Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
macko.pu
Avatar
07. ledna 2018 16:02
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu kdyby to šlo takhle jednoduše i v reálu, nebyl bys tam kde jsi viď, nazdar

​...a pusu nedostanem????

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:04

macko.pu polib si sám

macko.pu
Avatar
07. ledna 2018 16:06
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu polib si sám

​WTF????

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:18

macko.pu Ty už jsi opravdu neskutečně otravný a doslova tu obtěžuješ.

Založ si vlastní vlákno, nazvi si ho třeba Svůj k svému a tam si blij ty svoje žvásty horem dolem a adoruj Ovara, znecti Kisku, jak jen hrdlo ráčí.. Jestli ti to ještě nedošlo, tady není nikdo, koho by tvé žvásty zajímaly a kdo by s tebou, byť i jen náznakem, souhlasil. Jestli ti to pořád ještě nedošlo, říkám ti to přímo.

Já tu slavnostně přísahám (a tuty nejsem sama) že ti tam nebudu lézt a trolit stejně otravně, jako to děláš ty tady.

Přestaň tu trollit a obtěžovat. My si docela vystačíme samy a chceme se bavit o tom, co nám vadí a plky někoho, kdo tomu rozumí jak koza petrželi, nikoho nezaujaly.

Ber to tak, že toto vlákno je pro lidi stejného názoru a tvoje plky nikoho nezajímají nejen proto, že jsou zcela mimo mísu.

Přestaň tu trollit a obtěžovat!

Díky

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:26

Mutziputzi No.. já bych ten Klausův názor úplně nezatracovala. On má dost pravdu.

Jen oni dva jsou zkušení političtí matadoři a umí se v politickém prostředí pohybovat. Ostatní jsou trošku amatérští idealisté. Slibů a ideálů mají víc, než čehokoliv jiného.

Tím je tedy nezatracuji, ideálů, i v dnešní době, je nám třeba. Ale prezident by měl být člověk s autoritou a respektem. Odborník. Není to jen reprezentační figurka. Jak vidíme, váhu může mít hodně velkou. V dobrém i v tom špatném, že..

Ted to vypadá, že horuji pro Mirka.. To jako zase ne, však ta paměť, že, ale.. něco na tom Klausově názoru je. 

macko.pu
Avatar
07. ledna 2018 16:37
Reakce na Dadoo:

macko.pu Ty už jsi opravdu neskutečně otravný a doslova tu obtěžuješ.

Založ si vlastní vlákno, nazvi si ho třeba Svůj k svému a tam si blij ty svoje žvásty horem dolem a adoruj Ovara, znecti Kisku, jak jen hrdlo ráčí.. Jestli ti to ještě nedošlo, tady není nikdo, koho by tvé žvásty zajímaly a kdo by s tebou, byť i jen náznakem, souhlasil. Jestli ti to pořád ještě nedošlo, říkám ti to přímo.

Já tu slavnostně přísahám (a tuty nejsem sama) že ti tam nebudu lézt a trolit stejně otravně, jako to děláš ty tady.

Přestaň tu trollit a obtěžovat. My si docela vystačíme samy a chceme se bavit o tom, co nám vadí a plky někoho, kdo tomu rozumí jak koza petrželi, nikoho nezaujaly.

Ber to tak, že toto vlákno je pro lidi stejného názoru a tvoje plky nikoho nezajímají nejen proto, že jsou zcela mimo mísu.

Přestaň tu trollit a obtěžovat!

Díky

​... počúvaj ma, figúrka, (navyše hysterická)

nikam ma ty neposielaj, ja si budem chodiť kde len chcem, ak sa ti nepáčia moje príspevky, nech sa páči, preskoč ich a je vybavené

a pár kolegýň tu mi už súkromne poďakovalo za to že sa slušne zastávam zemana, že oni si s takými jezinkami (ako si ty napr.) nezačnú, ale že na teba nemajú, ako na mňa, macka.pu:))) díky baby

(tak to len k tomu, že všetci sú proti zemanovi, ale veď to ani statisticky není možné, to by si mala vedieť, pani učiteľka)

a posledná rada, sme vo virtuálnom svete, NEŽER TO TAK!!!!!!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:43

hele, a co tady tak všeobecně máte třeba proti hilšerovi? pořád se rozhoduju, no :(

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:43

zeman na dvtv fakt dobrý  nikdo si nemůže stěžovat, že tam nedostal prostor... akorát že on se stejně odváží jen na barrandov no... 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:45

Jiná Realita já osobně nic, je mi celkem sympatický svými názory, nemyslím si ale, že má šanci dostat se do druhého kola... pokud by se přesto dostal, nebudu mít vůbec problém mu to hodit, a nebude to jen proto, že ovarovi nikdy... ale fakt v to nevěřím...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:48

nolita no já v druhé kolo u něj taky (bohužel) nevěřím, ale v současné době postupuju dle strategie "v prvním kole je to fuk, jen to nesmí být zeman". drahoš je mi krajně nesympatický a budu ho volit jen z musu, tak hledám, jaké mám v tom první kole možnosti a hilšer mi pořád vychází nejlépe. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:52

Mutziputzi Dadoo macko.pu Nechcete už toho vzájemného špičkování nechat?

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:53
Reakce na domenica:

​Jako ale jo, docela mu to sluší.

(Foto Michal Čížek)

​Hele já to říkám furt, že ho Talmanová hodně vylepšila 

To je tak, když máš za manželku ženu, a ne vypitej žok, kterýho zajímá jen jak se nažrat - Zemanový je očividně úplně fuk, jak její starej vypadá a působí. 

Ale chlap prostě potřebuje poradit 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:53

wendulka No promiň, ale nemohu reagovat pokud tady někdo šíří podobný nesmysly? Mám ho ignorovat jako obecního blázna??

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:54

Mutziputzi (...ano...!tak to děláme my)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 16:57

Mutziputzi To se snad ale dá udělat i bez výrazů jako polib si sám apod., ne?

I když jinak ta stopka byla v tomhle případě míněná především na macko.pu . Tohle sem fakt nepatří.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 17:15

Dadoo Mutziputzi 

Nekrmte trolla

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 17:22

barbucha Ten vypitý žok jako fakt?? Jako nedivila bych se, je to v rodině. Ale ještě jsem to nikde nezaslechla, jen tady.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 17:29

Dadoo 

No podezření už padlo přece po shlédnutí fotek z toho novoročního oběda. Nakonec co jinýho... s tou hrůzou, co musí (samozřejmě díky svýmu rozhodnutí) snášet. To já bych taky snad radši vůbec nevystřízlivěla 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 17:32

Dadoo mě to třeba nenapadlo (i když je to poměrně logický) ale psal to někdo tak, že to vzbuzovalo dojem nějaké interní informace

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 17:36

viktorka_od splavu Přesně tak. Jen už nevím kdo. Snad to bude vědět Karja