Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:31

Renusatko No, to je dobrý nápad! A jsi-li ty nebo tvá nehtařka výtvarně zdatná, udělejte flakonu pěkné umělecké dílko na zádíčka 

Až vyplýtvám odstřik, třeba se na tebe obrátím:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:49

Renusatko Nápis tedy skutečně není zrovna oku lahodící, ale co ... obsah je jistě krásný. 

Cervanek
Avatar
13. února 2018 16:58
Reakce na Renusatko:

Dalia Tak je to ještě jinak . Vršek má, dokonce magnetický, ale vzadu nápis, jak kráva. No měnit to kvůli tomu asi nebudu, vyzkouším nějaké jemné odstranění nápisu 

Abych tu nebyla OT, tak parfémovou radost mám.  

​Reni, gratuluji k nakupu a sdilim Tvou radost z milovane vune. 

Urcite Ti jde hlavne o vuni, spokojenost je urcite i z magnetickeho vrsku.

Takhle vidim poprve napsan testr na flakonu. Na tom krasnem fialovem.

Nemene zajimava je poznamka vecne diskutovaneho tematu, ta uprostred “ne pro dalsi prodej ci doslova preprodej”, komu je tato veta vlastne urcena? Chapala bych, ze e-shopu ci obchodnikovi, ktery ma flakon na podporu prodeje - na vyrobu vzorku treba, na odzkouseni pro zakaznika - coz jde ale tezko, kdyz ten je virtualni, tedy nefyzicky

Na jedne strane chapu, ze by se tento flakon nemel prodat nekomu jinemu za penize, ale maximalne darovat do uzivani. Treba bys ho mohla dostat bezplatne jako pozornost za nakup 

Na strane druhe existuje re-export, coz je cinnost legalni, tedy neco poridim za ucelem dalsiho vyvozu - prodeje a nikoho to nerusi. 

Jinak napis jako takovy s doplnujicimi informacemi je originalni a sundat jej mi prijde skoda!

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:36

Cervanek Máš pravdu, přemýšlela jsem o tom stejném...teda komu a k čemu je tester určený, pokud nepočítám parfumérie. Přece i té parfémové firmě musí být jasné, že se e-shop nevypotřebuje více testrů než se prodá flakónů. Zajímalo by mě, jestli jde testr koupit i v jiné zemi, než je třeba ČR, SR. Kolikrát už mě i napadlo, že třeba vzorky na Notinu by vůbec neměly být za peníze. Stejně pocházejí určitě z těch testrů. 

Na druhou stranu jsem jako spotřebitel za tu možnost ráda, protože se mi nechce kvůli  flakónu bez nápisu, dát za třeba tuhle vůni o 800 - 1200 Kč víc. 

Cervanek
Avatar
13. února 2018 17:50

Renusatko Reni, to je jasne, ze kazdy spotrebitel chce koupit co nejvyhodneji.

Otazka je na obchodnika, jak s takovym zbozim nalozi. Vyrobek v tomto pripade

Lilac Love je ze stejne vyrobni sarze jako LL za stanovenou plnou cenu, JEN ma tu

prelepku tester za ucelem odzkouseni pro toho spotrebitele.

Avsak Reni, ty si uzivej milovane vune plnymi dousky 

Rekla bych, ze v zemich smerem na zapad se testry neprodavaji stejne tak ani vzorky, ktere nejsou urcene pro prodej

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:53

Cervanek A viděla jsi něco takového v zahraničních e-shopech? Já si totiž neuvědomuju, že bych někde nakupovala a u každého flakonu byly dvě ceny...tester a netester.

Cervanek
Avatar
13. února 2018 17:59

Renusatko Nevidela, je to specialita vychodni Evropy, nebo mozna jen CR/SR, kde stejne je jeden vlastnik a bud ma sidlo firmy tam nebo onde, podle toho, co je pro nej vyhodnejsi z pohledu podnikani.

a jednou jsem videla na jednom zahranicnim blogu napsano v pravidlech, ze si nepreji verejne kseftovat se vzorky ci testry “NOT FOR SALE”, aby z toho nebyl maler 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:24

Mám nesmírnou radost díky Korsičanka  protože jsem si dnes vyzvedla Fialovou Bottegu a je děsně ňuňatá a voním si božsky 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:32

alibi Konečně mám vzorek této nové Bottegy, ale ještě jsem nezkusila. Jsem zvědavá. Ať Ti dělá radost!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 21:49

Dalia 

(Insolence EdP) Ještě ji nemám doma. Až zítra, asi.

A kdy ti připadá nejhezčí, v jakém období?

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 13. února 2018 21:56

Dalia  děkuji 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:05

Dalia + alibi 

Novou Bottegu už taky doma mám, ale její otevření masochisticky oddaluju. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:06

alibi 

Takže mě těší, že je pěkná, že si ji užíváš. 

Pokud já snad nebudu, půjde o dům dál...  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:08

Ellen Edp nosím hlavně v zimě. Edt a čistý parfém v teplých dnech. Ale obecně vzato, já můžu kteroukoliv koncentraci kdykoliv.  Ono jí například i letní počasí moc sluší.

alibi Není zač! 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:09

Ellen to bych  nevydržela 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:11

alibi 

No však taky šokuju sama sebe. Zatím jsem vždycky nedočkavě trhala celofán jakmile to šlo - co kdyby se mi něco stalo a já už se nestihla dozvědět, jak to voní? 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:14

Ellen 

vyzvedlajsem ji v krámě a hned pár kroků za dveřmi za chůze  rozbalovala a voněla se 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:16

Ellen alibi Já jsem dnes upadla na klávesnici kvůli vůni, u které váhám skoro rok a nedá mi pokoj. Prostě ji chci. Je to Today od Avonu.

Jinak radost přímo nepopsatelnou mi včera udělal J´adore l´Or. Jsem šťastná, že se mi díky jedné milé duši opět usadil na poličce. Je to překrásná vůně!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:17

alibi 

 To je vidět, že je ve správných rukou. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:19

Dalia 

To ale chápu! Já ji zrovna nedávno konečně vyzkoušela a byla jsem upřímně překvapená, že se mi celkem dost líbila - do teď jsem měla za to, že produkce Avonu stojí za prd.