Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 10:03

Dadoo 

Čemu se divíš? Dostane tam slivovici...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 10:13

barbucha já hele furt žiju v tom, že se máme sakra dobře, ňákej Babiš a už vůbec ne Zeman mi to přesvědčení nesebere

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 10:17

barbucha no mně třeba přijde, a píšu to tu už po několikátý, že psát o někom takhle veřejně jako o ksindlu se se slušností též moc neslučuje, byť si o tom můžu soukromě myslet leccos

v čem má Mutziputzi pravdu - že jsou to normálně legálně zvolený premiér a prezident - jako ať chcem nebo ne, Praha a Brno zatim nejsou samostatný státy a je nutný pochopit, že holt náš názor je zřejmě v menšině

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 10:29

Mutziputzi 

To nerozporuju ani v nejmenším, ale o tom přece řeč nebyla 

Potrefenáhusa 

Tvrdím snad, že o tom tvorovi mluvím slušně? Před pěti minutama píšu, že se to - podle mě samozřejmě - prostě nedá... Naprosto s tebou souhlasím, slušný to neni  

Ale pokud se někdo (celoživotně) chová jako ksindl, nebudu o něm mluvit jako o výlupku všech ctností, abych náhodou neurazila!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 10:57

barbucha myslím, že zrovna tohle po tobě Potrefenáhusa ani nechce ... 

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 11:59

Mutziputzi díky.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:02
Reakce na Potrefenáhusa:

barbucha no mně třeba přijde, a píšu to tu už po několikátý, že psát o někom takhle veřejně jako o ksindlu se se slušností též moc neslučuje, byť si o tom můžu soukromě myslet leccos

v čem má Mutziputzi pravdu - že jsou to normálně legálně zvolený premiér a prezident - jako ať chcem nebo ne, Praha a Brno zatim nejsou samostatný státy a je nutný pochopit, že holt náš názor je zřejmě v menšině

Nevím, tohle mi přijde jako zbytečně útlocitná reakce. Tady, v kategorii Těžší kalibr, vláknu o Zemanovi... slovo "ksindl" mě nijak nepobuřuje. To, že je Zeman legálně zvolený, taky nerozporuji, ale co s tím má co dělat, jestli je nebo není ksindl a jestli to můžu nebo nemůžu veřejně vyslovit?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:14

domenica tak za slusne je mozne povazovat aspon formalni uctu k institutu prezidenta nebo premiera, na tu pietu k rozhlasu nedorazil ksindl Babis, ale nas premier, chca nechca a at se nam to libi nebo ne

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:33

Formální úctu k institutu prezidenta nebo premiéra mám. K těm dvěma ne. Bohužel. Já si teda k jejím jménům nepotřebuju dosazovat další jména a přívlastky, slušné nebo neslušné, jak je slyším, tak to tam všechno je, ale zaujalo mě napomínání Barbuchy a to odůvodnění.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:38

domenica mě nevadí to slovo, ale přesně jak píše Mutziputzi 

jako odkazovat se na potřebu slušnosti v politice, ve veřejným prostoru a pak tu metat takovejma výrazama mi přijde, no, ne úplně šťastný 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:41

Mutziputzi No jo.. když je ale premiér ksindl.. co naděláš?  Mám úctu k institutu prezidenta i premiéra, ale nemohu ji mít k těm dvěma ksindlům. To je neřešitelné 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 22:51
Reakce na Potrefenáhusa:

domenica mě nevadí to slovo, ale přesně jak píše Mutziputzi 

jako odkazovat se na potřebu slušnosti v politice, ve veřejným prostoru a pak tu metat takovejma výrazama mi přijde, no, ne úplně šťastný 

​to s tím odkazováním se je naprosto přesný... navíc, což je tedy můj osobní problém, mám problém brát lidi, co se takto vyjadřují, vážně. čímž neříkám, že by byla důležitější forma než obsah,, to v žádném případě, jen je někdy celkem problém ten obsah vypreparovat :-)

Online prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 24. srpna 2018 00:10
Reakce na Mutziputzi:

domenica tak za slusne je mozne povazovat aspon formalni uctu k institutu prezidenta nebo premiera, na tu pietu k rozhlasu nedorazil ksindl Babis, ale nas premier, chca nechca a at se nam to libi nebo ne

​myslím, že úctu k institutu prezidenta nebo premiera neprojevují ani oni sami. takže to, že Bureš je ksindl a premier současně, se bohužel nevylučuje.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. srpna 2018 06:50

prďola To že něco nedělá ten, kterého kritizuju, neznamená že to můžu dělat taky tak, polistopadový "nejsme jako oni" mi přišlo trefný a nad věcí. Síla kritiky a míra nesouhlasu nebo opoovržení se nezdůrazní dosazením hanlivého přívlastku, spíš je to známka úpadku na obou stranách.

Online prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 24. srpna 2018 07:23

Mutziputzi hanlivý přívlastek občas pomáhá zachovat duševní zdraví a rovnováhu v marasmu, který se zdá být beze dna

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 25. srpna 2018 07:22
Reakce na prďola:

Mutziputzi hanlivý přívlastek občas pomáhá zachovat duševní zdraví a rovnováhu v marasmu, který se zdá být beze dna

​Asi tak.

A nebo si holky prostě jen spletly platformu, možná hledají tohle? 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 25. srpna 2018 08:02

barbucha Jak jsou všichni vzorně ostříhaní. A vlajka vyžehlená..

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 12:01
Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. srpna 2018 23:19
Reakce na Mutziputzi:

domenica tak za slusne je mozne povazovat aspon formalni uctu k institutu prezidenta nebo premiera, na tu pietu k rozhlasu nedorazil ksindl Babis, ale nas premier, chca nechca a at se nam to libi nebo ne

​hm, ted jsem si vzpomela, kdyz jsme v listopadu 89 debatovali ve tride, jestli pujdem na namesti nebo ne, tak jeden spoluzak vyhlasil: no snad sudruh prezident (Husak), stale je to nas prezident a zasluzi si uctu.

no, mrazi me z toho dodnes.