Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:16
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:17

Biely kvet a já si vzpomněla (jak vidím, čím jsi navoněná:-) jak jsem šla včera spát s 24 Faubourg: muž se zakuckal a vhrkly mu slzy do očí - povídám Copak, nevoní ti pomeranče, taková pěkná pomerančová vůně..? a on na to: prosím tě, měla bys někdy zajít do obchodu a koupit pomeranče, abys zjistila jak voní, s tímhle tě vážně ošidili

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:19

Biely kvet a já si vzpomněla (jak vidím, čím jsi navoněná:-) jak jsem šla včera spát s 24 Faubourg: muž se zakuckal a vhrkly mu slzy do očí - povídám Copak, nevoní ti pomeranče, taková pěkná pomerančová vůně..? a on na to: prosím tě, měla bys někdy zajít do obchodu a koupit pomeranče, abys zjistila jak voní, s tímhle tě vážně ošidili

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:20

viktorka_od splavu ...s tímhle tě vážně ošidili

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:43

viktorka_od splavu . Já jsem strašně ráda, že u nás (mimo jedné arabky) prošlo všechno a ještě s konstatováním, že je to pěkné.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:59

Biely kvet a já si vzpomněla (jak vidím, čím jsi navoněná:-) jak jsem šla včera spát s 24 Faubourg: muž se zakuckal a vhrkly mu slzy do očí - povídám Copak, nevoní ti pomeranče, taková pěkná pomerančová vůně..? a on na to: prosím tě, měla bys někdy zajít do obchodu a koupit pomeranče, abys zjistila jak voní, s tímhle tě vážně ošidili

No, tak chlapec, musí na sebe popracovať. 24-ka je úžasná!

A konvalinky patria k jari, žiadna šibnutosť, povinnosť!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 11. března 2019 21:03

Korsičanka děkuju

Renusatko slniecko tak já si řikám že mě to trochu, aspoň maličko snad brzdí, kdyby mě v tom ještě podporoval to už by bylo vážně příliš!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. března 2019 21:16

viktorka_od splavu Já si přesně vzpomínám, jak jsem asi tak 10 let zpět řešila s manželem, proč se vůbec nevoním. No protože mi totálně nic nevonělo, zkoušela jsem špatný typ vůní. Myslela jsem, že jsem na svěženky a až na A přišel obrat.  Předpokládám, že ale takové množství nečekal. Za náš stejný vkus jsem ráda, alespoň neřeším, co si můžu vzít, když spolu trávíme spoustu času. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 11. března 2019 21:20

Renusatko já jsem si taky původně myslela a) že se mi nic nelíbí b) že máme s mužem jiný vkus.. no a) se vyřešilo jako u tebe a b - prostě parfémy nerad, žádné. akorát některé teda "ujdou". tak na doma se snažím používat ty nekonfliktní, jen teda občas neodhadnu která bude taková:D

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 12. března 2019 07:32

viktorka_od splavu Fotka je úžasná, vůni neznám, ale gratuluju a raduju se s Tebou. A Tvoje příhoda především v Tvém podání je

P.S. A stav se někdy pro ty pomeranče.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 12. března 2019 07:33

Biely kvet a já si vzpomněla (jak vidím, čím jsi navoněná:-) jak jsem šla včera spát s 24 Faubourg: muž se zakuckal a vhrkly mu slzy do očí - povídám Copak, nevoní ti pomeranče, taková pěkná pomerančová vůně..? a on na to: prosím tě, měla bys někdy zajít do obchodu a koupit pomeranče, abys zjistila jak voní, s tímhle tě vážně ošidili

​Královsky se bavím!

Ale s 24 Faubourg musím doma také opatrně (ostatně jako se všemi vůněmi).

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 12. března 2019 09:07

viktorka_od splavu Omlouvám se, že reaguji až dnes, ale stávkoval nám net.  

Jdu chválit nádhernou fotku, povedla se ti! A Premiérka je překrásná vůně ( obzvlášť pro nás srabíky, jako jsem já, kteří na klasickou 5 nějak ne a ne dospět... i přes můj věk). 

S historkou jsi mě pobavila. Já jsem manžela  navykla docela rychle na podobné siláky, kdysi dávno jsem to vzala s Poéme a teď se mi zdá, že všechno, co pořídím, snáší mnohem líp.  On je všeobecně přející, když si cokoli zkouším a není to vyloženě na mé pokožce smrad, tak chválí a ponouká k nákupu.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. března 2019 10:26

černá káva  ...A stav se někdy pro ty pomeranče.

Snad je taky nepěstuješ?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2019 10:42

takže dneska - už mám fakt pocit že mi šibe..

Poéma Biely kvet a odříkanej krajíc už mám na cestě též, do "dospělé" Pětky jsem se sice ještě nepročichala, ale Eau Premiére jsem si nejdřív pořídila malou a teď už mám na cestě půl stovkovýho flakonu. je návyková

​Přivoláváš jaro?

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 12. března 2019 11:06

Korsičanka Ne, to fakt ne. Myslela jsem do obchodu.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 12. března 2019 11:24

viktorka_od splavu Nádherná fotka a super nákup 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. března 2019 16:50

wendulka 

daniela dekuju

a uz mam doma i obe damy...

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 12. března 2019 17:06

viktorka_od splavu  Jéééj, to je nádhera! 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. března 2019 17:10

viktorka_od splavu Blahopřeju Ale proč máš 2 flakonky?

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. března 2019 17:10

viktorka_od splavu sluší im to spolu