Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 23:30

prďola Jsem pani Francescu hodila do Googlu a teda duveru v jeji produkty to nevzbuzuje

Jak jsi psala o te glykaci, vyskocili na me pri hledani treba tyhle veci:

Paula's Choice Phytoestrogen serum

Paula's Choice Superantioxidant Serum

davaji v tom kontextu smysl? 

a uz koncim, nejak jsem se rozepsala, pardon, kdyz budes mit chut na neco odpovedet, budu moc rada. 

Online prďola
Avatar
3744 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 23:32

0zero7 Dnes už to nezvládnu, musím s hafanem ven a pak už zřejmě odpadnu. Nejpozději o víkendu, protože je toho víc najednou

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 23:36

prďola NO jasne! Uz je hafol hodin v CZ, hubana hafanovy a nespecha nic vubec. Dekuji predem :)

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 05. dubna 2024 03:42

prďola 

...mně jsi bábovičky nerozházela, já jsem za Tvůj názor/rozbor moc ráda.!

Pro mě to bylo stejně z roviny "nedostupné"...

Jen mě zajímalo, CO dělá ten efekt.? No, tak co to vlastně dělá.?, ten vit E.?.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 05. dubna 2024 03:48

0zero7 

...olej na plet by mel být jako poslední krok, ne?

Když dáš na olej krém, tak se ingredience z krému do pokožky přes olejovou vrstvu nedostanou..?.

Leda by se trocha oleje smíchala s krémem a nanesly se na pleť současně.?.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46127 příspěvků moje polička 05. dubna 2024 06:42
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. dubna 2024 17:52

Miru teoreticky ano, ja to tak nekdy delam kvuli pocitu. Caroline Hirons nekde rikala, ze to nevadi. Na olej davam jen hydratacni krem, ne aktivni slozky, tak je to asi jedno, spis je mi to tak vic prijemny. 

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2024 15:10

prďola Které své produkty máš raději co si vyrábíš? Myslím tím, kde jsou jako základ másla a nebo oleje?

Online prďola
Avatar
3744 příspěvků moje polička 06. dubna 2024 20:31

janis Nevím, jestli rozumím správně na co se ptáš, ale kdyžtak se ptej dál

V krémech, které si míchám, většinou používám kombinaci olejů a másel, podle toho, jaký má být výsledek. Když potřebuji, aby se krém rychleji vstřebával, tak navýším poměr lehkých (suchých) olejů a máslo klidně vynechám. V případě výživných nebo nočních krémů je to naopak - snížím poměr lehkých olejů, přidám másla. Skvělé je, že krém se stejnými a osvědčenými aktivními složkami si takto můžu namíchat pro suchou  nebo naopak mastnou pleť. Změna poměru olejů/másel ti nikdy nerozhodí emulgaci, maximálně může mít vliv na konzistenci...

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2024 20:48

prďola super, tak jsem to myslela. Když jsem se dívala na bambucké máslo, tak je víc druhů. Který je pro pleťový krém nejlepší? Může být ten bio?

Online prďola
Avatar
3744 příspěvků moje polička 06. dubna 2024 20:56

janis Přesně toto + kakaové máslo používám nejčastěji

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2024 21:01

prďola to kakaové je lepší jak Illipe? To Illipe jak jsem zjišťovala je vhodné proti slunci, že? Nebo má ještě nějaké vlastnosti? Např. hydrataci?

Offline Adina
Avatar
100 příspěvků moje polička 07. dubna 2024 08:52

SPFko se mi osvedcilo, na sérum jsem zvedava

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2024 09:54

Adina dej to do korejské kosmetiky, napíši k tomu, ale nechci sem.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 01:50
Reakce na prďola:

slniecko Miru Já už jsem se na to dopoledne dívala a tak nějak si nejsem jistá, jestli fakt chcete znát můj názor..

​Ty mi šetríš peniaze lepšie než banka ❤️

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 06:34
Reakce na slniecko:

​Ty mi šetríš peniaze lepšie než banka ❤️

​...chceme

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 08:34

prďola přesouvám dotaz sem - můžeš mi prosím dát odkaz na ten Beautifeye - já si to aspoň prohlídnu.

Online prďola
Avatar
3744 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 09:15

slniecko ale zase nechci nikomu bránit pro jeho vlastní krásu a zvědavost nás všech udělat ze sebe pokusného králíka...

Online prďola
Avatar
3744 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 09:27

Lenka22 >> tady << si k té ingredienci můžeš něco víc přečíst a >> tady << je odkaz na ten eshop, kde nakupuji... i když jak jsem se dívala tak zrovna teď ho nemají v nabídce. Ale i přesto je ten eshop hodně informativní - velmi často u jednotlivých ingrediencí uvádí odkazy na studie nebo rovnou ukazuje výsledky studií a současně často najdeš pod tou ingrediencí i seznam produktů, který ji má ve složení.

Složku Beautifeye obsahuje i péče, která se dá u nás sehnat, např. Eye Patches Beautifeye - Maska na oční okolí (PIXI)

Offline Lenka22
Avatar
1649 příspěvků moje polička 08. dubna 2024 12:56

prďola díky, projdu si to.