Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 12:14

Sweet Potato Díky. No doma mě čeká ještě týdenní marodění do vyndání stehů. To nevím, co budu dělat. Ještě v životě jsem takhle dlouho na nemocenké nebyla.

Offline Sweet Potato
Avatar
34810 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 12:39

wendulka Zaslouženě odpočívat a zodpovědně srůstat.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 08:27

Nevím, do kterého vlákna s tím, tak to dávám sem, protože mi udělalo radost, že jsem si v tom udělala pořádek a sesypala odkazy a data na jednu hromádku.

Parfémy a medvědi - Flakony, pošta a skladování parfémů.

http://alibi-notes.webnode.cz/l/parfemy-a-medvedi/

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 08:42

alibi teda to je skvely! 

a jeden hloupy dotaz co me napadl nedavno: do flakonku po spotrebovanem odstriku se da dat jiny parfem, nebo se vyhodi? jde to nejak vymyt aby se vune nesmichaly?

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 09:05

viktorka_od splavu dekuji. pochopitelně jsem to zkoušela a nejde to. A ani překrýt slabší vůni silnější. Sklo vymýt lze, ale ten plastový rozstřikovač ne. Já si prázdné Julinky schovávám a občas je fetuju :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 09:15

alibi diky

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 09:43

alibi To je dobré vědět,,dík,ukládám 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:23

viktorka_od splavu Myslím, že na vedlejším fóru se to probíralo mockrát. Máčeli to tam ve všem možném a nepomohlo nic. Občas by se mi nějaký taky hodil opakovaně, hlavně ty větší. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:35

Renusatko aha to se omlouvam, ja tam chodim jen do inzerce:-) nevadi, kdyz se mi vune libi a koupim flakon, tak si z nej odstrik doplnim abych mela na cesty a kdyz ne tak holt zahodim

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:42

viktorka_od splavu Ne, tím jsem chtěla říct, jen že to tam dlouho probírali, ne, že to tam máš číst . A že na nic nepřišel zatím nikdo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 10:44

Renusatko oki

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 11:52

K tým flakónikom - ja si objednávam pre svoje použitie len nové rozprašovače (k juli sa to dá), sklenené flakóny vymyjem. Ako na rovnakú vôňu samozrejme rozprašovač nemením, ale ak mením vôňu, tak aj s rozprašovačom (na odstreky na predaj a medveďov samozrejme kupujem nové celé flakóny).

Väčšie refany, ku ktorým nemám rozprašovače recyklujem na bytové vône namiesto difuzérov - proste kupujem len náplne a špajdle.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 12:35
Reakce na slniecko:

K tým flakónikom - ja si objednávam pre svoje použitie len nové rozprašovače (k juli sa to dá), 

​super, to jsem nevěděla hodíš mi odkaz, prosím.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 13:12

slniecko alibi To jsem taky nevěděla. Dobrá informace. 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 15:43

alibi nie je odkaz, proste som napísala na ich slovenskú stránku, na email, či by to šlo a ono šlo.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 17:42

slniecko děkuju, to mě nenapadlo :)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 20:30

Poprvé jsem se pořádně navoněla z flakonu Champs Elysées a je to taková krása!  Velmi se z ní těším. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 20:43
Reakce na alibi:

Nevím, do kterého vlákna s tím, tak to dávám sem, protože mi udělalo radost, že jsem si v tom udělala pořádek a sesypala odkazy a data na jednu hromádku.

Parfémy a medvědi - Flakony, pošta a skladování parfémů.

http://alibi-notes.webnode.cz/l/parfemy-a-medvedi/

​Proudstyle už ty 5 ml flakony bohužel už někdy od podzimu neprodává. Mají to napsané i v poznámce v tom linku. Aktuálně nabízí už jen ty plastové viálky a trychtýřky. Momentálně se totiž rozhodli věnovat se hlavně módě.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 23:20

wendulka mám to tam v článku napsané. jsou to blbouni :( a není to třeba jen dočasné?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 23:29

alibi Jej, to jsem z mobilu četla nepozorně, tak to se omlouvám. No píšou, že dočasné, ale vzhledem k tomu, že už to trvá několik měsíců, tak to na mě začíná dělat dojem, že je to natrvalo - jjá osobně si toho všimla v půlce září, ale klidně to může trvat i o pár týdnů déle, protože mezi jednotlivými objednávkami těch plastových rozprašováčků mívám 4 měsíční mezery.

Blbý to je, protože jednak to bylo šikovné v tom, že pokud člověk objednal lehce nad 25 dolarů, což je celní limit, napsali na obálku nižší cenu a normálně to prošlo a jednak to byl ověřený zdroj - u ostatních čínských prodejců na e-bayi člověk nikdy neví, i když ta záruka vrácení peněz je tam jinak taky.