Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. června 2019 12:47

slniecko Taky gratuluji ke krásné Rosince, měla jsem ji, teď na léto je to skvělá volba. Mám ještě cca půl flakonu téhle krásky ( La Rose de Rosine ), ale s ní se voním spíš příležitostně.

A abych nebyla mimo téma, tak jsem si včera domluvila s Monikou 30 ml flakonek Rose Barbary. Nevím kdy tímhle stylem našetřím na 1957.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 11. června 2019 13:07

Poéma aj táto je krásna a Rose Barbare je !!!

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 11. června 2019 13:16
Reakce na slniecko:

Mala som narodeniny, tak som si nostalgicky objednala toto

 

​Ta je krásná (akorát jsem tedy měla hroznou spotřebu, protože na mě nedržela).

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. června 2019 15:44

Pred týždňom som spotrebovala Chanel No.5 l eau, v lete by mi chýbala, tak mám na ceste jej červenú sestričku

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. června 2019 15:59

milacka Pak napiš, zda se ti zdá taky trochu jiná, jako nám EDP RED, ju?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. června 2019 20:33

Korsičanka napíšem, spoľahni sa

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. června 2019 20:49

Léto může začít

Offline Biely kvet
Avatar
4026 příspěvků moje polička 11. června 2019 20:50

alibi Pekná fotka!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. června 2019 21:14

Biely kvet děkuji

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. června 2019 22:00

alibi Letní atmosféra je z té fotografie vysloveně cítit!

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 11. června 2019 22:24

alibi 

Povedená fotka a povedený úlovek...na léto jsi připravená

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2019 23:05

slniecko Ta je super, jen moc nedrží, jak píše jerry.

Poéma La Rose de la Rosine jsem si kdysi objednala naslepo. Ze začátku se mi moc líbila, ale ke konci už to nějak nebylo ono. Moje Rosinka je holt Une folie de Rose.

alibi CK One, to byl parfémový suvenýr z mojí první dovolené v Chorvatsku ještě na VŠ.

To už je nějakých 17 let zpátky. Je to možný, jak ten čas letí?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. června 2019 23:14

Fleur jerry děkuji :)

wendulka jj, letí - byla to moje první a na dlouho jediná vůně koupená na vš v Paříži :)

https://alibi-notes.webnode.cz/l/ck-one/

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2019 23:44

alibi Šišmarja, na to jsem úplně zapomněla, že tehdy byl tváří zrovna téhle vůně společně s Kate Moss zrovna Mark Wahlberg, tehdy vlastně ještě Marky Mark.

A díky za zprostředkování tvých vzpomínek!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 12. června 2019 09:13

alibi Pěkná fotka (oblíbená to vůně naší snachy). Článek, vlastně všechny tvé články jsou skvělé a občas mě nutí k zamyšlení. Teď zrovna nad tím, jaká byla moje první vůně a vzpomněla jsem si, že jsem ke svým 15 narozeninám dostala živé květy - konvalinky.  Potají jsem chodila mamce na Černou kočku, kterou ji z Francie dovezla teta. Pak už jsem si sama kupovávala různé drogérovky, např. Fenjal, ale opravdu moje první  "velká" vůně byla Amarige, hned po ní Poéme, v létě 1999 jsem se zamilovala do Loving Bouquet od Escady a pak už jsem byla chycená do sítí vůní...

wendulka U mě to mělo podobný scénář, nákup na slepo, zamilování a postupné ochlazení. Une folie de Rose jsem asi nezkoušela, ale já mám všeobecně velký dluh k růžím ( i když mi kdysi Alička poslala asi 40 vzorků vůní s růžemi ). Mám svoje dvě milované RB a Izii, takže jsem spokojená a nějak další nehledám.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. června 2019 10:32

Poéma Musím říct, že jsem asi dozrála do Rose Barbare. Znám ji řadu let, ale teprve teď se mi skutečně líbí a cítím se v ní dobře. A u ní jediné, coby Guerlain exkluzivce, uvažuji, že si ji pořídím v originálním flakonu. Pokud se to podaří, tak snad k Vánocům.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. června 2019 10:50

Dalia Poéma RB u mě nehrozí Zbyla mi třicítka a nevím, kdy ji unosím. Vůbec mi letos dost růží nesedne Ještě tak v bohatší květinové kombinaci. Asi parfémová menopauza?

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:33

Dalia Já si od Moniky první 25ml odstřik objednala už 26.10.2012 a od té doby je pořád mou stálicí na poličce. U mě to byla láska na první dobrou..., ale chápu, žes to s ní měla jinak a muselas k ní dozrát. K rozhodnutí koupit celý flakon už předem gratuluji, krásná vůně v krásném balením je podara.

Korsičanka Parfémová menopauza, tu jsem měla vloni celý rok a ještě i kus letošního. Voněla jsem se jen pro to, že jsem na to zvyklá, nové vůně jsem nezkoušela, vlastně mě ani nezajímaly, skoro nic ani ze stálic jsem nekupovala. Teď se mi zdá, že je to lepší, tak doufám, že to vydrží a menopauza skončila.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:39

Poéma Já bych ji přivítala taky na všechny nákupy Ale mám ji jen na růže

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:44

Korsičanka Já bych zase potřebovala rozstříhat kartu, ztratit peněženku a zavřít účet na nákupy hadrů a bot.