Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 14:48

Zřejmě i Horáček komunikuje prostřednictvím "externisty"

Online barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 19:00
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Moje dnešní dávka emocí

https://www.facebook.com/MirekPrezident.cz/videos/295022134354682/

​Chová dětičky! Dojemné! 

Co se té Horáčkovy (možná?) kampaně týče... tak mně by přišlo nepřirozený, kdyby se kandidáti nevzájem nekritizovali. Jsou to soupeři, prokristapána. Mají se snad navzájem chválit a objímat? To by do toho snad nemuseli vůbec lízt... kdyby měli na všechno stejnej názor, moh by kandidovat jen jeden.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:56

Mutziputzi Hele.. a nebude to třeba nějaká účelovka?? Zdá se mi to jako kampaň.. sorryjako 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 08:42

barbucha Dadoo Uvidíme no, Drahoš vopisuje, Fischer homofob, Zeman dementní...pár šašků...a zbyde kdo???

https://zpravy.e15.cz/volby/prezidentske-volby-2018/sponzoroval-horacek-negativni-prispevky-o-svych-souperich-kandidat-narceni-odmita-1341845

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 09:16
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 09:17

Mutziputzi no jo no já vím. ALE:když já jsem prostě nezapomnela (stejně,jako tenkrát u ovara),jak se choval a co dělal jako premier. A právě tam jsou kořeny těch sra.ek,ve kterych jsme ted. Duvod,proc "obycejni lide" voli "nepolitika"" Burese. Oni lidma pohrdali uplne stejne,jenom ted lidi jeste Burese neprokoukli. proto taky ODS malem zkrachovala. A lidi přestali věřit tradičním politickým stranám. Proto je pro ně Bureš taková záchrana,protože "neni politik"a oni politikum nevěří.  A to je právě vína Topolanka a těch,co byli před ním.. já vždycky říkala, ze největším pomocníkem komunistů je,bohužel, právě ODS. No,sekla jsem se?? Vyhrává Bureš a dává komunistům nejvíc prostoru. Teď obživli!

Tenhle marasmus je vina pravicových stran! 

Na druhou stranu si zase myslím,ze z těch všech kandidátů asi jediný Topol dokáže být tvrdým oponentem Buresovi. Jenom u něj bych se nebala asi..,ze s ním Bures nevymete . Horáček je pro me pateticky mluvka. Drahoš neurčito mlha. Ostatní nemá smysl volit. I když proti Ovarovi je dobrý každý hlas mimo něj.

Mně by se na jednu stranu ten Topol i trošku líbil.. jenom ta moje paměť,no..ta paměť 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 09:57

Dadoo 

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:17

Dadoo No právě,lidi se nemění 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:25

rozarka Ale!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:30

Dadoo Ja to tak vazne nevidim, ta vseobecna nasranost je dilem slabosti socanu, tam ja tvrdim, ze mel teprv klientelizmus ne-li korupce prostor, staci prazskej magistrat. Topolankovi v podstate neproslo nic, dojel finalne na bezvyznamny vyrok pro LUI, dtto Necas..byla jina doba, statni zastupci prozivali divokej zapad. Babis by si svy aktualni posty vykomunikoval i v konfrontaci s matkou Terezou, v tom nema proste soupere.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:55

Mutziputzi jenze socani se dostali k moci prave pro tezke zklamani z pravicovych stran a politiku. A pak se chovali uplne stejne jako ti,kterym sli predtim po krku. A s Buresem to nebude jine. 

Já si jen přeju,aby to procitnutí ten tupých voličů přišlo co nejdřív,abychom se z té cesty do definitivních východních sracek zvládli vrátit včas. Než nás tam zaprodaji úplně. Než tuhle zemi zničí.

Protože myslet si,ze Babis nekrade,protože je bohatý a už si nahrával dost je stejné, jako dat hlidat tlusťochovi ledničku,protože už se nacpal  je tlustý dostatečně .

A souhlasím,ze Topol je dnes jiný,než byl dřív . Všichni se prece pořád vyvíjíme. Nicméně základní povaha a charakter zůstává.  Rozhodně je pouceny a opatrný.

Akorát nevím,jestli je to tolepší nebo horší.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:59

Dadoo tupí voliči ale nidky neprocitají. tupí voliči jen vymění svého favorita za někoho, kdo jim slíbí ještě víc (peněz, pomsty, zničení souseda, zabití jeho kozy...cokoli). a bude se u toho tvářit ještě lidověji. nic jiného jejich názor nezmění.

Offline RoSa
Avatar
8223 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:07
Reakce na Mutziputzi:

Ja to tak vazne nevidim, ta vseobecna nasranost je dilem slabosti socanu, tam ja tvrdim, ze mel teprv klientelizmus ne-li korupce prostor

​co jsem se bavila s jednim uhlobaronem, tak řikal, že se socanama je mnohem lepší domluva než s ODS... takže jo - souhlas

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:08

Dadoo aneb jinak řečeno, vy pořád máte pocit, že lidé, kteří podporují zemana nebo babiše, oplývají nějakým rozumem, který by někdy mohli použít. ale já se obávám, že se mýlíte. že jejich volišská základna jsou v naprosté většině lidé, které ženou jen pudy. jídlo, hry, peníze, pohoda, aktuální okamžik. co bude za deset let, za dvacet, a co bylo před deseti, dvaceti, co se děje za humny, je mimo jejich chápání a zájem. většina z nich ani netuší, co vlastně jejich kandidát dělá nebo říkám natož nějaký jeho program - ale pěkně se usmívá, hází správná jedno až dvouslovná hesla a slíbil, že se zvýší důchod (že zvýší daně podnikatelům, zruší narovnání s církvemi nebo cokoli pořádně úderného...)

a pak je ještě hodně menší skupina, která je volí naopak proto, že to má dobře spočítáno a ví, jaké výhody tím získá. a opravdu mini skupina, která ten mozek má a nevím proč se nechala momentálně zblbnout, ovšem změna jejich názoru nemá relevantní vliv na cokoli, protože je jich tak málo.

ta většina, až půjde babiš od válu, to nadšeně hodí dalšímu babišovi, zemanovi, paroubkovi, někomu křišťálově čistému apod. se stejným přáním a očekáváním. 

kéž bych se ve svém škarohlídství mýlila. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:12

Jiná Realita z podstaty věci se nemůžeš mýlit,neboť je vědecky dokázáno, že nadpoloviční většina lidí jsou blbci

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:39

viktorka_od splavu smutné :(

vždycky se slzou v oku vzpomenu na vysokoškolský průzkum jedné spolubydlící, v rámci nějaké její práce.

otázky typu kdo je váš nejoblíbenější politik, strana apod. všichni vysokoškolští spolubydlící to vyplnili, já jsem to dostala do ruky poslední. dotazník mi přišel úplně pitomý, otázky špatně položené. nedalo mi to, abych se nezeptala. proč je tento politik váš nejoblíbenější. nikdo nedokázal říct. pár to aspoň dokázalo podepřít nějakým vágnějším podkladem (typu podporuje rodiny, ale jak, to stejně nevěděli). neoblíbenější byl pro ně ten, na jehož jméno si vzpomněli, nebo ten, kdo tehdy byl nejvíc vidět v tv. vysokoškoláci. samé budoucí lékařky a učitelky.

to až se bude někdo divit, jak mohou vysokoškoláci volit zemana a babiše. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 12:26

Jiná Realita vy pořád máte pocit, že lidé, kteří podporují zemana nebo babiše, oplývají nějakým rozumem, který by někdy mohli použít. ale já se obávám, že se mýlíte. že jejich volišská základna jsou v naprosté většině lidé, které ženou jen pudy.

Kdepak, to jsou voliči SPD, myslím že byste se divila kdo volí Babiše, taky jsem se divila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 12:31
Reakce na RoSa:

​co jsem se bavila s jednim uhlobaronem, tak řikal, že se socanama je mnohem lepší domluva než s ODS... takže jo - souhlas

RoSa No jasně, v ODS to mělo řád, hierarchii a úroveň, jasný sféry vlivu, to šedý eminence, komunální zastupitelé a ministerský náměstci za ČSSD, to jsou jiný střelci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 12:59

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 13:21

Mutziputzi Nemění  (dvakrát dupnutí nožkou)