Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 01. června 2020 19:43

Slibila jsem foto stribrnych vlasu. No, ackoliv jaem postupovala podle navodu, zazrak se nekonal. Barva stahla zlute tony, ale stribrna to neni ani zdaleka. Takze za me velke zklamani. Stejny efekt by mel asi i klasicky fialovy sanpon nechany na vlasech dele (barvu jsem mela na hlave cca 30 minut). A rychle se to vymyva.

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 01. června 2020 19:47

Monulinecenka jo, to by podle me musely ty vlasy byt uplne bile blond, aby to slo

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:58

711990 Tak krabicka slibovala stribrnou i z klasicky blond vlasu. Ale i tak jsem nepocitala se stribrnou, ale teda nejaky vetsi efekt jsem myslela ze bude. Navnadilo me to, tak asi zkusim jinou znacku. 

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 02. června 2020 06:23

Monulinecenka no ona vlastne zadna ti neudela stribrnou bez odbarveni....zkus mrknout na Bleach London, na instagramu maji i hodne vysvetlovani a ukazek

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 02. června 2020 07:50

711990 Díky, mrknu na to. V návodu psali, že je třeba vlasy předtím odbarvit, což já mám, tak jsem doufala, že to něco prostě udělá, stříbnou jednorožčí hřívu jsem nečekala. :) Dám tomu ještě jednu šanci a když to nevyjde, už si brousím zuby na fialovou :)

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 02. června 2020 07:51

Monulinecenka no kdyz ono odbarvit je mysleno prakticky do bila, jinak je hroznej problem s tonovanim...

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:21

711990 Tak to jo, to jsem nevěděla. Na krabičce byl takový ten klasický obrázek vlasy před a vlasy po a ty vlasy před byly klasicky blond, ne do bíla, tak to ve mě vzbudilo naději :) Jak říkám, navnadilo mě to, zkusím něco dalšího a zase sem hodím výsledek. :)

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:58

Monulinecenkafakt mrkni na ty bleach, dokonce maji i videa, jak nektery barvy vypadaji na nebilych vlasech. Maji i vlastni fade to grey toner, ten funguje i na nebily, ale neni to tak studeny potom. Ono je to logicky, cim teplejsi ton, tim vic to tu fialovou pozere a pak neni co by udelalo tu studenou stribrnou

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:25

Toto vypadá podle popisu jako úplný zázrak, nezkoušel jste někdo ?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:31

nonemy hmm kdysi si svagr kupoval po bednach zazrak jmenem Sedivacek - opravdu to dokazalo "obnovit pigment". akorat to pak zakazali protoze v tom byl jed, tusim olovo?

= bud to nebude fungovat nebo je v tom hacek. jinak by se kadernice mohly jit klouzat zejo:P

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 19:39

viktorka_od splavu jsem začala číst a už jsem chtěla jásat, že nějaký takový zázrak fakt existuje no máš pravdu, mě to barvení tak strašně sejří, že pořád doufám, že nějaký zázrak vymyslí (nedávno jsem takto naletěla na prodloužení řas )

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:32

jinak barvení mě prudí taky, dost pomůže zesvětlit a pak sprej na odrosty, achjo, já nebyla fanda žádných extrabuřtů a vlasy jsem si nikdy nebarvila "jen tak", takže o to víc mě to štve.. mám třeba stejně starou kolegyni, která nemá jedinej šedivej vlas, a ona se i tak barví prostě jen tak pro srandu každou chvíli jinou barvu vlasů

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:55

nonemy jee, to je teda podle popisu super zazrak, nechces to za nas vyzkouset?

viktorka_od splavu barvit se pro zabavu a z nutnosti kvuli sedinam je velky rozdil, pro zabavu tam jdes, kdy se ti chce, ne povinne kazdy mesic (a to uz jsem se posledni tyden stydela a nosila drdol, aby nebyla videt cesticka)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 22:47

baltik no právě za ty prachy nechci

Já si tady ty drahé hnupovinky vždycky přeji k narozkám, protože mi je líto za to utrácet a pak lituji, ze jsem zase naletela

viktorka_od splavu kdyby aspoň tak rychle nerostly, mám odrosty vidět po dvou týdnech

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 22:55

nonemy na to fakt pomůže jen nemít takový kontrast mezi barvou a šedinama, sice tam ten odrost bude, ale nebude to tak křičet. je fakt že své barvy jsem se dokázala vzdát až když jsem začla celkově "blednout", takže už ta černá byla moc kontrastní

baltik při barvení "jen tak" přece taky vznikají nehezké odrosty, dobrovolně bych si to nezpůsobovala.. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 23:06

viktorka_od splavu taky kvůli tomu postupně zesvětlují, ale musela bych až do blondata a to by mi neslušelo

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 23:28

nonemy ono se to postupně poddá, co sluší nebo nesluší se mění. bohužel ani ta blond to nezachrání rozdíl je vidět i tak. mám prošlapanou cestičku od maminky tak vidím jak to funguje.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 05:15

viktorka_od splavu tak ja jsem asi nikdy nebarvila tak vyrazne kontrastne, abych mela odrosty

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 16. srpna 2020 11:12

Možná to tu už bylo ... Jaký používáte šampon, aby barvené vlasy déle držely barvu? Nebo je to jenom marketingový tah a záleží především na vlasech a té barvě? Díky za odpověď.