Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:19

barbucha Viť(neopravuj, vim)), pak bych zde mela jeste s afganskym veteranem a jeho roztomilym malym synkem scenecku, chcete to ted nebo az na zejtra - dobryho pomalu?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:21

domenica Co je na tom vachrlatyho, drzi slovo a smitec. Proc by ho nemel v 1.kole volit? Neni blazen prece

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:30

Mutziputzi 

Dobrýho pomálu. Abysme to vůbec vydrželi!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:32

barbucha No sem ti uplne prepjata, tolik vam toho budu muset ted tejden nakladat, abyste dostaly rozum!

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:33

Mutziputzi 

No nějak mi přijde důležitý i to komu a v čí zájmu to slovo dám.  Nejen to, že ho jsem schopná držet. 

Ale jo, Topolánek... chápu tě. A chápu Horáka.   Topolánek je na jednu stranu buran, halasnej, vulgární šovinista, což je moje přímá i nepřímá zkušenost nabytá nejen z tv, na druhou stranu mi ten jeho humpoláckej projev občas i sedí, třeba když se strefuje do něčeho a do někoho i za mě. A hlavně on se zmírní a změní, to je jistý, už teď začíná vypadat jako Masaryk.  

Každopádně závidím těm, kteří mají jasno, komu to nakonec hodí. Já mám zatím jasno jen v tom, komu ne. A jen se modlím, aby druhé kolo vůbec bylo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:34

Mutziputzi 

Docela se začínám bát, tys mi eště chyběla! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:42

barbucha 40% lidi nepujde k volbam! Duchodci podle me vsichni, rozumis!!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:44

Mutziputzi Tak třeba moje máma i ségra jsou obě důchodkyně a oproti minulým volbám volit půjdou a Zemana fakt ne.

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:51

wendulka Zrovna chci psát - znám dost důchodců, co by se teď sakra urazili, Zemana nevolili a volit nebudou.

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 23:45

Tak já už jsem se urazila!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 07:07

To ať se všichni urazí, když si berou osobně průzkumy a statistiku, bohužel pravdou je, že nejtypičtějším voličem MZ je muž 65+ bez maturity. A prosim vás jestli vás v koutku duše napadne mi vysvětlovat, že to neznamená, že ho volí KAŽDÝ  muž 65+ bez maturity, nedělejte to

macko.pu
Avatar
05. ledna 2018 09:26

hele, holky, ešte posledne k tomu zemanovi, dám si potom pauzu až do volieb, lebo to tu včera bola pomaly hystéria:)))) (to som nečakal, ale čo už) zbytočne si vy tu hovoríte mená, a kto ho bude voliť a kto ho nebude voliť, a koľko percent v 1. kole, koľko v druhom

Zeman bol de facto zvolený za prezidenta 19.9.2017 keď mu Americký židovský fond udelil cenu Bojovník za pravdu

 tým pádom bolo povedané, že áno miloši, je to tvoje, choď do toho. tečka

(a už som radšej ticho)

P.S. a náhodou mečiar celkom pekne spieval, škoda že už nie je na politickej scéne, slovensko by ho teraz potrebovalo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:28

macko.pu Poď nám Sorose, ať se pobavíme

macko.pu
Avatar
05. ledna 2018 09:35

Mutziputzi o sorosovi je zbytočné sa baviť, našťastie to ide s ním dolu vodou, o chvíľu bude len bezvýznamná figúrka (pánbohzaplať)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:40

macko.pu Musim říct, že když se oháníš podobnými (dnešními) argumenty, poměrně značně mě to uráží, nevíš o čem mluvíš, plkáš nesmysly z propagandistickejch webů pro idioty a mluvíš o světě o kterým nevíš ani zbla a prezentuješ to jako něco co se hodí pro tvoje fantasmagorie!!...ale nic, vracím se ke své pobavené notě, víš houby ťunťo

macko.pu
Avatar
05. ledna 2018 09:43
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu Musim říct, že když se oháníš podobnými (dnešními) argumenty, poměrně značně mě to uráží, nevíš o čem mluvíš, plkáš nesmysly z propagandistickejch webů pro idioty a mluvíš o světě o kterým nevíš ani zbla a prezentuješ to jako něco co se hodí pro tvoje fantasmagorie!!...ale nic, vracím se ke své pobavené notě, víš houby ťunťo

​ďalší hysterický koment, hovorím, radšej budem ticho

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:43

https://www.bisnode.cz/o-bisnode/o-nas/novinky/nejvecneji-komunikuje-pavel-fischer/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:45

macko.pu To neni hysterie, to je reakce na zabedněnce co hlásá veřejně něco o čem ví ho*no

macko.pu
Avatar
05. ledna 2018 09:46
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu To neni hysterie, to je reakce na zabedněnce co hlásá veřejně něco o čem ví ho*no

​kľud, kľud, dobrýýý

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 10:14

jakákoliv reakce je voda na mackopucko mlýn ... ignorovat a bude klid, sice si tu občas něco vykřikne, ale s tím se dá minimálně virtuálně žít...