Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Cervanek
1213 příspěvků moje polička 16. května 2019 15:48

milacka Dalia děkuji, mám z vůní velkou radost.

Ano, to se pozná kvalitní obchod, kterému jde mimo jiné i o dobré jméno

Offline Paris
příspěvků moje polička 16. května 2019 17:20

Cervanek gratuluji a moc se těším na recenzi L'Aventure Blanche... až na santal se mně složení moc líbí.

Offline Cervanek
1213 příspěvků moje polička 16. května 2019 18:12

Paris díky, L´Aventure Blanche je především aromaterapie pro úprk z bláznivého a uspěchaného světa, kdy chce člověk relaxovat u příjemné hudby, příjemné masáže pro stažení chuchvalců negativní energie z těla. Převládá zde vůně čerstvě nastrouhané citrónové kůry, čerstvě oloupaného pomeranče a grepu a do toho jde trochu kořeněná vůně z lístečků z černého rybízu. Krásná a velmi příjemná již teď. Bude určitě i do veder. Vnímám ji jako unisex. 2 malé střiky až nad hlavu.

Offline milacka
1321 příspěvků moje polička 16. května 2019 18:26

Cervanek to znie viac ako dobre, “stiahne chuchvalce

negatívnej energie”

Offline Paris
příspěvků moje polička 16. května 2019 18:39

Cervanek óóó, děkuji. Tak rychle jsem recenzi nečekala. To zní báječně. Nějak teď tyto typy vůní vyhledávám.

Vlastně můžu přispět i do diskuze. V posledních dnech jsem pořídila letní Jimmy Choo Floral a Miu Miu L'Eau Rosée (té ještě zbytek mám, ale už ne na dlouho, tak doplňuji zásoby). Já vím, nic extra, ale svěženky na léto do práce pro mě jako dělané. 

Offline Cervanek
1213 příspěvků moje polička 16. května 2019 18:46

milacka ony se nám nasbírají ty chuchvalce

Paris "bílá avantýra" či "bílé dobrodružství" mě dnešním dnem provází a lebedím si v ní.

je to povedená svěženka - viděla jsem ji i na notino.cz/sk za slušné penízky