Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:22

continuity jablka a hrusky michas, demonstrovat je svaty pravo, vulgarita byva casto na skodu

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:26

Mutziputzi ale nemycham, tam padly taky vselijaka slova v te debate, a na to to byla reakce.

ja mam za to, ze clovek se ma vyjadrovat slusne, ale nema to nic s uradem prezidenta. resp. teda nevim, proc bych mela sousedovi nadavat a prezidentovi ne, pokud se chovaji stejne sproste.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:28

continuity tak ja bych slovo ksindl ani u Husaka nepouzila, bolsevika ani stoupence jejich poradku to ze me ale nedela

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:32

Mutziputzi to jsem nikde nerekla. ja rikam, ze argument, ze se ma mluvit o nekom slusne, jenom proto, ze je to verejny cinitel je spatne. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:48

continuity podle me ne no, resp. "vocad pocad" samozrejme, Milos uz je asi too much, ale beru uctu k demokraticky zvolenym predstavitelum statu za spolecenskou kulturu

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 11:57

Mutziputzi 

Demokraticky zvolenej byl i Hitler.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 12:02

barbucha další podstatou mého přesvědčení je to, že používáním explicitních výrazů se devalvuje zejména kritika, už nevim jak vás přesvědčit, že zbytečně špačkujete

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 12:14

Mutziputzi 

To se ti nepodaří, se s tim smiř. 

Uznávám, že s tím Hitlerem je to trochu zavádějící argument, tam stačí jen jeho jméno... (no, když už jsme tak u toho - vítězství v demokratickejch volbách a následný ovládnutí všech politickejch postů mi něco silně připomíná, jen máme dneska to štěstí že jsme v 21. století a v EU k tomu)

A když tak sleduješ konání (lépe řečeno spíš vyjadřování) našich vrcholných představitelů, tak se mi výraz "špatný člověk" zdá fakt smutně nedostatečnej 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 12:23

barbucha Ale mně je úplně u prdele, že je někdo hulvát, dement, buran, estébák, cokoli...já se budu stále chovat slušně, nepřistoupim na jejich slovník, ani jejich standard, viz heslo Nejsme jako oni, který jsem již zmiňovala. Použití přívlastku "ksindl" z tebe adekvátního oponenta, disidenta, ani aktivistu neudělá, jenom to tu kritiku ponižuje, jak jsem opět již psala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 12:43

Mutziputzi 

Může bejt. Já ale neaspiruju na žádnou z těch pozic  

Prostě je pro mě pošťák pošťákem (a ne listovním doručovatelem), hasič hasičem (a ne požárníkem), metař metařem (a ne počišťovačem)... a Babiš se Zemanem obyčejným ksindlem (a ne demokraticky zvoleným představitelem státu). 

Ale nikomu to nenutím 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:00

barbucha ano s tím hitlerem mě to přesně napadlo.. a ne neznamená to srovnávání těch dvou nebo jakýchkoliv navzájem, jen, že to prostě není žádný argument, že "byl zvolenej". prostě není. ale pokud jde o expresivní výrazy, řekla bych že čas od času může jeden takovej dobře umístěnej být ok, plivat to furt dokola nemá smysl a ani tu úroveň...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:05

viktorka_od splavu šiš žádnej argument že "byl zvolenej", pouze že součástí společenský a politický kultury by měla být ke zvoleným zástupcům chovaná ne úcta, ale slušnost. Do očí předpokládám nikomu, že je ksindl neřekneš, není to slušný, to víš, proč to blejt "anonymně" po síti? Neříkám vám "neurážejte mi je", ale "neponižujte se".

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 14:44

Mutziputzi já bych mu do očí co si o něm myslím klidně řekla. slovo ksindl nepoužívám.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 18:03

Mutziputzi má pravdu, proč se používáním vulgarismu snižovat na úroveň hulvátů, ať je to kdokoliv, Hitler, Babiš nebo soused.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 17:11

Mělo by to být do vtipů, ale sem se to hodí lépe:

Chlápek na Václaváku huláká: "Prezident je debil!"

Policie mu domlouvá: "To nemůžete říkat, že prezident je debil."

"Já ale myslím amerického prezidenta."

Policista: "Nás neoblafnete. Dobře víme, který prezident je debil!"

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 17:52

Berta Fousatá, leč kdykoli použitelná.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:37

Berta  pěkný:P

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 22:38
Reakce na Berta:

Mělo by to být do vtipů, ale sem se to hodí lépe:

Chlápek na Václaváku huláká: "Prezident je debil!"

Policie mu domlouvá: "To nemůžete říkat, že prezident je debil."

"Já ale myslím amerického prezidenta."

Policista: "Nás neoblafnete. Dobře víme, který prezident je debil!"

Mně to jako vtip nefunguje... možná, kdyby tím americkým nebyl zrovna Trump.

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 22:43

Vždycky, co pamatuju, ukazovali na začátku školního roku prezidenta mezi prvňáčky. Letos ne, odbyli to ministrem školství. Ani se nedivím.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/562491/fuj-kricela-na-zemana-maminka-pri-vitani-prvnacku-ovcacek-ji-zprazil.html

Zdroj je sice Blesk, ale bylo to i jinde.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 13:24