Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 07. února 2018 21:11

sisa.b 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. února 2018 21:17

slniecko A tvůj balíček mě potěšil teď večer!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. února 2018 21:43

Korsičanka Nápodobně, zlato. Jak byl dneska jinak hnusně pošmourný den, tak ty dvě hodiny s Tebou mi to chybějící slunce plně vynahradily.

A též mě potěšil doma čekající voňavý balíček od slniecko s Kriglery a 2 vzorky, na které jsem si myslela.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:06
Offline Gatita
Avatar
7139 příspěvků moje polička 07. února 2018 22:35

Mně udělala radost dobrá kamarádka, která v neděli večer naběhla a zevrubně se mnou probrala jedno moje (zde propírané) dilema. Rozhodování byla hotová muka, porovnávalo se neporovnatelné a nešlo tedy jen posečítat plusy a mínusy. Kamarádka má fakt talent, jen mi položila pár otázek a bylo to jasné. Dost úleva.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. února 2018 16:28

Bleskové dodanie vzoriek Strangers, ku ktorým mi - len tak - pribalili aj jedno cestovné balenie.

Navrch ma vždy veľmi milo prekvapí, ako bleskovo zvyknem dostať nákupy zo zahraniča - a to aj z takej diaľky, ako je v tomto prípade Thajsko - voči niekedy doslova týždňom z Česka a ešte viacej Slovenska.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 09. února 2018 17:48

Gatita a jak to teda dopadlo, jak ses rozhodla?

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 09. února 2018 17:54

slniecko Toto aj mňa vždy príjemne prekvapí a poteší, hlavne keď tuzemská objednávka niekedy blúdi aj týždeň.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:14

Ayuri ono nielen pošta, ale aj vyexpedovnie zásielky veľmi často...

Offline Gatita
Avatar
7139 příspěvků moje polička 10. února 2018 16:20

viktorka_od splavu jedja, koukám, že jsem to dala sem, do špatného vlákna. Mělo to být do neparfémového radostného vlákna:)

Nabídku jsem nakonec nevzala a nelituji. Aspoň tedy zatím. Radost mi udělalo, že jsem neudělala hurá akci a díky opravdu plodnému rozhovoru s kamarádkou jsem si to v hlavě srovnala a ujasnila, co je pro mě priorita teď, a taky kam to budu chtít směřovat do budoucna. Já se v tom teď totiž docela plácala, profesní sebevědomí jde na rodičáku docela dolů, přestože jsem doma jen jednou půlkou zadku a tou druhou stále sedím na pracovní pozici:) Do toho je v práci teď divná atmosféra a taky už si tam po letech připadám jako inventář a na to se cítím ještě mladá, cítím v kostech, že to chce vybočit z rutiny.Ale chce to trochu promyslet, to rozhodování už není jen tak černobílé, jakože tady mi zaplatí víc, tak tam jdu. Peníze jsou teda samo taky důležité, ale aby mi ta změna stála za to, tak bych chtěla, aby to bylo zajímavé i obsahově, když už kvůli tomu obětuji pružné časové podmínky, které teď jako osvč mám.  No a pak tam byl ten open space, to by mě zabilo :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 10. února 2018 16:54

Gatita tak to je jasny. pro me by asi ta casova flexibilita byla vubec nejdulezitejsi, s malym ditkem. budou lepsi:-)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 12. února 2018 10:10

V sobotu na plese mě potěšil kompliment na Moon Dance od známé. Po dlouhé době pochválil někdo jiný, než tchýně, která si všimne a pochváli vždycky.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2018 10:46

Po letech se na mou poličku navrátila jedna vanilková krása ... 

Jedná se však o novou verzi (2017). První dojmy - méně hutné a suché vanilky a více květin. Vanilka je však stále pevnou bází a je to stále ta, kterou si pamatuji ze starší verze. Celek - hedvábný jasmín s dotekem růže a sladkou vanilkou. Vůně je kompaktní, výborně držící, elegantně romantická. Velmi krásná!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 12. února 2018 11:39

Dalia Není nad obnovením staronových známostí, také se ráda vracím k vůním, které jsem kdysi měla v oblibě. Ne každá prověrku časem ustojí, ale v tomhle případě máš mít z čeho radost.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2018 11:52

Fleur Radost mám opravdu velikou! Vůně mě vrací o pár let zpět, uklidňuje mě a zároveň rozradostňuje.

Cervanek
Avatar
12. února 2018 16:35

Využila jsem Valentýnské nabídky z Puredistance 

a tak ke mně putují mé touhy Warszawa s White

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2018 16:38

Cervanek Tak já myslím, že to je krásné období. Neznám je, ale podle složení vypadají zajímavě. 

Cervanek
Avatar
12. února 2018 16:43

Renusatko to máš pravdu - je to krásné období a také za chvíli přijde milované jaro,

nový čínský rok Psa  je za dveřmi (16.2.) - doufám, že bude přátelský.

a vůně z Puredistance jsou krásné - na každé se dá něco najít, aby si vybral každý.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 12. února 2018 19:26

Cervanek , na White si myslím už déle, kam bys mě, prosím, navedla?

Cervanek
Avatar
12. února 2018 19:42

zdensy Zdeni, kdybych nebyla registrovana na puredistance.com a nic bych si od nich nevzala, šla bych na ausliebezumduft.de Momentálně White nemaji, teda, máš-li zájem o 60 ml, má přijít 14.2. a koupila bych tam.

  Na puredistance.com  jsem si jednou koiupila sadu vzorků  a od té doby nic.

Dnes mě VŠAK oslovili s Valentýnskou nabídkou, která není uvedená na stránkách, ale oslovují registrované zákazníky samostatně mailem, na 2 malé flakónky po 17,5 ml za 222 euro. Navíc jsem se ještě jako trubka  spletla a poslala 220 euro i s omluvou, odepsali, že se nic neděje, že jen opraví fakturu

(měla jsem v plánu pořídit si něco jiného z jiné značky, ale tato nabídka byla rychlejší a rozhodla, takže jsem nakonec oproti původnímu plánu ušetřila).

(jinak balení 17,5 ml za  175 euro je dle mého předražené, avšak 2 různé flakóny dle vlastního výběru za cenu výše mi přišlo slušné  )