Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 21. března 2024 12:36

catch Děkuju! Budu opatrná. Je fajn, že jo! :-)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. března 2024 10:06

Nemáte někdo osobní zkušenost se značkami Eisenberg a Helena Rubinstein?

Byla jsem včera v Sephoře vyzkoušet ty slavné krémy s SPF UltraViolette a Supergoop - nakonec jsem tedy zkusila jen zabarvený Supergoop, protože jsem byla odchycena prodavačkou a dostala se do diskuze o kosmetice. Velice vychvalovala právě Eisenberg a HR. Tak nevím, jestli míá smysl něco od těchto značek zkoušet. 

Prodavačce bylo kolem 50 let, pleť měla velmi hezkou a kromě zmíněného výše chválila i Sisley. 

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 27. března 2024 13:53

Omluvám se, jestli se to tady už probíralo (jsem si jistá, že určitě a ne jen jednou), ale nemáte tip na nějaký krém s SPF 50, který bude fungovat proti vzniku pigmentových skvrn? Posledních pár let používám tenhle, ale uvažuju o změně: Institut Esthederm Photo Reverse krém proti pigmentovým skvrnám 50 ml (drmax.cz)

Potřebuju, aby nedělal na pleti lesklý film a dal se použít jako podklad pod makeup. 

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 27. března 2024 15:54

LadyMary Neodpovídám teda úplně na tvůj dotaz, ale pokud bys tu 50 chtěla mít v make upu, tak tohle je dobrá volba.

https://www.douglas.cz/p/it-cosmetics-cc-cream-with-spf-50-031544

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. března 2024 22:45

LadyMary Vybrala bych neco co ma mineralni filtr, nektere nejsou tak moc uzivatelsky prijemne, ale ochrana je mnohem lepsi, i proti pigmentaci. Anthelios of La Roche ma ted 50 SPF tinted mineralni verzi, hodne korejskych. Nebo chces primo nejaky, co te tech skvrn i zbavi? To bych mozna pojala rozdelene, neco na pigmentaci (Alpha Arbutin, Glycol kyselina, retinol/retinal, vit C).

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. března 2024 22:47
Reakce na stes:

A ja se poptám na zkušenosti s krémy Caneff a pak na hydratační krém od Ordinary. Oboje třeba na Notinu.

​Me prijemne prekvapil tento Ordinary 

Nula nic stoji a je fajn, hydratuje, ale je lehky, davam ho na den po seru a oleji, mela jsem predtim REN anti oxidant krem (taky super) a tenhle mel byt jen do cestovni tasky, ale je dobrej. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. března 2024 23:06

Jinak ordinary ma Buffet porad, jen ho prejmenovali, i to Copper peptide serum maji. Jsou to dva ruzne produkty. 

Chvalim ten Glycolic toner, pouzivam ho hlavne teda na trisla a mam z toho hladkou, svetlejsi kuzi, nic zarostlyho po vosku atd. Na oblicej pouzivam jednou za cas.

Chci zkusit taky to novy retinal serum tak uvidime. 

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 28. března 2024 07:41

0zero7 ten právě mám. Přijde mi hodně mastný,musím ho používat jen večer. Ale je ok.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 28. března 2024 17:58

stesja mam suchou plet, tak ho citim spis tak stredne, ale dobre hydratuje, diky tem ceramidum, myslim, za ty penize dobrej vysledek. 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 28. března 2024 22:00

Prosim, pred casem se tu (nebo v jinem vlakne?) resil krem na kruhy a "pytle" pod ocima. Myslim barbucha  ? Nebo mate nekdo dobry tip?

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:22

Kokoska 

Já už si nic nepamatuju ale tak namátkou můžu říct, že mi snad nejlíp fungoval - překvapení! - švédskej výrobek

Pak snad ještě La Roche Posay ... Ale obojí jen někdy, ono je asi nejlepší se dobře vyspat - nebo záleží na fázi Měsíce nebo na karmě nebo na jiný vyšší moci

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 29. března 2024 14:05

barbucha dik!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:23

Kokoska myslím, že ja som to riešila...teda riešila určite a asi aj tu...a mám teda teraz doma už skoro mesiac niekoľko vynikajúcich tipov....ktoré som ale ešte stále nestihla ani vyskúšať ...akože mám dojem, že asi VIEM, z čoho ich mám

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:27

slniecko ty jsi myslim zmiňovala Emma Hardie serum? Já to nechci pro sebe a tohle je už trochu nad cenovým limitem, který si dotyčná dala a mám dojem, že to nebylo úplně cílené jen na oční okolí? Ale slíbila jsem, že se poptám, tak se ptám :)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. března 2024 19:32

Kokoska asi nie, lebo ja som skôr zháňala tipy. Ale Emma Hardie Midas Touch Super Serum aj Emma Hardie Midas Touch Revitalising Eye Serum som kedysi mala a boli skvelé, raz si ich zopakujem. Akurát neviem, či zaberie aj na tie vačky.

Edit: a pozerám, že Cultbeauty má teraz 20% zľavu.

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 29. března 2024 20:00

slniecko dik, predam informace.

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 29. března 2024 20:12

whiskas eisenberg jsem kdysi měla na pigmentové skvrny ( už nevím jestli sérum nebo krém) a zafungoval perfektně. Užívala jsem ho jen jednorázově, měla jsem alergickou reakci na kolech (moře ekzem slunce a kolo je blbá kombinace) a zůstaly mně ošklivý fleky.

Co se týče složení, který se tu často probírá, nevím. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. března 2024 20:19

Ounz Děkuju . Prodavačka v Sephoře na tu značku pěla ódy, tak asi něco vyzkouším. Chanel jsem nakonec nekoupila, protože jsem dostala vzorek a na můj vkus je příliš parfémovaný. Když jsem ho zkoušela u kamarádky (jednorázově), tak mě to tolik nerušilo, ale po pár požitích mi bylo jasné, že by mi ta parfemace vadila.