Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline slniecko spravce
11263 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:23

Dalia ten tiež vyzerá dobre. Mám rada tuhé šampóny, mám z nich dobré vlasy, a mám dojem, že mi po nich rýchlejšie schnú. Len pokiaľ nie sú 2 in 1 (v tomto je moja najobľúbenejšia Godiva od Lush, moja stálica na cesty), tak to ešte kombinujem octovým prelivom, inak sa mi zle češú. Chcem najbližšie až budem robiť nejaký nákup skúsiť aj nejaký tuhý kondicionér, už len zo zvedavosti.

Offline Dalia
5295 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:27

slniecko Tak jsem se rozhodla, že tuhý šampon zkusím opět. Mýdlárna má teď sice dovolenou, ale potom u nich objednám. Jsem zvědavá.

Offline Daridari
114 příspěvků moje polička 05. července 2019 16:37
Reakce na slniecko:

No a potrebujem radu. Šedivie mi jeden prameň a keďže som za Á lenivá ako voš a za Bé pomerne zručná v miešaní pigmentov, tak si miešam farbu (vždy len prírodné) tak, že sa strafím k pôvodnému odtieňu a nebabrem sa s celou hlavou.

No a tentoraz to nevyšlo. Takže mám na časti hlavy dosť výrazný žiarivý zlatožltomedený odlesk (už doma padli výrazy ako bronzová koruny, Pikachu...) . Ďalšia vrstva na to nechytila, ani pokus o záchranu CC maskou od Collistar. Tak som si kúpila takú tú jednorázovú masku na stlmenie žltého odtieňa od Balea (zas sa mi nechcelo kupovať z niečoho celú fľašu) a nič.

Existuje niečo účinnejšie? Alebo som odsúdená žiariť na celé okolie pravým spánkom kým sa to konečne nevymyje?

Zladiť zvyšok hlavy k TOMUTO odmietam ...

​Mne na žlté mapy vo vlasoch, ktoré sa pri blond občas prihodia, najlepšie zaberá maska Maria Nila strieborná. Nič účinnejšie som ešte nemala. Objednávala som z Notina ale majú ich aj na predajni Notino v Centrále. Skús, nemáš čo stratiť. Len ja si po nej ešte dávam inú masku alebo kondicionér lebo inak by som si nerozčesala vlasy. 

Offline slniecko spravce
11263 příspěvků moje polička 05. července 2019 17:01

Daridari vďaka! Skúsim. Ja to mám len na kúsku a pri hlave, tak tam sa nemusím stresovať, že by sa to zacuchávalo.

Offline Daridari
114 příspěvků moje polička 05. července 2019 17:47

slniecko to prvé je ono. Colour Refresh Pearl Silver. Inak majú širokú škálu odtieňov a dajú sa perfektne namiešať. Videla som video, kde si kočka dávala túto striebornu spolu s pink a s čiernou, výsledok bol úžasný. Ono sa to vymýva, píšu, že vydrží 4 až 10 umytí, no mne mám pocit, že max dve umytia. Na svetlých koncoch možno dlhšie.

Offline slniecko spravce
11263 příspěvků moje polička 05. července 2019 20:31

Daridari vďaka!!!

Offline Daridari
114 příspěvků moje polička 06. července 2019 09:16

slniecko Za máličko...snáď to pomôže.

Offline Candance
1982 příspěvků moje polička 07. července 2019 01:18

viktorka_od splavu ja jen upozornovala, ja mam dost jemne vlasy a ty silikony v olejicku mi je jakoby zatizi a zmasti a hrozne mi pak klouzou a nejdou absolutne upravit. Neumim to moc popsat. Proto je pouzivam malo. I kadernik mi je nedoporucil ( ja mam fakt extrem jemne). Na dovolene jsem si ale prohrabla mokre vlasy rucemi od opuncioveho oleje na plet a za me super. Od te doby to pouzivam ale jen max 1x/tyden, spis min. Vlasy mam jakoby vlhke a upravit jdou. 

Offline viktorka_od splavu
24390 příspěvků moje polička 07. července 2019 09:03

Candance chapu, no ja mam suche a krepate. opunciovy zkusim, diky

Offline Karja
9328 příspěvků moje polička 07. července 2019 09:37

slniecko A nechala sis to dost dlouho tu ,,modrou,,? Ja pouzivam ty dm pytlicky, ale vetsinou chvatam, tak to proste tak nejak necham po dobu sprchovani a pak to smyju. Dnes jsem to nechala pres 10 minut urcite a je to fakt rozdil.

Offline slniecko spravce
11263 příspěvků moje polička 07. července 2019 13:34

Karja vyše pol hodiny, lebo som si to naplácala, zabrala som sa do písania niečoho a ušiel mi čas.

Offline slniecko spravce
11263 příspěvků moje polička 07. července 2019 13:35

Karja ešte ma napadá, že mali dva druhy pytlíčkov, jedny také úzke a jedny normálne obdĺžnikové, ale podľa nápisov mi prišli rovnaké, len cenou sa líšili asi 20 centov.

Offline Karja
9328 příspěvků moje polička 07. července 2019 13:44

slniecko Hmm, tak to potřebuješ něco drastičtějšího (těmi druhy pytlíčků to asi nebude);-)