Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 08:38
Reakce na Miru:

Dalia 

...to nechtěj vědět

Ráno dám na každou ruku jinou vůni a přemýšlím...

No a tu, co vyberu, tak - za krk, za uši, pod krk, mezi prsa, na každé rameno, na každou paži, na zápěstí zvrchu.

Přijdu do práce, znovu pod krk a na pracovní oblečení. A během dne, několikrát, do vlasů, za krk, pod oblečení...

...prostě jak se mi chce. A chválí mě. Voním.

​Dobrý rozjezd pro debatu Mám sice většinou silnější vůně než ty, ale asi tě budu následovat, protože je v průběhu dne tak 3-4x vystřídám (nestříkám-li na vlasy a na oblečení). OVŠEM...tolik střiků taky nedávám-spíš polovinuVyzkouším však určitě, aby se má polička trochu rozhýbala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 09:01

Miru tak ja davam dost, ale uz neprizivuju, vune ktere to potrebuji me nebavi nosit. potrebuji vuni ze sebe citit cely den, akorat uplne nepreferuju zamorit cele okoli:-) nicmene prekvapila me tuhleva ta kolegyne s Hanako, ze ji citila pootevrenymi dvermi az na chodbu.. takze tezko rict jak to je u vas v praci

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 09:32

Korsičanka Taky bych ráda rozhýbala poličku.

Když jsem byla v práci, ptala jsem se kolegyň v kabinetu, jestli jim moje vůně nevadí. K mé radosti nevadily. Teď jsem skoro pořád doma, takže je to jedno. Ale větší spotřebu mít nedokážu, bylo by to u mě už takové vonění "na sílu" a to by mě ta vůně pak tolik netěšila. Ovšem potkat navoněnou Miru, to by mě potěšilo. Ráda potkávám navonené lidi. Bohužel je to spíše vzácnost.

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 09:33

viktorka_od splavu Mám litovat, že jsem ti ji přenechala?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 10:54

Korsičanka to neee!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 10:56
Reakce na Luna:

Je to tady! Prvni kompliment na Slona od nove kolegyne!

​tak jsem musela po letech znovu zkusit vůni, kterou jsem považovala za zbraň hromadného ničení. a dobrý. ta větrovost je zábavná. a lékořice ... mmmm. ale kupovat ji nebudu :D

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 11:04

alibi Vidíš, já taky ne, protože už mi nic moc neříká Ale chutě vracet se k dřívějším vůním mě celkem berou

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 13:31
Reakce na alibi:

​tak jsem musela po letech znovu zkusit vůni, kterou jsem považovala za zbraň hromadného ničení. a dobrý. ta větrovost je zábavná. a lékořice ... mmmm. ale kupovat ji nebudu :D

​Mě se Slon vždycky líbil...bohužel jen na jiných. Mě by rozdupal...

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 14:45
Reakce na Lamicka:

Miru treba astmatici

Nerypu, ale jak muzes vedet, ze je to jen lehky zavan? To se podle me tezko odhaduje.

​Ja obcas kolem nejakejch takovejch lehkejch zavanu projdu a neni to prijemnej zazitek. A vubec nezalezi na typu ci cene vune...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 14:54

alibi Tak dneska ZNOVU kompliment na Slona a dokonce chteli vsichni vedet, co to je. Tak ja utracim tisice za nikovky a vsichni mi chvali jen Insolence nebo Jungle.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 15:01

razorblade Ja jsem premyslela, jestli zrovna to Kenzo Jungle neni MOC, proto si ho vzdy jen tak jemne striknu rano na ramena a pak uz neprizivuju a asi to staci. Mimochodem, pouzivas jeste Eden? Kdysi jsi psala, ze ho mas rada, ze? Ja jsem ho mela taky rada a mam zrovna takovou vzpominaci naladu. Doufam, ze ho moc neznicili...

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 15:03

Luna Eden jedine v zime! Myslim, ze lonskou zimu jsem ho mela tak dvakrat trikrat, nejak vzdycky sahnu po necem jinym. A ted co vic delam v kolektivu se mu asi budu vyhejbat, nechci ostatni trapit (a to si ho vzdycky davam jeden dva striky, vic bych nevydrzela).

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 15:09

razorblade No ja bych si ho urcite nekoupila, spis nejaky maly odstrik na pripominku. Ale vim, ze na mainstream byl dost povedenej. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 15:12

Luna asi k tobě ty dve vůně tak pasujou, že si toho hned každý všimne. a že to jsou poctivé vůně

jerry podle toho, jak jsem ji vnímala kdysi (v začátcích na arome), tak musí být rozhodně silák. teď jsem pro jistotu dala jen miniaturní máznutí z vialky, aby mě neporazila ;)... jo a koukala jsem, že existuje Jungle Le Tigre. jaká byla, nevíš?

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 16:01

alibi 

Tak jsem ji dala do recenzí.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 16:54

alibi pokiaľ sa ešte niekedy kvôli tejto poondiatej korone uskutoční nejaký zraz, môžem ti ju doniesť vyskúšať. aj pánsku Zebru, mám z nich miniatúry.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 18:22

jerry tak to zní moc pěkně

slniecko děkuji. Pokud do té doby nezapomenu, tak se ti připomenu ;)

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 19:06

alibi to bude dobre, lebo ja čo si nenapíšem, to zabudnem a keď si napíšem, tak papierik stratím

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 19:41

slniecko Piš si do tlf

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 27. srpna 2020 19:49

Dnes pochvala na Mon Guerlain EdT - prý moc příjemné, hlavně ten hezký jasmín...