09:58

Z toho, jake se Ivana nebo kdokoli jiný ksichtí, bych nic nevyvozovala. Já byla o víkendu na workshopu s holkou, co čuměla tak unyle, otráveně a ztýraně zároveň, že jsem měla v neděli ráno chuť jí dát pecku mezi oči. Její projev byl samozřejmě úplně v rozporu s výrazem v obličeji.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:00

Mutziputzi akorat mi vysvetli, proc vyoada furt jak bozi umuceni a neni patrny, ze by si to nejak uzivala? ja si to teda muzu jen predstavovat ale zas takovych co by si roli milacka davu uzili/y znam dost, tak predstavim lehce.. ale mozna mam jen malo info, treba je aktivni a vymeta nadace a vecirky a nejlepci kamoska s ostatnima prvnima damama vyrazi na akce dennodenne:-)

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:02

Mutziputzi A jakou skutečností? Taky jste jim asi u toho nesvítila, když se domlouvali, jak to povedou po jeho zvolení.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:04

viktorka_od splavu To už je podle mě povaha a zažitý projevy emocí, ono taky při její vypasenosti to moc ke křepčení a extrovertnímu projevu není, třeba je i soudná a nechce se vidět na nejhorší fotce ze 100 vyfocenejch na titulce Blesku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:06

Kokoska Tou, že předpokládám, že ve svobodném zřízení dva dospělí svépravní lidé dělají spíš to co chtějí a žijí jak chtějí a dobrovolně, než že nevolničí a žijí v útlaku, to první mi přijde pravděpodobnější, žijí-li tak navíc setrvale a dost veřejně už X let.

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:08

Mutziputzi Takže předpoklad = skutečnost? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:11

Kokoska Ale no tak, snad obráceně ne??? Skutečnost, čili žijí spolu, jezdí spolu na rajzy, pořádaj mejdany na Hradě, Ivana nemá modřiny a na veřejnosti nepláče atd., to nahrává mému předpokladu, že tak činí oba dobrovolně a vyhovuje jim to, to že Ivana čumí jak bejk podle mě nic moc neznamená

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:28
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Hele nemyslim, že cílí na tuhle image, 

​Že ne? Proč má teda furt ty sexuální narážky? Dyk u něj je to už pomalu obsese... vod práva první noci a znásilňování zemany (těmi chlapáky, mrk mrk), přes nezapomenutelnou první soulož až po prostatu panice a všeliký kundy?!

Kolik takovejch věcí jsi slyšela od jinejch státníků?

Dále zlehčování všech žen v okolí, čehož si prostě nelze nevšimnout. A že je ješitnej a značně pomstychtivej se rovněž nedá popřít, to vidí i slepej, to je jeho zásadní rys.

Tuhle svoji image nadsamce si naopak pečlivě pěstuje... druhá stránka věci už je, jestli úspěšně nebo ne 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 10:30

barbucha Tenká linie mezi nadsamcem a zmiňovanym misogynem právě, o gayovi před coming outem tady filozofovat nebudu, to uznávam by bylo moc