Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 07:09

711990špatně ženy. No. 

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 07:26

711990 To taky nechápu a naprosto podporuji "křik" proti tomu. 

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 07:56

notna  

Většinová společnost bohužel nějaký názor sdílet nemusí, aby byl lobbing jeho zastánců úspěšný, viz stejnopohlavní sňatky. Pořád si stojím za tím, že jde o ohrožení demokracie a že i u nás hrozí.

Offline 711990
Avatar
17117 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 08:33

notna ono bohuzel bude stacit, kdyz si prosadi registr tehotnejch, o tom uz se taky mluvilo. A pak uz to bude snadny....

Lama_z_Lana jj zhyraly hrisnice

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:14
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:20

dupali 

Taky jsem koukala - sedmdesátý léta dvacátýho století! A ve Švýcarsku, vzoru civilizace!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:31
Reakce na 711990:

Takze kdo mi tvrdil, ze u nas nehrozi tlak na zakaz potratu?

hello, soudime a nepomahame 

​To je ten debil, co při znásilnění doporučoval (místo Postinoru) tu houkačku! 

Myslím že by se velmi dobře uplatnil v Severní Koreji nebo u Putlera. Měl by se tam odstěhovat.

Offline 711990
Avatar
17117 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:39

barbucha jezis to je on?!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:51

711990 

No bylo to Hnutí pro život, ale Ucháč to vede, ne?

Mimochodem se k těmto jurodivcům hbitě přidal Duka, kterej pro těhotný znásilněný doporučuje zejména využití babyboxů. Jistě jen nedopatřením přehlédl, že debata vznikla v přímé souvislosti s chováním nemytejch rusáckejch mužiků na Ukrajině. Kde babyboxy dosud nemají, obávám se.

Idioti jsou to oba dva.

Offline 711990
Avatar
17117 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 10:02
Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 10:17

dzizisketa Demokracie bohužel vzhledem k jejím principům vždycky bude čelit ohrožení ze stran takovýchto fanatikům a je nutné proti tomu bojovat. Ale tady ta původní debata byla, protože jste napsaly, že za současné vlády hrozí větší ohrožení demokracie než za asi budoucí vlády Babiše s SPD. A argumetovaly jste Hnutím za život. Tomu tady ale nikdo nikdy podporu nevyjádřil. Tak nevím, proč se tady teď argumentuje stylem, vidíte? No, vidíme a víme, že Hnutí jsou debilové a je nutné jejich vliv ve vládě utnout. Jen nechápu tu rétoriku zrovna tady, kde jsme v názoru na Hnutí ve shodě.

A už se k tomu asi nebudu vyjadřovat, protože mi to přijde marné a smutné.

Offline 711990
Avatar
17117 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 11:26

notna no protoze soucasna vlada Hnuti pro zivot podporuje.

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 12:11

notna

HpŽ, Alipro apod. nejsou místní ochotnické spolky. Mají mezinárodní základnu, nejasné a diskutabilní financování - třeba podpora z Ruska, cui bono? je tady úplně ukázkové, jaké pak asi službičky jim za tyhle prachy poskytují? - silnou lobby, velmi snadno se dostávají do parlamentu, lékařských ordinací, škol a na různé sjezdy a kongresy. Sám premiér deklaruje, že je velmi konzervativní, členové minimálně dvou vládních stran jakbysmet, ukazování se s exponenty rigidního katolictví je u nich oblíbená společenská činnost, a jaké organizace oni exponenti asi tak podporují? 

Je chyba před těmihle souvislostmi zavírat oči a křičet "Babiš Babiš", to je totiž atmosféra, kterou tihle fanatici umějí skvěle využít. 

Ještě - na investigaci, kterou sem vložila 711990, pracoval mezinárodní tým, troufám si tvrdit, že výše uvedené obavy tak nejsou jen mým blouzněním.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 12:24

dzizisketa ne vždy s tvými názory souzním, ale tentokrát 100%, napsala jsi to skvěle

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 17. dubna 2024 12:28

dzizisketa Takze az vyhraje Babis, muzeme byt jako v klidu jo? Protoze to uz je celkem jasne, ze soucasna vlada ty volby prohraje. Pro upresneni, HpZ jsou magori. Ale tohle cele mi taky pripada prehnane, i kdyz co se tu bude za par let dit, to jeste uvidime. 

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 12:42

dzizisketa Tak pokud použiji tvůj styl vyjadřování, tak tahle hrozba není jen díky Fialově vládě a nelze zavírat oči a jen křičet Fialova vláda. Tyhle organizace se po volbách budou paktovat i s Babišem a vzhledem k jeho základně voličů bych viděla i jejich větší šance na úspěch. Za mě rozhodně bojovat proti těmto oranizacím je potřeba neustále a razantně a já se snažím ty, kteří tak činní, podporovat. Ale opakovaně je mi tu vysvětlován skutečný stav věci, který znám a proti kterému naprosto nic nemám Spíš mě udivuje tvoje naivní představa, že s vládou Babiše a SPD to bylo lepší. To určitě...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. dubna 2024 12:57

notna já to teda nevnímám jako argument proč volit Babiše, ale jako argument proč nevolit ODS.

Offline 711990
Avatar
17117 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 13:19

Evaeva presne tak

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 13:56

A už sem nic nepíšu, deset minut po uspání dítěte zvonek, pes štěká, dítě se vzbudí a v telefonu se ozve "tady Sosnová, osobně se neznáme, ale já přicházím s biblickým proroctvím..."

Zařvala jsem neeeeeee a praštila sluchátkem.

Offline Myrtila
Avatar
2966 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 13:58

O tom způsobu pronikání struktur jako Hnutí pro život do politiky je část tohoto rozhovoru na Aktuálně. Škoda, že je to v sekci Žena, tam to dost zapadne.