Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. srpna 2020 13:25

nonemy a viktorka_od splavu poznáte Reparex? Vracia vlasom ich pôvodnú farbu, to že funguje a dobre, môžem potvrdiť, muž to cca 3 roky používa. Nemôže sa však použiť na už farbené vlasy.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 17. srpna 2020 09:58

bosibori ja jsem slysela nazor, ze to nema vubec zadny vliv a druhy nazor, ze pomaha pouzivat sampony bez tech sulfatu nejcastejsich, sla nebo jak se jmenuji

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 17. srpna 2020 13:22

Daridari tak to je pro mě bohužel pasé, já barvím vlasy roky :(

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 17. srpna 2020 13:45

Daridari diky, no to je obdoba toho meho Sedivacku, akorat misto olova je tam dusicnan stribrny (pouziva se pri vyvolani fotografii) tudiz zadna "obnova barvy-" to neexistuje

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2020 21:03

baltik díky..

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 06:49

Catherinne asi (fakt divny az blby) dotaz na tebe nebo EDITH4B : Po umyti vlasu jakymkoli samponem mam haro jak nejaka osmedsatkova star, vypada to desne. Kdyz vim, ze nekam jdu, musim si umyt vlasy 3 dny predem, aby to splasklo. Davam na to hlinu nebo gel. Daji se vlasy umyt, aby nevypadaly moc umyte? Proste mene objemu? Ja vim, ze lidi chteji opak...

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 08:26

Luna no umýt asi ne. Asi to musíš specifikovat třeba vlasovým olejem. Neměl by vlasy brutálně zmastit, ale ubrat jim právě ten objem. 

A taky by mohlo pomoct vlasy prostříhat, tím by mohly lehnout, ale jen v případě, že to nejsou hřebíky. 

Dost pravděpodobně jim pomůže když budou trochu delší. Třeba 3-4 cm a budou víc ležet. 

Ale vařím z vody, tvoje vlasy jsem v ruce neměla. 

Uvidíme, co napíše EDITH4B 

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:13

Luna Catherinne Těžko
 radit, když jsme si nesáhly . Ale souhlasím s Catherinne, olej nebo možná vosk. A nejspíš počkat až budou trošku delší. S prostříháním opatrně. Ještě mě napadla uhlazující pěna. Používám ji na vlnité, ale i na takové trčáky, které nechtějí poslouchat. To by mohlo fungovat...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:50
Reakce na Luna:

Catherinne asi (fakt divny az blby) dotaz na tebe nebo EDITH4B : Po umyti vlasu jakymkoli samponem mam haro jak nejaka osmedsatkova star, vypada to desne. Kdyz vim, ze nekam jdu, musim si umyt vlasy 3 dny predem, aby to splasklo. Davam na to hlinu nebo gel. Daji se vlasy umyt, aby nevypadaly moc umyte? Proste mene objemu? Ja vim, ze lidi chteji opak...

​Mám stejný problém.

Online 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:51

Luna a co foukat a u toho uhlazovat kancim kartacem?

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:04

Catherinne EDITH4B Stejne dekuju, neco vyzkousim. Ten vosk dokonce mam doma a nepouzivam ho. Ty moje vlasy jsou huste, ale nejsou to draty. Ale ani nejsou jemne, tak neco mezi. Nejradsi bych to mela dlouhe hned, ale to musim par let vydrzet (a snad to klapne).

711990 No ja foukani nemam rada, tomu bych se chtela vyhnout.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:05

Luna 

Pritel kdyz to ma delsi chodi po umyti doma v ksiltovce, on ma takove silne huste vlasy, otlaceny to pak nema. Proste to ulizne jak potrebuje a da si cepici. 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:07

Karja Haha, to je vtipny. Ale ja nemam ksiltovku, to je jedna z veci, kterou bych si nikdy neoblikla.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:09

Luna Jako u zeny mi tenhle postup prijde fakt smesnej, ale zkus to, kdyz nemas rada to fenovani, ono ti moc jinych moznosti nezbyva. Pujc si manzela nebo deti;-). Kondicioner si asi davas te'

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:19

Karja Jo, syn ma desnou ksiltovku s vlajkou a napisem CZECH TEAM, kondicioner jsem jakziva nemela v drapech, to me taky nenapadlo. Jak to tak ctu, tak jsem fakt vlasovy barbar. Dlouhe vlasy chci hlavne kvuli lenosti, ze z toho umotam "vanovy drdol". Poslednich 20 let jsem nenosila nic jineho.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 14:22

Luna No jasny, vyzkousej vse a uvidis. Ale neverim, ze by se po poradne davce kondicioneru trochu nezjemnily a nelehly. Pokud dojde i na ksiltovku, dej vedet, zajima me vysledek:-D

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 17:27

Luna ten kondicionér jsem taky ještě chtěla dopsat, ale lítám po kopcích

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 19:55

Luna tjo mě vůbec nenapadlo radit ti kondicionér, že ten přece určitě používáš přitom já se bez něj 40 let v klidu obešla. no dnes už neobejdu a používám jak ten při mytí, tak potom i bezoplachový. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 09:19

Do pr... zase přestali prodávat, co dlouhodobě používám Nevíte, kde sehnat TouchBack Hair Marker, nebo čím ho nahradit?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 12:44

nonemy ja to kupujem tu...a tiež ma štve, že to už nie je na žiadnom inom kozmetickom eshope, kde by som si pri tom jednom poštovnom už vybavila aj ďalšie veci...

http://www.touchback.sk/