Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 03. března 2019 18:16

Korsičanka Tak potom poreferuj! Nechápem síce, v čom by mala byť vodka lepšia ako lekárenský alkohol, ale rozhodne som zvedavá na výsledok!

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 03. března 2019 18:18

slniecko Já taky Dám v dubnu/květnu vědět:) A třeba se uvidíme

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 03. března 2019 18:34

Korsičanka to by bolo super !

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1064 příspěvků moje polička 03. března 2019 18:57

slniecko Kde se prosím dají koupit platové vršky k Juli?

Korsičanka Já je také pro osobní potřebu recykluju. Vypláchnu a opláchnu lihem, plastové vršky dám na topení. Po několika měsících už vůni cítím pouze v případě, že si rozprašovač přiložím k nosu. To mi nevadí, nová vůně tu předchozí přebije.

Cervanek
Avatar
03. března 2019 18:58
Reakce na Paris:

janejane alibi počty na poličce máte docela v pohodě. Jediná rada na redukci odstřiků... spotřebovat odstřik a pořídit místo něho flakon... ale to jste asi číst nechtěly...

mi zase mizí odstřiky a přibývají flakóny

Na redukci mi zabírá jedině - nechodit na žádná parfémfóra, netelefonovat si s podobně postiženými parfémmaniaky, nic nečíst, nic nezkoušet, nezapínat vůbec PC a nečumět do mobilu. 

(vodku též nepiju, jedině portské nebo šampus)

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1064 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:00

Cervanek Já vodku piju, ovšem Ruského standardu je na oplachování julin věčná škoda.

Cervanek
Avatar
03. března 2019 19:03

ModestMourek tak, jsi Muž s velkým M Jakube,

s Vodkou ani Ruský ani finský Standard - není nic pro mě.

Ruský standard jedině pro šampaňské a k tomu kaviár

juliny, jakmile doslouží a je jasné, že už do nich nich nenaleju - letí do popelnice - na tříděné na sklo.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:06

ModestMourek napísala som pani Skálovej, či by sa nedalo a ono sa dalo .

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 03. března 2019 19:13
Reakce na Cervanek:

mi zase mizí odstřiky a přibývají flakóny

​Tak to jsi už beznadějný případ... na to už žádná rada není.

Fakt jedině nic nezkoušet, nečíst...

Říká ta, co jí taky pořád přibývají další a další flakony.

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:40
Reakce na slniecko:

ModestMourek napísala som pani Skálovej, či by sa nedalo a ono sa dalo .

​to jako, že by měli v nabídce i možnost nákupu plastových vršků? no to by mě zajímalo velmi...!  já je vyhazuju a sklo používám pro míchání EO a dávám vršek s kapátkem.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:48

prďola no, na stránke to nemajú, ale na dotaz mi ich predala zvlášť. Ako tá cena nie je zázračne nižšia voči celému refanu, ale mám lepší pocit ako vyhadzovať to celé.

Také tie vršky s kvapkátkom, čo majú v obchodoch na tie lekárenské fľaštičky na to sedia? Všetky, či len niektoré?

Lebo to by bol ďalší super spôsob ako to využiť.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1064 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:51

slniecko Díky za tip.

Cervanek Šampaňské s kaviárem také můžu. Přes zimu mi počet flakónů narostl, už plánuju, kolik flakónů spotřebuju v létě. Rád bych se dostal pod 40.

Offline prďola
Avatar
3742 příspěvků moje polička 03. března 2019 20:12

slniecko možná by bylo lepší koupit plastový vršek na refany na ebay  zkusím najít... 

jj, přesně ten vršek s kapátkem, který se běžně používá na lékovky, na refany (teda alespoň na juli a simple) pasuje také. já ty kapátka kupuju v různé délce, protože i lékovky mám v různýh velikostech.

Cervanek
Avatar
03. března 2019 20:15

ModestMourek v létě naštěstí moc vůní nepotřebuji.

Nebo spíš používám lehčí typy - různé levandule, rozmarýny a la Jicky, pomerančové květy a těch mám dost, nějaké arabské cpo - idelální do veder.

Ještě mě láká  Encens et Lavande od SL, která je takovou levandulí veselou, rozzářenou, dobře na mě drží a není to žádná lékárna, ani nic smutného a nudného; ovšem nelíbí se mi ta cena za ní.

Trochu mi ji připomíná ta nová značka Pigmentarium a od ní Ad Libitum - ale ta zase moc nedrží.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 03. března 2019 20:47

prďola Juli a Simple stačia, tie točím najviac.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:00
Reakce na alibi:

 a když koukám na polici na flakony, tak vůbec nevím, který bych měla vyřadit, žádný adept se nerýsuje a když spotřebuju, budu potřebovat znovu. všechny z nich potřebuju 

​Tak to mám přesně ten stejný pocit, proto mám problém něco spotřebovat

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:54

alibi mám taky takovou krabici s prázdými flakónky, občas v nich i trochu vůně nechám, takový archiv, když se zkazí tak to neřeším. Ale někdy si ráda něco připomenu. 

Jednou se mi podařilo přelít do 5ml fl. od Insolence  Rouge Avignon s tím, že RA Insolenci přebije a opak byl pravdou(samozřejmě pro vlastní potřebu). Vznikla zajímavá směs, ve které je Ins. stále hodně cítit.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 03. března 2019 22:10
Reakce na Paris:

janejane alibi počty na poličce máte docela v pohodě. Jediná rada na redukci odstřiků... spotřebovat odstřik a pořídit místo něho flakon... ale to jste asi číst nechtěly...

​Jistě, aneb jak si stoupnout z děště pod okap 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. března 2019 22:32

janejane s tím deštěm pod okap mě to Jani taky napadlo :) a ráda si občas jen tak sednu a flakony postupně probiram a očichávám

Renusatko taky raději flakony nedopotřebovávám, narozdíl od odstriku , odstřik je jasný buď na dopotrebovani a vydechnutí , že nepotřebuji, anebo na nákup flakonu

.Cervanek odstřihnout se od Parfumanie ani arome zatím neumím, ale určitě by to pomohlo. A to jsem ještě objevila díky Korsičanka  svět Vinted 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 03. března 2019 22:45

alibi Neodstřhuj se, kdo by s námi chodil na sedánky. A tvého nosu by byla velká škoda pro ostatní.