Vlasy a barvy, přelivy, barvicí šampony a tužidla a...

17. února 2015 17:26
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. května 2015 14:09

Nemáte někdo zkušenost s touto maskou na vlasy? http://www.parfums.cz/kallos/kjmn-maska-s-keratinem/

Připadá mi neskutečná ta cena za 1000ml .

A ještě - co říkáte na masku Gestil Wonder? Je na ní hodně chvály, ale prý hodně páchne????

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 09. května 2015 22:57
Reakce na vanilka:

Tú Kallos nepoznám, Gestil Wonder mám jedno balenie za sebou a musím povedať, že mi celkom sadlo. Nejaký smrad si z toho nepamätám.

Online Miru
Avatar
13808 příspěvků moje polička 10. května 2015 08:46
Reakce na vanilka:

Gestil je dobrá na blond vlasy, resp. odbarvované či melírované na blond.

Je totiž, ta maska, lehká - nezatíží a přitom velmi dobře zregeneruje.

Používala jsem ji hodně, x balení. Na melíry.

Ovšem na barvené tmavé a mé stříbrné mi nefunguje.

Ano, odér nepatří mezi vyhledávané, ale z vlasů cítit není...

Offline RoSa
Avatar
8063 příspěvků moje polička 10. května 2015 14:54
Reakce na vanilka:

Gestil jsem použila jednou, už je to snad 20 let, a ten smrad mi zůstal v paměti - příšerné!

Kallos má opravdu nízké ceny, koupila jsem si od nich sprej s tím "plážovým" efektem, a spokojenost. Tak třeba i jiné jejich výrobky budou OK.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 10. května 2015 15:07
Reakce na RoSa:

A ten spray nelepí ? Já jich měla už asi pět od různých značek a nejlepší mi přišel od label m, jenže ta cena....,

Offline RoSa
Avatar
8063 příspěvků moje polička 10. května 2015 15:22
Reakce na náťa66:

Nelepí - moc mi vyhovuje. Tenhle, už mám druhé balení: http://www.parfemy-elnino.cz/kondicioner-pro-jemne-vlasy-kallos-lab-35-beach-mist-leave-in-conditioner-56906.html (300ml za 75,-)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 10. května 2015 15:27
Reakce na RoSa:

tak až mi dojde ten můj předražený, tak ho zkusím.

Kam se na ty slaný spreje hrabou všechna možná tužidla .

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 10. května 2015 15:31
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 10. května 2015 16:41

Děkuju za reakce. Toho odéru Gestilu se teda trochu bojím , takže jsem raději nakonec objednala osvědčenou masku L´oreal Absolut Repair Lipidium, že nebudu experimentovat.

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 13. června 2015 17:06

Potřebovala bych poradit dobrý objemový sprej. Máte některá dobrou zkušenost?

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 27. dubna 2016 18:44

Skúšala ste niektorá ten TouchBack vlasový korektor na odrasty? funguje?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 03. května 2017 09:15

zkusim to tady, snad tohle vlakno nekdo cte.

jak se divate na prosedivele vlasy u (relativne) mladsich zen? Je mi 33 a vsimla jsem si, ze mi nad celem zacinaji celkem vyrazne sedivet vlasy. momentalne barvim na svou puvodni barvu, ale uprimne receno s vysledkem uplne spokojen nejsem, navic jak ty sediny jsou hned nad celem, tak jsou fakt uz po dvou tydnech videt.

zvazuju, ze to necham odrust a ty sediny priznam, popripade je treba protonuju nejakou svetle ruzovou, jakoze trochu punk. vlastne uz jsem celkem rozhodnuta, ze to zkusim. 

mate prosedivele vlasy? priznavate nebo barvite? vlastne vylozene radu nehledam, spis jsem se na tohle tema chtela trochu pobavit.

Offline Friga
Avatar
1548 příspěvků moje polička 03. května 2017 09:30
Reakce na Lilly_Ku:

Sama jeste sediny nemam, jsem taky mladsi, ale obcas taky premyslim, co budu delat az sedivet zacnu. Myslim, ze pokud je zena upravena, hezky nalicena, proste je videt, ze nebarvene sediny nejsou dusledkem nestarani se o sebe, tak to nicemu nevadi. Na druhou stranu to asi trochu prida vek, co si namlouvat, ze jo . Ale ono oblicej dela dost. Co jsem videla tvoje fotky, tak pusobis, dost jemne a mlade, myslim, ze u tebe to proste bude punk i bez ruzove . A navic, kdyby se ti nakonec nelibilo, tak obarvit se to da vzdycky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. května 2017 09:47
Reakce na Lilly_Ku:

proti sedym vlasum nic nemam,nekomu opravdu slusi,ale priznam se,ze v 33letech bych osobne sediny mit nechtela.:-)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 03. května 2017 09:51
Reakce na Zarinya:

jako ja po nich taky vylozene netouzim, spis premyslim, co s tim.

hrube se mi totiz nelibi, kdyz jsou odrustajici sediny videt u korinku. jenze aby videt nebyly, musela bych fakt barvit nejpozdeji co dva tydny. nebo mozna by se to dalo nejak promelirovat, aby ty sediny nebyly moc videt, to by byla taky moznost. hledam proste nejaky reseni, abych nemusela co dva tydny na barvu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. května 2017 09:54
Reakce na Lilly_Ku:

ja te chapu!:-) verim,ze je to otrava,ale to bude i to odrustani a z nejistym vysledkem,protoze jsi opravdu jeste hodne mlada.

Reseni je asi to svetle promelirovani.

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 03. května 2017 10:03
Reakce na Lilly_Ku:

Asi jsou lepší přiznané šediny v upraveném účesu než neudržovaný odrost. Ale důležitý je ten upravený účes, asi mnohem mnohem dúležitější než u nešedivých vlasů. A kvalita vlasů. Na jemných řídkých vlasech to nikdy pěkné nebude, já bych například vypadala jak Pepíček Kemr. Známá teď nechává vlasy volně šedivět, zatím jí to v jejích světlehnědých vlasech dělá krásný odstín, ovšem zkrátila je na kraťoučko.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. května 2017 10:03
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. května 2017 10:03
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. května 2017 10:23
Reakce na Sweet Potato:

Pepicek Kemr.malem sem se diky tobe udusila,akorat sem se totiz napila a cetla.