Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 19:25

Biely kvet Jestli chceš, já ti jich za 89,-přes Zásilkovnu pošlu víc - vyhrála jsem je:) Některé bych si tedy ráda nechala, ale myslím, že zrovny ty temnější bys ty ani nechtěla:) Písni mi SZ, o které máš zájem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 19:42
Reakce na Biely kvet:

Korsičanka Nevieš náhodou,  aké veľké sú vzorky u Parfum D Empire? 

​Jsou o objemu 1,5 ml; skleněná vialka s rozprašovačem. Na jejich stránkách si můžeš poskládat set pěti vzorků celkem za 20 euro, tuto částku ti pak při dalším nákupu celého flakónu odečtou.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:01

Fleur Ďakujem.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:08

Biely kvet 

Mohla, ale hádám, že nabídka Korsičanky je asi lákavější.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 22:26

wendulka Áno, ďakujem.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 01:40

wendulka Aziyadé cajk , ale Cuir Ottoman totálne niekde inde. Akože aj toto je pekné, akurát je to úplne iný parfém ako pred rokmi.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 14:21

Pořídila jsem si A Drop d'Issey. Tímto se jí omlouvám za nelichotivou recenzi, co jsem tu před časem napsala. Z toho malého vzorečku jsem ji nepochopila, tohle není vůně do tepla, i když v ní dominují květiny. Na zimu bude dobrá, taková vůně krému Nivea, jen mnohem lepší.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 12:51
Reakce na marieu:

Právě teď, asi před 10s:

​Přečetla jsem si recenze a ta od euridike me dost nahlodala. Kdybys náhodou uvažovala o prodeji odstřiku nebo i jen vzorku, hlásím se

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 12:55

rozarka 

No mně se ta vůně fakt líbí, i když je nekomplikovaná a /jak jsem psala/ možná až příliš klidná a decentní - ale stejně... Pro mě je v ní taková příjemná nostalgie a něco velmi milého a blízkého... 

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 15:45

euridike právě proto. Poslední dobou je mi něčeho takového zapotřebí, dramat kolem je stále nějak víc s víc

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 17:24

euridike já se taky dala zlákat tvou recenzí, ale jednak jsem měla diametrálně odlišnou představu (holt nezkušený nos), ale hlavně na mě ten úvod a srdce byl hodně krátký film, celou dobu jsem cítila pouze základ a to mi přišlo líto...

rozarka zkusila bych prodat asi celý flakon, pokud se nezadaří, nabídnu ho ráda "na součástky"

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 19:46

Nekúpila, dostala...

Malé balenie ma upokojovalo počas covidovej krízy...

a teraz, keď som covid schytala, tak som Erawan k uzdraveniu dostala ako darček od kamaráta, ktorý si to pamätal...

(zelenú mi "zožrala" fotka, ja sa asi fakt nenaučím fotiť...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 20:03

slniecko To je od kamaráda milé !

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 20:25
Reakce na Korsičanka:

wendulka Parfum d'Empire si drží úroveň, zdá se mi aspoň podle vzorků.

​Dobre sa ti zdá, ale ja som sa asi zbláznila.....Na ceste mám Eau Suave, tá je tak úžasná, že som musela. Teda ale takto expresne po skúšaní vzorky som ešte flakón neobjednala. Poslednou bodkou bola recenzia od @Fleur. V poslednej dobe mám pocit, že máme podobný parfémový vkus a keď som videla, že aj u nej je na poličke, bolo rozhodnuté. 

A ďalšia bude Aziyadé, ale tá asi až na Vianoce.

Týmto ešte raz ďakujem @Korsičanka za poskytnutie vzoriek a tým aj rozšírenie parfémových obzorov.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 21:20

Biely kvet Myslím, že pokud budeš následovat poličku Fleur , rozhodně nepochybíš. Má výborný vkus A já doufám, že u tebe růže PdE vydrží.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 21:34

Biely kvet nezbláznila si sa Jarka, čo by som ja dala za to, aby ma takto "opantala"vôňa ako teba. Už ju študujem a teda veľmi zaujímavé recenzie. Okrem toho je vraj aj držák, čo viac si môžeš priať.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 21:56

marieu OK, počkám, jak to dopadne

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 22:00

milackaVieš čo, ja som koncom minulého roku takmer rezignovala na parfémy. Zdalo sa mi, že ma už nič nemôže prekvapiť a asi mi stačí to, čo mám....No ale ako som sa mýlila. Tento rok mi pribudlo na poličke pár krásnych kúskov , no a dnes, s tou Suave, to bolo ako deja vu, keď som prvýkrát ovoňala 1957- ku. Proste láska okamžitá. Teším sa, že ma predsa len ešte dokáže niečo prekvapiť a potešiť.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 22:35

Biely kvet a to je na tom úžasné - objaviť parfumovú lásku. Často nechá na seba dlho čakať.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 22:48

Fleur ja som z toho úplne namäkko...