Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 15:52

Miru Tak jsem se dnes po tvém vzoru nastříkala mnohokrát s Jasmin de Pays a krááásně jsem si ji v autě užívalaMuž se ani nezmínil, že by mu něco vadilo, takže - až na silné kalibry typu Satin Mood či oudovky -  půjdu v tvých stopách

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 16:06
Online viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 16:10

razorblade tak jestli myslis uzivatelky vonavek, tak to jo. ja myslela uzivatelky webu:-)

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 16:17

viktorka_od splavu Ale tak ja mami urcitou predstavu o urcitejch uzivatelkach webu jen nevim, jestli ro byly zrovna ony, kdo zamoril tramvaj nebo bus tema duchama

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 18:23

Ještě k diskuzi o intenzitě vonění se ... voním se pro svůj dobrý pocit. Voním se proto, že vůně miluji, a proto je chci ze sebe cítit. Když jsem doma nebo se pohybuji venku, intenzitu neřeším. I v případě, že někam jedu. Ale jak už jsem psala, v práci jsem se ptala, protože čtyři lidi v nevelké místnosti, to už je jiná situace. 

Člověk se nikdy nezavděčí všem. Někomu vadí vůně, mně zase vadí například pach cigaret a nikdo se mě neptá, jestli mi to je příjemné, nebo ne. Nebo puch starého potu apod. Takže se řídím slovy, která mi utkvěla v paměti z dob starého dobrého Arome - "mám stejné právo vonět, jak ty máš právo smrdět".

Online viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 20:19

Dalia

jinak krom smraďochů dokážou kvalitně zamořit ovzduší kolegyně, které se polívají avonovkama před odchodem z práce. to je pak docela utrpení vycházet na chodbu přitom (celý den nevoní nijak, páč mezi politím po ránu a příchodem do práce už se to odpařilo)

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 20:23

Dalia Presne tak! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 20:28

viktorka_od splavu Myslím, že avonovky by mi nevadily. Pořád lepší než jiné pachy. Ocením vždy, když je člověk navoněný, mám to prostě ráda. Je mi jedno, jestli je to vůně za dvě stovky nebo dva tisíce. Ano, taky se mi párkrát stalo, že mi konkrétní vůně na někom nesedla, ale co bych s tím mohla nadělat? Nebyl to problém ani té vůně, ani nositelky, ale problém můj, mého vnímání v danou chvíli. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 20:34

Dalia jasně že dám přednost jakékoliv vůni před puchem špíny, ale mně ty laciné polívačky prostě moc nevoní. jak korespondují s nositelkou se nedá poznat, protože ta vůně se drží chvíli ve vzduchu a pak.. zmizne. že by některá znatelně voněla během dne, to jsem ještě nezaznamenala. když, tak se ptám (a chválím:-), a vždycky je to "normální" parfém, jedné třeba hrozně sedí CK Euphoria, to je lahoda

edit - to je náhodička..

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. srpna 2020 21:04

viktorka_od splavu ... Euphoria mě provází životem už jedenáct let a má pro mě citovou hodnotu. A stále mě baví, stále mi voní.

Já vím, mnoho vůní je cítit jen chvíli po aplikaci a pak jsou v čudu. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 15:04
Reakce na Dalia:

...Takže se řídím slovy, která mi utkvěla v paměti z dob starého dobrého Arome - "mám stejné právo vonět, jak ty máš právo smrdět".

​Jo tak tohle si pamatuji - zlatá slova

Já přitvrdila s tím, jak mi ustaly migrény. Navíc jsem byla rozsazena od mé kolegyně a kamarádky, takže teď sedím v kanceláři sama a můžu se polívat jak chci. Dokonce tam i pálím vonné vosky v elektrické aromalampě (tedy jen v zimě). Brala bych ohledy jen na lidi v bezprostřední blízkosti, to jsem se vždy zeptala, zda nějaká vůně nevadí. No a ráno chodím do práce pěšky, ale často mi kolegové cestou zastaví a věřím, že takto čerstvě po nástřiku to někdy musí být síla. Ale zastavovat nepřestali hm

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 16:11

Evanilla Tak vidíš, voníš jim

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 16:19

Evanilla ... jen tak dál!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 17:56

Dnes jsem dostala kompliment v obchodě. Vtipné je, že byl na vůně zkoušené ze vzorku. Na jedné ruce Coco EDT na druhé Coco EDP. Bylo to ze skleněné vialky, takže jsem to na ruce trochu nalila, ale už ráno. Paní u pokladny byla úplně nadšená.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 18:03

Renusatko Tak to je krásné Coco je držák

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 18:15

Martula Díky červené pětce od tebe jsem se vrátila ke zkoušení Chanelu. V parfémových začátcích mi neseděl, teď je to mnohem zajímavější.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 18:19

Renusatko A rýsuje se nějaký favorit? (Před nedávnem jsem ulovila 5ml Coco extrait a v této koncentraci je to božská vůně..cena už je méně sympatická )

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:02

Martula Zatím vybírám.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:03
Reakce na Renusatko:

Dnes jsem dostala kompliment v obchodě. Vtipné je, že byl na vůně zkoušené ze vzorku. Na jedné ruce Coco EDT na druhé Coco EDP. Bylo to ze skleněné vialky, takže jsem to na ruce trochu nalila, ale už ráno. Paní u pokladny byla úplně nadšená.

​Nedivím se jí. Coco je nádherná vůně a dnešní skoro podzimní počasí jí skvěle pasuje.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:10

Dcera dnes rekla, ze vonim hezky, jako jogurt. (Kenzo Jungle).