Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 10. února 2024 08:41

prestala jsem jist cokoladu a po dvou tydnech pozoruju vyrazne zlepseni pleti (mam rosa cea). tu cokoladu jsem teda jedla tak 100-200 g denne, takze fakt hodne, ale ze to ma az takovej vliv me fakt prekvapilo

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 10. února 2024 09:06

Lilly_Ku To je zajímavé, já minulý rok kvůli rosacee vysadila na skoro tři měsíce mléko a lepek a s pletí se nestalo vůbec nic, akorát jsem byla ve stresu z věčného hlídání, co si můžu a nemůžu dát... Nakonec jsem to vzdala, já prostě nejsem člověk, kterej by se zvládl nějak omezovat v jídle. Ale jestli Ti to takhle rychle zabralo, tak je to super.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. února 2024 09:11

Lilly_Ku tyo! a davas si misto toho neco nesladkeho, nebo jis jiny sladky veci? tzn jestli ten vliv ma cukr, nebo neco jinyho v te cokolade

Hwi ja myslim ze 3 mesice je uplne dostatecna doba ke zjisteni, ze na mliku a lepku ve tvym pripade neni nic spatnyho

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. února 2024 09:45

Lilly_Ku ty jo, tak teď jsem taky zvědavá, čím jsi to nahradila, je to dost kalorií, které musí chybět. 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. února 2024 09:45

Hwi ja myslim ze 3 mesice je uplne dostatecna doba ke zjisteni, ze na mliku a lepku ve tvym oripade neni nic spatnyho

​Taky myslím. 

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 10. února 2024 10:04

viktorka_od splavu Pinot Noir Asi to tak bude. :) Jsem ráda, že to nemusím řešit, lituju všechny, kteří něco z toho doopravdy nemůžou, já už byla po pár týdnech na prášky. 

Bohužel se mi ale nedaří dostat tu pleť do stavu, ve kterém bych s ní byla spokojená, někdy se to třeba na chvíli zlepší, ale občas mám dny, kdy bych si na hlavu nejradši dala pytel. A štve mě, že se kvůli rosacee nemůžu soustředit ani na jiné věci, ta kůže prakticky nic nesnese a jakákoli trochu aktivnější látka mi udělá na obličeji paseku. Už se dva roky snažím najít SPF, které by můj obličej snesl, vyházela jsem doslova tisíce a k ničemu to nebylo, všechno mi nějakým způsobem vadí.

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 10. února 2024 10:08

Lilly_Ku Hwi Může to být nějaká forma alergie na čokoládu, tedy asi spíš kakao. Má to moje kamarádka, jakmile sní čokoládu, vysokoprocentní, okamžitě se jí objeví akné. Občas neodolá, ale dává si pozor, kdy si dá. 

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 10. února 2024 10:20

Hwi Skúšala si toto spf?

Offline Klara
Avatar
475 příspěvků moje polička 10. února 2024 10:55

Hwi kdyžtak promiň za nevyžádanou radu, ale nedávno jsem byla na laseru Lumecca a kosmetička říkala, že to hodně pomáhá lidem s rosaceou

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 10. února 2024 13:14

Pinot Noir jim misto toho orechy, myslim ze na prijem to vyjde stejne. mam dost velky vydej, takze jsem tim sladkym dohanela kalorie, ale proste cokolada neni uplne nutricne hodnotna, ze :D

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 10. února 2024 13:16

viktorka_od splavu  zrusila jsem i jiny typy sladkyho, co jsem jedla fakt kazdej den. o vikendu si samoze treba dort na kamosciny narozky dam, ale proste nechci se takovym mnozstvim cukru cpat denne, vlastne primarni duvod byl ze mi hrozne lital cukr v krvi a to se rozhodne zlepsilo.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 10. února 2024 14:08

Lilly_Ku jo, to je určitě dobrá volba.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. února 2024 14:42

Lilly_Ku jo, to je super. u tech orechu akorat bacha na plisne

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. února 2024 19:18

Dotaz - máte dobrou zkušenost s Neutrogenou, Hydroboost? Na suchou pleť?

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 10. února 2024 22:22

Makara šišmarjá 3x

našťastie mladší exemplár to považuje len za moju drobnú tolerovateľnú úchylku a problém nastáva až v momente, keď chcem aby to začal aj používať....tak tam nasadzujem manžela do prvej línie....

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 11. února 2024 10:26

Daridari Díky za doporučení, nezkoušela, ale při zběžném pohledu mi přijde, že by mi spíš nesedělo... Má chemické filtry, ty mě dráždí prakticky bez výjimky a ve složení vidím např. pupečník - vím, že má působit protizánětlivě, ale měla jsem několik produktů, které ho obsahovaly a nemám s nimi dobrou zkušenost. Obecně se snažím vyhýbat věcem, které mají takhle dlouhý seznam ingrediencí, to riziko, že mi nějaká z nich bude vadit, je prostě příliš velké. 

Klara Vůbec není nevyžádaná, jsem ráda za jakýkoli tip! O tomhle konkrétním laseru slyším poprvé, ale docházím momentálně na Fotonu, má nějaký program speciálně určený na rosaceu. Mám za sebou čtyři vyšetření a ještě na jedno bych ráda šla. Zdá se, že to trochu pomohlo, ale žádný zázrak se nestal. Já navíc nemám až takový problém s žilkami nebo červenáním (to jen v menší míře), trápí hlavně mě pupínky a obecně struktura pleti, nejradši bych ji vzala šmirglem. :D   

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 13. února 2024 17:46
Reakce na OliveOyl:

Moje otázka bude asi z kategorie debilních - proč se pleťové masky smývají po 10-20 minutách? Stalo by se něco (kromě špinavýho polštáře), kdybych si ji nechala přes noc? 

​Ale to je náhodou dobrý dotaz. Myslím si, že u některých by se asi nic nestalo, teď už se stejně hodně těch výživných prodává pod názvem "sleeping mask", případně jsem měla kdysi plátýnkovou masku a tam bylo myslím, že přebytky co zůstanou po sundání té masky se mají vmasírovat do pleti. U různých čistících, jílových, s uhlím, sírou a nevím čím ještě nebo vyšší koncentrace kyselin bych to neriskovala, to by mohlo pleť podráždit, spálit.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 13. února 2024 22:23

Dostala jsem krém od Anna Brandejs Age Defying Noční, tak nevím jestli rozbalit, nebo posunout dál, jestli jsou tam aspoň trochu smysluplné pečující složky, nebo zbytečné fujtajbly??

Offline prďola
Avatar
3747 příspěvků moje polička 13. února 2024 22:49

33lejaby Záleží na tom, jestli ti vadí nebo nevadí silikony v tomto produktu Jinak ten krém ničím extra vyjímečný není, z pohledu aktivních složek spíš slabší průměr.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 13. února 2024 23:44

Černá kočka RE masky, tak jak pises, mam nekolik, kde je vylozene napsano, ze overnight. Origins mival a nebo jeste ma jednu co se jmenovala Drink Up nocni a ta byla super. Ty cistici urcite sundat. Ted jsem haluzova na zkousku koupila krabicku 5 masek DrJart a velmi prijemny vysledek teda! Mela jsem od nich asi 3 veci a fajn, tyhle jsou super.