Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 11:42
Offline geekygirl
Avatar
126 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 16:18
Reakce na prďola:

Ounz 

prďola kedysi napisala:

Zkoušela jsem po večerech hledat nějaké účinné sérum a musím říct, že je to dost bída

Vím, co by mělo ideálně obsahovat, ale v naprosté většině byly ve složení další ne už tak žádoucí složky. Našla jsem i pár produktů s tou správnou kombinací peptidů, která by měla zaručovat efekt, ale obávám se, že cena skoro 6 tisíc za 30ml nebude zrovna budit nadšení.

Ale přece jen se povedlo něco najít: NIOD - Copper Amino Isolate Serum 3 1:1

Seznam klíčových peptidů, které sérum obsahuje:  Tripeptide-29, Copper Tripeptide-1, Tripeptide-1, Myristoyl Nonapeptide-3, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-2

Pokud do péče ještě zařadíš nějaký vhodný multivitamínový krém + další produkt (ideálně tonic) obsahující AminoBooster (složka, která obsahuje všechny esenciální i neesenciální aminokyseliny pro podporu tvorby kolagenu a elastinu), tak bys mohla mít docela vystaráno

A ospravedlnenie, este uplne neviem ako spravne citovat.

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 08:46

geekygirl děkuju moc! 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 15:04

geekygirl Taky moc děkuju, nemusím googlit .

Offline geekygirl
Avatar
126 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 15:13

Ounz whiskas 

Tak vdaka patri hlavne prďola , ja som si len pamatala, ze to serum odporucala, lebo aj ja uvazujem nad kupou

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 16:47

geekygirl no a teď mají slowember, mají slevu celý listopad..takže kdy jindy, než teď

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 18:00

Ounz zrovna jsem vcera nakoupila. Neco Je uz vyprodane teda. Mela jsem I to hyaluronove serum. Je fajn, ale stejny vysledek mam I z hyaluronu Ordinary nebo Indeed kdyz pridam amino kys B5. Tak uvidis! Koupila jsem si znova ocni serum Hylamide. To se mi zda fajn. 

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 18:12

0zero7 díky za info, tak já asi nakonec zkusim to copper amino a neck elasticity catalyst a uvidím :)

Offline baltik
Avatar
4433 příspěvků moje polička 07. listopadu 2022 12:19

a co toto serum, co na to prďola ?

Aqua, Squalane, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Glycerin, Sodium Levulinate, Sodium Salicylate, Sodium Anisate, Retinal, Xanthophylls, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Hydrogenated Olive Oil, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin, Cyclodextrin, Oryza Sativa Bran Oil Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Glyceryl Laurate, Hyaluronic Acid, Cannabidiol, Parfum, Lactic Acid.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 08. listopadu 2022 08:49

baltik A co je to za sérum?

Offline baltik
Avatar
4433 příspěvků moje polička 08. listopadu 2022 11:16

whiskas je to serum od Caneff a maji tam byt vitaminy A, C,  E a i ceramidy

https://www.canneff.com/canneff-by-petra-multiefektni-cbd-serum/

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 08. listopadu 2022 11:25

baltik Díky :-). Novinek není nikdy dost. Teď tedy hledám dokonalý :-D oční krém, ale séra mi také dochází.

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 17:20

Dnes večer napíšu k dotazovaným produktům. Omlouvám se za prodlevu.

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 00:25

zdensy Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched - od toho krému bych toho moc nečekala. Pokud pominu silikon a alkohol ve složení, tak hlavní účinnou složkou je Niacenamid, glycerín a  Phytosteryl Macadamiate (poskytuje zlepšení ochranné bariéry). Ostatní složky slouží buď pro vytvoření samotné emulze + konzervaci a zachování stabilní konzistence, nebo fungují čistě jen jako kondiciační složky, které zajistí příjemný pocit při používání, ale pro pleť nejsou nijak přínosné.

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 00:43

RoSa Ecce Vita - nedívala jsem se na složení všech krémů, spíš průřezově a za mě dobrý Složením jsou ty krémy hodně přírodní s minimem "vaty", tzn. sází spíš působení na přírodních  extraktů. Nejsou to žádné hi-tech peptidové výstřelky, ale podle mě příjemně namíchaná udržovací kosmetika pro věk 30+

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 00:45

Miru Jestli jsem četla pozorně, tak k tomu krému jsem se už dřív vyjadřovala

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 01:11

baltik CBD sérum má moc pěkné složení a určitě za tu cenu to bude dobrá koupě. Není sice vyloženě anti-age, ale aktivní ingredience, které obsahuje, budou pleti ku prospěchu.

Mě u této značky ale zaujalo třeba >> toto tonikum << Obsahuje skvělý mix aminokyselin, hydratujících složek a prebiotika. Při takto bohatém složení se pak líp hledá vhodná kombinace pro další vrstvy (sérum + krém). Ty užitečné hydrofilní složky je lepší mít hned v té první vrstvě, protože z těch dalších, emulgovaných se hůř dostávají k pokožce.

Offline baltik
Avatar
4433 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 08:04

prďola diky moc. a jake aktivni latky mi s timto serem budou jeste chybet? na co mam dal koukat? (jsem mela takovy dobry pocit, ze tam bude vse, ze nebudu muset mit tu radu ser )

ted me napada, ze asi peptidy, co?

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 08:24

baltik Záleží  na tom, co bys chtěla kombinací krémů "řešit", a na věku. To sérum obsahuje velmi dobrý základ péče, ale pleť potřebuje spoustu dalších aktivních ingrediencí, např, ty zmíněné aminokyseliny, které jsou nezbytné pro tvorbu kolagenu a elastinu.

Peptidy už bývají zaměřené na nějaké konkrétní řešení/prevenci, ale časem je nutné s nimi počítat taky

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 15:25

prďola dneska tě chci malinko zneužít i já, začla jsem tak nějak chápat kosmetické složky a aktivní látky, jen ze složení neumím přečíst, jestli to může fungovat- spolu dohromady. Např tenhle anti age krém-  většinou nacházím produkty jen s peptidy, nebo vit A, ale tady mi přijde, že se někdo celkem posnažil. Myslíš, že to složení je opravdu funkční a obsažené peptidy jsou ty "správné"?? Používám jako produkt na noc (anti age, sklon k akné). Děkuju moc předem.

Aqua (Water), Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, C10-18 Triglycerides, Coco-Caprylate, Propanediol, Oryza Sativa (Rice) Starch, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Bakuchiol, Retinal, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Mannitol, Cholesterol, Phosphatidylcholine, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Carbomer, Hydroxypropyl Cyclodextrin, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Decyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate