Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 21:03

Dalia Me teda potesi spis kdyz mi nekdo rekne, ze dobre vypadam nez vonim. Bud rada.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 21:53
Reakce na Korsičanka:

Dalia Málo střiků (viz naše předchozí debata)

​No já Ti nevím, vonim se tak, že kolem sebe cítím obláček vůně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 21:59
Reakce na Luna:

Dalia Me teda potesi spis kdyz mi nekdo rekne, ze dobre vypadam nez vonim. Bud rada.

​To víš, že mě to těší. V pondělí jsem dostala krásný kompliment - "to, co my obdivujeme na těch Francouzskách, máte v sobě vy..." Věta, na kterou se nezapomíná.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 22:00

Dalia Hmmm, tak to ti neporadím. Já když cítím obláček, cítí i ostatní. Ale protože už nepracuji, nemohu sklízet časté pochvaly - muž už si zvykl. Jen jeho rodina mě pochválí vždy.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 22:09
Reakce na Dalia:

​To víš, že mě to těší. V pondělí jsem dostala krásný kompliment - "to, co my obdivujeme na těch Francouzskách, máte v sobě vy..." Věta, na kterou se nezapomíná.

​Teda!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 05:08

Dalia

...tak, myslím, že má Korsičanka pravdu(nebo to aspon zkus...)

Ale komplimenty na vzhled,  osobnost  jsou přece krásný a mnohem víc než kompliment na vůni, ne.?

(myslím, že v chválení parfému hraje roli více faktorů

- mohou to být lidé, kteří nejsou zvyklí chválit obecně a už vůbec vůni,

- můžeš mít vůně pro ně "náročné/komplikované"(byť velmi kvalitní, tak pro ně nelíbivé) - prostě není to to květinkovéovocíčko, kterého je poslední dobou až dost...

- mohou mít vůči Tobě respekt, z x důvodů

- a nebo opravdu ta intenzita je velmi intimní)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 08:09

Miru a ostatní ... mě napadá - chválíte i vy své okolí? Já ano. At už se jedná o hezkou vůni, nebo i vzhled. Samozřejmě ne vždy, ale občas kompliment udělím. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 08:30

Dalia Já chválím teda často a mé zdejší přítelkyně taky

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 12:49

Miruta se mi včera jako jediná z parfumerie docela libila. I víc než ta předešlá - ad. IdoleL´Intense

tak ne, beru zpět. byla to jiná růžovka - dior - joy intense

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 13:20

alibi Už jsem se chtěla divit:)

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 14:45

Korsičanka jsou fakt všechny ty z parfumérek novinky skoro stejné, tak se mi to pomotalo. ta dior joy intense tam měla na mé kůži pěkné luční kvítí. budu muset zkusit pořádně

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 14:47

alibi Já dostala z notina k olejům vzorek té nove Idôle a zdá se mi na mně děsně sladká Ta původní teda byla úplně o ničem. Ale znáš můj vztah k současným mainstreamům

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 14:52

Korsičanka můj vzah je podobný, ale stále doufám :)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 14:58

Korsičanka Tu nejnovější Idole jsem ještě nezkusila, ale původní mě nebavila. Flakon se u mě moc neohřál.

Mainstream mi nevadí, nosím ho celkem dost. Ono i mezi nichovkami je dost vůní, které mi připadají "o ničem". Ale je fakt, že kvantita celkové produkce je na úkor kvality. Člověk holt musí déle vybírat, déle hledat, pokud chce něco nového.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 15:00

Dalia Přesně. Jenže v kamenkách znamená hledat jehlu v kupce sena a to mě nebaví - stačí ty niche

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 18:29

Dalia Já chválím kudy chodím. Jako fakt. A ostatní chválí mě, nejčastěji nové vlasy. I když ty mi upřímně lezou na nervy a chci dlouhé.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 20:02

Dalia 

Chválím. Kohokoliv, i cizího člověka, když se mi na něm něco líbí

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 20:03

alibi 

...tak Diorova Joy i Joy Intense je na mně pár vteřinová voděnka a pak nic

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 03. zaří 2020 20:38

Luna taky mně připadá, že mně lidé chválí jen ty obyčejné levnější vůně. Zrovna dnes kompliment na Love in Paris. Dost překvapivý, protože se v obrovském skladu asi 15 metrů za mnou ozval kolega: Ty tak hezky voníš. Zdá se, že vůně nechává větší obláček, než jsem si myslela. A to jsem se voněla lehce.

A když si vezmu některou ze svých "lepších" vůní, tak nic...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 21:11

Paris Ja nevím, cim to je. Ale za cely zivot, kdy jsem vystridala desitky vuni, mi nejvic lidi chvalili Insolence, Ambru a 4 Reines od L'Occitane, Slona, Samsaru, stareho Angela a taky Hypnotic. Z nikovek obcas Musc Ravageur nebo POAL. Mam pocit, ze je to asi jen proto, ze jmenovane vune jsou zkratka hodne hlasite. Tezko rict...