Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. června 2019 10:03

Dalia Shalimar Cologne cítím jako vylepšený, jiskrnější a modernější Eau Shalimar. Začátek je pro mě  citronově sladší než u Eau, a i víc na mně vyniknou frésie s růží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2019 10:27

Poéma Děkuji za porovnání. Už je to pár let, co jsem Eau de Shalimar necítila, tak jsem zvědavá. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. června 2019 10:30

Poéma Přesně jak píše jerry . To zklamání bylo veliké, ale když se na to člověk střízlivě podívá, naše chyba. Po seznámení s exkluzívkami to očekávání bylo nesmyslné. Vždyť Chanelky v kamenkách taky nejsou po těch reformulacích bůhvíco.(kromě  No.5) A na mě stejným způsobem - jako na tebe Gabrielle - působí 1957. Slušná a příjemná vůně, kterou mohu vzít kamkoli.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. června 2019 10:56

Dalia Vůbec nemáš zač děkovat, jsem zvědavá, jak si pro sebe ty dvě vůně porovnáš, když tak pak napiš.

Korsičanka Jj, nevím jak ty, ale já mám od Chanelů vždycky takové to očekávání ve vyšším levelu, ale nesmím zapomínat, že Gabrielle není exclusivka. 1957 mi ale do téhle řady pasuje, pro mě je prostě o pár stupínků výš. Už mi dochází 20ml odstřik a zvažuji celý flakon. 

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:09

Dalia V Shalimar Cologne vôbec necítim kadidlo, je to taký citrónovo vanilkový koláčik. 

Offline jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:15
Reakce na Poéma:

Už mi dochází 20ml odstřik a zvažuji celý flakon. 

​Neváhala bych na tvém místě

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:15

Biely kvet Ani já v něm kadidlo necítím. A vedle gurmánské složky vnímám i květiny. Je to moc pěkná vůně s jemně starosvětským puncem. Škoda, že výroba je ukončena. Lituju i konce SPI.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 08. června 2019 12:47
Reakce na jerry:

​Neváhala bych na tvém místě

​Ja tiež nie...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 08. června 2019 14:08

Poéma mne v gabriele vadi v zacatku to jablko, pres to se neprenesu. pak uz je krasna, prvni pul hodina by bylo pro me utrpeni. skoda

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:12

Všechny vás moc zdravím po dlouhé době... Říkala jsem si už dlouho, že se aspoň ozvu, že žiju Ale nevím, jestli si ještě někdo krom skalních diskutérek vzpomene. Nevím, do kterého vlákna to hodit, tak zkusím sem.

Pro mě před nějakou dobou nastal totální parfémový útlum z hlediska nových nákupů. Vloni jsem si třeba nekoupila vůbec nic a letos jen jednu vůni - nic niche ani exkluzivního, vlastně jsem ji dostala (přála jsem si) - Daisy EDP.

Měla jsem pocit, že už se mi nic nového ani nelíbí, že nic pořádného nevzniká a že už vlastně mám všechno, co potřebuju. Alespoň se mi podařilo něco trochu spotřebovat, bohužel tři vůně se mi zkazily. Mimo jiné i En Passant Zdravotně jsem na tom nebyla dobře (migrény, záněty všeho možného, infekce), takže jsem ani neměla chuť se vonět, a když, tak jen něčím hodně lehkým. Navíc jsem měla nějaké osobní problémy a nic mě netěšilo.

Naštěstí se to teď změnilo a po mnoha letech se cítím v pohodě a šťastná. Takže si i vůně víc užívám a už bych třeba i ráda zas něco vyzkoušela Můj nový a úžasný přítel má nejenže pochopení pro mé koníčky, dokonce ho to zajímá (včetně nail artu), a tak už má tři parfémy. Pořídili jsme spolu Dior Homme Intense (k sežrání) a Boss The Scent. Tím pravděpodobně nekončíme Na nikovky to zatím není, ale uvidíme.

Já přemýšlím, zda si pořídím něco nového k narozeninám v červenci, ale zatím nejsem 100% rozhodnutá a do budoucna už chci kupovat pouze to, co mě naprosto nadchne.

Doufám, že jste všichni ok, nebyla jsem tu ani nepamatuji... Hezký víkend, Eva

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:22

Evanilla Vitaj Evi, je príjemné čítať dobré správy

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 08. června 2019 15:39

Evanilla přeju už jen samé (a nejen voňavé:-) radosti!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 08. června 2019 16:29

Evanilla  to víš, že jsme na tebe myslely . Tak ať se daří a užívej znovunalezeného koníčka!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. června 2019 16:37
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2019 17:01

Evanilla Vzpomněla jsem si na Tebe nejednou. Tak ať už je dobře! Budu moc ráda, když tady s námi budeš víc.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 08. června 2019 17:19

Evanilla Evi, to je dobře, že si zpět Přeji spoustu nových, úžasných parfémových objevů!

Cervanek
Avatar
08. června 2019 19:01

Evanilla Evi, to je dobře, že se situace otočila na správnou stranu, vstoupil Ti do cesty hodný přítel a ještě je nakloněn vůním, které máš ráda a těžká doba je u konce. Ať se Ti vše daří a jsi šťastná, radost a láska léčí  

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:07

Dalia Martula Cervanek Děkuji moooc. Budu se snažit víc to tu pročítat, abych měla přehled, co je nového. I když mám pocit, že poslední dobou nic nestíhám Migrény jsme snad alespoň eliminovali, i když jak byla teď vedra, nešlo to odvrátit. Dost vůní už netrvám mít ve formě parfému, protože si je užívám ve verzi svíčky. Ty sladké těžké věci pro mě už tolik nejsou. Plánuji nurčité flakony dopotřebovat a koupit něco úplně nového, neočichaného

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 08. června 2019 19:52

Evanilla tak přeju, ať už je to od teď jenom lepší!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. června 2019 20:00

jerry Biely kvet Nestrašíte mě, že ne? Bude k mání, že, nebo jste mně chtěly říct, že je to nějaká limitovaná série?

viktorka_od splavu Já v něm to jablko vůbec nemám, asi ho už snědla Sněhurka dřív než ke mně gabrielle dokráčela.

Dalia Kadidlo v něm taky nemám, ale lehké zakouření obzvlášť na oblečení tam cítím. Voním si teď k tričku a jo, je tam, lehké, příjemné a k Shalimaru mě vedoucí.