Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 26. května 2019 14:51

Mutziputzi Takovy moc zluty. To mi nepujde.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. května 2019 07:40
Reakce na milacka:

slniecko Ja teraz fičím na produktoch ”Havlíkova apotéka” a veľká spokojnosť. Ich bylinková aróma ma dostala. A samozrejme aj kvalita. 

​Měla jsem od nich pleťovou masku v krému. Krásně to vonělo!

Offline Makara
Avatar
2214 příspěvků moje polička 18. června 2019 18:46

@viktorka_od splavu

Jdu do příslušného vlákna - ad kartáč kančák. Uvažovala jsem o něm a pak zapomněla. Budu muset zkusit. Mně na krepaté vlasy funguje jen umýt a vyfoukat, což mě děsně nebaví ( to foukání), ale je to nezbytné každý druhý den, když mám jít mezi lidi. Žádný...plex  bez foukání nefunguje. Na stará kolena jsem si zacala brat fén i na dovolenou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. června 2019 21:15

Makara od krepatění kančák bohužel nijak nepomohl:-( mně naopak nejlíp vypadají když uschnou samy, fénováním je to horší, pomůže teda právě nějaký ten kondicionér před, po, během... ale jak je mám tenký tak je to dost zatíží a můžu zas umývat. 

Offline Makara
Avatar
2214 příspěvků moje polička 18. června 2019 22:11

viktorka_od splavu taky mám jemné vlasy, takže kadeřnice radí čím méně produktů, tím lépe. Za malý zázrak považuji Sérum pro hladkost a lesk vlasů od Framesi, řada BY.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. června 2019 09:17

Makara diky, zkusim

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:08

Lesk jak blesk ... vlasy po chemoterapii. Používám jen obyčejný šampon a smývatelný kondicionér.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:11

Dalia Krásné!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:15

Miru Děkuji, Miru. Když jsem se ráno česala, tak mě ten lesk praštil do očí tak, že jsem se rozhodla zkusit ho zachytit na fotce.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:34

Dalia krásný

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:47

Dalia Krása - a jak ti už narostly dlouhé? Mně v tom čase rostly rychlostí snad tři centimetry za měsíc.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2019 09:51

...já zas díky známé(odlila mi ze svého) objevila šampon, který mi dělá super vlasy!

A už ho mám objednaný:

https://www.uvlasku.cz/davines-naturaltech-energizing-shampoo-sampon-proti-vypadavani-vlasu-250ml/

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2019 10:02

Catherinne Děkuji ...

Hanka H Rostou opravdu rychle. Týden od týdne vidím, jak se prodlužují. No, kratší culík už z nich udělám. Ale kromě délky, jsou také velmi husté, ovšem na omak jemnější než původní vlasy. A malá zajímavost - nerostou šediny. Mně rostou barevné, ale některým ženám, které se léčily v době jako já, narostly naopak komplet šedé vlasy. Pěkné, kvalitní, ovšem šedé. Je to zvláštní.

Miru Vypadá zajímavě. Někdy to dá práci, než člověk najde, co mu sedí. Já šampony i kondicionery střídám. Teď jsem si pořídila kondicionér od Manufaktury a jsem s ním spokojená.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 05. července 2019 10:22

Miru od davines jeste doporucuju tenhle olejicekhttps://www.uvlasku.cz/davines-oi-oil-zkraslujici-olej-pro-vsechny-typy-vlasu/

Dalia krasne vlasy!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2019 11:19

viktorka_od splavu 

...děkuji za tip!.

No, já ještě vzala na vyzkoušení malé balení masky na vlasy, a líbí se mi tam víc věcí, takže nejspíš objednám příště i něco jiného.

Je mi sympatické, že je to italská značka.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. července 2019 11:56

viktorka_od splavu je dobry? je to samy silikon.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:12

Candance jo, mam ho vyzkouseny, uz budu objednavat dalsi baleni. hm, a jaky bys mi doporucila bez silikonu? nesmi byt s alkoholem.

mne teda silikon nijak nevadi, vadi ten alkohol a arganovy olej.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:13

Dalia nádhera !!!

kamarátka po chemoterapii nedala dopustiť na tuhý šampón od Navia (Maca, kúpila som si ho aj ja , hoci mám ok vlasy a fakt je fajn) , ale ono to bude aj tak individuálne, ako vždy:

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:17

slniecko Děkuji! Když mi rostlo chmýří po chemoterapii, měla jsem tuhý šampon, který jsem koupila v mýdlárně. Ale nevím, jak by mi pasoval teď. Měla jsem tento ...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2019 12:20

No a potrebujem radu. Šedivie mi jeden prameň a keďže som za Á lenivá ako voš a za Bé pomerne zručná v miešaní pigmentov, tak si miešam farbu (vždy len prírodné) tak, že sa strafím k pôvodnému odtieňu a nebabrem sa s celou hlavou.

No a tentoraz to nevyšlo. Takže mám na časti hlavy dosť výrazný žiarivý zlatožltomedený odlesk (už doma padli výrazy ako bronzová koruny, Pikachu...) . Ďalšia vrstva na to nechytila, ani pokus o záchranu CC maskou od Collistar. Tak som si kúpila takú tú jednorázovú masku na stlmenie žltého odtieňa od Balea (zas sa mi nechcelo kupovať z niečoho celú fľašu) a nič.

Existuje niečo účinnejšie? Alebo som odsúdená žiariť na celé okolie pravým spánkom kým sa to konečne nevymyje?

Zladiť zvyšok hlavy k TOMUTO odmietam ...