Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 13:36

Ounz Aha, už na to koukám, povinné to bylo jen pro naši nemocnici, tak se omlouvám. Bylo za to stržené i osobní a vše ostatní. Brala jsem to jako povinnost pro všechny zdravotníky. 


V tuzemsku se bezpečnostní prostředky používají zhruba ve 40 procentech nemocnic. Ve dvou z nich se prostředky zavedly komplexně, ve FN Plzeň a FN Brno. Od společnosti B. Braun získaly Certifikát bezpečnosti a kvality. B. Braun takto oceňuje nemocnice, jež mají aktivní přístup k ochraně pacientů a zdravotníků používáním zdravotnických prostředků s bezpečnostními prvky.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 13:50

Renusatko no, ono dost záleží jaký je vedení, některý lidi maj pocit, že když budou papežštější než papež, tak to bude to správný. A pak se může stát, že vás nutěj do rukavic..je jasný, že bbraun oceňuje, když to vyrábí a má z toho peníze  při tom sem někde četla, že naopak tohle plošný použití rukavic na vše je kontraproduktivní, protozě určitá část lidí pak dojde k mylnýmu závěru, źe když měli rukavice, není již třeba dezinfikovat si ruce mezi pacienty - chyba. Ale to už tady plevelim vaše voňavý téma nevoňavejma věcma 

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 14:31

Dodnes si živě pamatuju na svou první návštěvu gynekologie v devíti letech. Paní doktorka měla přímo pekelný rudý drápy s třpytkovejma ozdobama. S plesknutim si natáhla rukavici a oznámila mojí mámě, že provede prohmat vaječníků per rektum. Máma, sama zdravotnice, s pootevřenou pusou zírala na její pařát a nezmohla se na slovo. Když ze mě doktorka tu pazou... ruku vytáhla, rukavice byla na ukazováčku a palci protržená od těch šílenejch drápů. Od tý doby jsem se s něčím podobným setkala jen u sestřiček, tak jsem si říkala, že ten úlet maj jistě na svědomí divoký devadesátý léta...

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 15:50
Reakce na Renusatko:

Fleur No kupodivu je to dost obráceně.  Nejhorší kategorie je nečekaně skupina žen asi tak 45-65. Mladší tam moc nechodí  a ty starší se většinou minimálně snaží, pokud to není sociální případ. Nejvíc navoněné a připravené jsou ty ženy nad 80, prostě asi ještě stará škola, kdyby nebyly schopné se umýt, tak k doktorovi ano. 

Ale to už začínáme mít skoro jiné téma.

​cha, to je jak moje babicka (93), ktera sotva leze, ale celej zivot je zvykla se vecer umyt, takze bezna vecerni sprcha se pro ni stala kazdodennim dvouhodinovym martyriemn (nez se svlikne, umeje, osusi, oblikne, chodi o berlich a je hrozne pomala). ale neslevi z toho, i kdyby to melo trvat hodiny tri. stejne tak kazdodenni uklizeni perin do perinaku. za to ji ale nadavame, ale stjene si neda rict

Online Potrefenáhusa
Avatar
33663 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 16:27

razorblade voni je ty rituály držej trochu v cajku mi přijde, pak by třeba ani neměli chuť vstávat z postele a šlo by to šlusem, moje babička byla stejná

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 16:59

Potrefenáhusa jj, jeji doktorka nam rikala, at ji v tom podporujem. my jsme radi, ze se snazi. skoro nemuze chodit, ale kazdej den, kdy neni nejaka slota, se fakt i oblikne a obejde aspon s holema barak. to ma taky jak celodenni vylet. ale my jsme radi

Online Potrefenáhusa
Avatar
33663 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 17:07

razorblade ať se má dobře, moje babička to zvládla skoro do 98, čím dýl vydržej babičky aktivní, tím lepší, jak si lehnou, je to špatný 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:57

Renusatko Ounz 

U nás taky musej rukavice, žádný prstýnky ani snubní, nehty krátký (a žádnou výraznou barvu) a ani hodinky nemaj mít... ale parfémy se nějak vymkly, na ty se zapomnělo 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 21:27

Dneska dvě pěkně vystajlovaný mladý tetiny na chodbě - tvídovej kabát, hedvábná blůzka, dobrý džíny... obě krásně nalíčený a upravený... a za nima (nebo jednou z nich?) se táhnul oblak Cartier Caratu. Moc hezký to bylo celý dohromady! 

(detekovala jsem najisto páč jsem ho nedávno zkoušela zrovna)

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 21:38

barbucha  Cartier Carat je krásny, len ja ho na sebe moc necítim, len chvíľku. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 21:43

Biely kvet 

Že je pěknej?! A mně držel fest  No po dnešku, jak to tak krásně zavánělo, jsem v pokušení 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2019 10:12

Na schodech jsem míjela kolegyni v obláčku Sensuous. Moc pěkné to bylo!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2019 17:53

Dnes jsem si byla pro termín operace a sestřička moc hezky voněla. Měla na sobě La Panthére.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. února 2019 17:55

Dalia Zrovna jsem na tebe myslela, jak to zvládáš  Kdy ti máme držet palce?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:04

Emi 25. dubna  ... děkuji!

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:29
Reakce na Dalia:

Dnes jsem si byla pro termín operace a sestřička moc hezky voněla. Měla na sobě La Panthére.

​Držím palce! 

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:40

Dalia  Budu držet palce už nějakou dobu dopředu, aby ten termín vyšel. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:45

Biely kvet Emi Děkuju!  Ráda bych to už měla za sebou. Myslela jsem, že půjdu dřív, ale ještě mám v těle cytostatika. Musí se počkat, až to ze mě odejde.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:51

Dalia To ti uteče. Hlavně, aby to potom bylo bez komplikací a hlavně se to neodsouvalo. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. února 2019 18:52

Renusatko Už odpočítávám.