Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 05. zaří 2020 20:19

...dnes v obchodě Uncle Sam - prý krásně voním, a s dovolením, co to mám za vůni.?. Tak jsem popsala přesně název

(paní prodavačka si to psala na papír...).

A že je to fakt moc pěkné, zvláštní a ne jak většina, co je na ženách cítit, že je to jiné, prostě krásné.

Idole L´Intense Lancome

Online barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 06. zaří 2020 21:28
Reakce na Dalia:

Miru a ostatní ... mě napadá - chválíte i vy své okolí?

​Když je co, tak jo!

U nás většina voní moc hezky. Až na třetí patro (personální, ekonomický atd.) - tam snad všechny používaj výhradně Eternity, kterou nenávidim... když mam smůlu a navalej se do stejnýho autobusu, tak se mi navaluje taky!

Jak tady byla řeč o tý nevítaný, obtěžující intenzitě, tak jistě víc cítíme to, co nám vadí... 

A mně všichni chválej jedině ten Faubourg, vždycky, a nikdy nic jinýho. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 10:08

barbucha Co já bych dala za Eternity! Jako alternativu Sí a LVEB potkávám maximálně vůně ve stylu řezavých jablek DKNY.

A nesklízela jsi pochvalu i s dalšími vůněmi od Hermes ? Jako že bys mohla zase třeba nějakou vyzkoušet, no a kdyby se ti znelíbila, však víš...

Online barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 13:31

Fleur 

Snacha ocenila Voyage, jinak žádný pochvaly. Ráda bych měla od nich ještě něco, ale kromě Faubourg mě nic nezaujalo natolik, abych pořizovala znova. Galop se mi líbil moc a hodně jsem si od něj slibovala - ovšem jen do chvíle než jsem ho pořádně vyzkoušela na vlastní kůži...

Co bys mi od nich - zcela nesobecky - ještě poradila?

Myslela jsem, že na léto bych možná vzala Jardin de Mediterranee, ale nějak jsem to nestihla. Ta by se ti nelíbila?

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 16:28

barbucha Tuhle zahradu mám ráda, je opravdu taková šťavnatě středomořská, ale žádná sladká vodička. Nosila jsem i Jardin de monsieur Li, ovšem to byl spíše osvěžující exkurz do asijské kuchyně, který nejlépe fungoval v horku.

Online barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 07. zaří 2020 20:06

Fleur 

Sladká vodička mi nesmí do baráku! Tahle se mi zdála docela fajn. Ale už jsem asi prošvihla příležitost, na podzim to už nebude ono... tak asi až napřesrok.

Spíš hodlám doplnit Chanel 19, resp. až dopotřebuju edt, půjdu do parfémovky. To bude na podzim tak akorát! 

Vlastně si s těma číslama (24 a 19) nějak úplně vystačím a nemám potřebu něčeho jinýho, je mi líto!

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 07:31

Včera přišlo dítě a že mi pěkně voní vlasy... byl to střik na šíji pod vlasy - Molinard Habanita EdP. To jsem tedy zírala!

A jinak mi vůně obvykle chválí šéf. Je to často vtipný, komentuje to obvykle ve stylu, že pěkně voním a že nějaký kytičky... naposledy jsem takhle měla na sobě Juliet Has A Gun Calamity J. a tam já vnímám spíš nálož koření než kytičky. Už si nevybavím, co jsem měla při předchozích komplimentech, ale kytičky to (jak to vnímám já) teda nebyly, konec konců tuhle kategorii já moc na poličce nevedu. Ale beru to tak, že mu to vonělo, složky nedává a většina ženských přece voní po kytkách, no ne?

A s tou debatou o počtu a umístění střiků jste mě nahlodaly - poslední roky se voním víc než dřív, typicky tak deset střiků, ale pokud dostanu kompliment,  tak buď těsně po nástřiku nebo ve chvíli,  kdy se ke mně někdo dostane blízko (dítě, muž obejmuli, šéf se sklonil nad stůl apod.). A nebo parfumaniačky, ty cítí i na metr, dva. Ale to je jiná liga, že... Jinak jsem na obláček vůně kolem mě či za mnou snad nikdy kompliment nedostala. Zřejmě můžu ještě přitvrdit...

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 08:19

Panenka Já myslím, že obláček vůně kolem a za je krásný jen v literatuře, v reálu to je většinou průšvih.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 09:05

Sweet Potato Takže to dělám vlastně dobře!Ale když mně to přijde moc pěkné, když je třeba provoněný výtah po někom nebo tak. Jednu dobu v práci na patře někdo nosil Mon Guerlain a u výtahu to krásně vonělo. Toužila jsem tu dámu potkat osobně, abych jí to mohla pochválit, což se bohužel nikdy nepovedlo. Ale zpět, je fakt, že pokud by byla ta vůně někomu otravná a měl by se mnou sedět celou pracovní dobu v officu, kde by se to vznášelo do vzdálenosti x metrů,  takže by neměl úniku, to by průšvih byl, to chápu.

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 09:13

Panenka Já ti rozumím, ale ta hranice příjemné/otravné je bohužel hrozně tenká. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 10:49

Panenka Mně ty obláčky nevadí a vítám je. Asi i proto, že je to spíše vzácnost, protože většinou potkávám opak - smrad. Ale je to prostě individuální, záleží na vůni. Včera jsem stála v obchodě vedle paní, která voněla Chloé, a mně se skoro navalilo. A zas po nějaké jiné vůni bych šla jako ohař. Dodnes si pamatuju, jak jsem si užívala provoněnou dlouhou chodbu, když jí prošla kolegyně navoná Angelem. Mohla jsem se učichat. 

Offline SunEclipse
Avatar
3104 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 11:11

Panenka já teda vnímám to, že cítím vůni někoho, kdo už tam není, negativně. Protože jak pak musí být ta vůně intenzivní naživo?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 12:12

Panenka

Musím ju vytiahnuť. EdT syslím ako najatá, ale nevidím dôvod, prečo vlastne mám bázeň aj z EdP.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 15:56
Reakce na SunEclipse:

Panenka já teda vnímám to, že cítím vůni někoho, kdo už tam není, negativně. Protože jak pak musí být ta vůně intenzivní naživo?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 16:02

Já už nikdy ve své práci kompliment na vúni nedostanu, protože předpokládám, že hadr na hubě už budeme mít na pořád. Tak dnes alespoň kompliment, že mám pěkné nohy ( od pacientky)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 16:18

A já aspoň od muže na jasmínovku

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 16:24

Renusatko  Užij si to.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 10. zaří 2020 09:14

Renusatko To je dobré  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 10. zaří 2020 10:37

Renusatko to taky potěší

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 17:45

Renusatko ja jsem kompliment, ze mam hezke nohy nikdy neslysela a neuslysim, zato dnes jsem vesla do tridy a decka se kolem me sebehly jak vosy a slysim: "Tyjo, ona hezky voni. Pancelkooo vy voniteee!" A to jsem vyvetrala po 100 letech Angela, pac Slon mi skoro uz dosel.