Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:02

wendulka Teď je na MPN ideální počasí, nosila jsem jej celý minulý týden a bylo mi v něm dobře.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:36

Fleur Taky jsem minulý týden nosila MPN

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:38

Taky v posledních dnech nosím pomerančový květ - od Kurkdjiana - APOM. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:55

Fleur Tak já toho tady za ty dva dny potkala víc, ale tohle tak vyčnívalo, že jsem to musela okamžitě napsat. Kdy se mi něco takovýho povede, že jo? Když nepočítám minisrazy s někým ze zdejší komunity.

Především si užívám, že je to všechno úplně jiné, žádný Chloe, Chloe Love, La Vie Est Belle, Avony. Modří mi rozumí.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 21:17

Chloe Love ne, ale třeba La Vie Est Belle potkávám v Paříži docela často (v různých čtvrtích města). A pak taky, samozřejmě, Mon Gueralain. Ale velmi často se taky setkávám s vůněmi jako třeba Santal Royal, s vůněmi od značek Memo, Nicolai, Annick Goutal, l´Artisan Parfumeur... a s těžko identifikovatelnými... to se pak někdy, když mám náladu/odvahu i zeptám...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 21:43

domenica To jsi odvážná, já se ještě nikdy neoptala ani u nás...a tolikrát jsem chtěla vědět...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:20

Korsičanka A to já už se ptám, když mě to zajímá a nevím. Ale v Paříži na to není čas .

domenica Tak ty máš určitě jiné trasy než já.

Mě hlavně těší, že mi zase vyšlo počasí i na focení . Takže je to jasný, do Paříže už jedině v dubnu. .

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:23
Reakce na Korsičanka:

domenica To jsi odvážná, já se ještě nikdy neoptala ani u nás...a tolikrát jsem chtěla vědět...

​Zajímá mě to někdy tak, že ostych jde stranou. Navíc, v naprosté většině případů je to pro danou dámu vlastně kompliment, takže i udělám radost.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:23
Reakce na wendulka:

domenica Tak ty máš určitě jiné trasy než já.

​Určitě alespoň zčásti stejný.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:27
Reakce na wendulka:

Mě hlavně těší, že mi zase vyšlo počasí i na focení . Takže je to jasný, do Paříže už jedině v dubnu. .

​Zjistila jsem, že focení v Paříži mě baví za každého počasí... (kromě silného větru), jen se mi zatím nepodařílo zachytit sníh, myslím pořádnou sněhovou nadílku, nejen poprašek a mrazivo, ale lyžování z kopce od Sacre Coeur a tak. Ale to je tak jeden den v roce, a zdaleka ne v každém...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:30

domenica wendulka Je pravda, že doby, kdy mě trápil ostych v této situaci, zmizely v propadlišti dějin:) V současné době se nepamatuji, že bych se chtěla někoho cizího optat - spíš by to byla cizinka a tam mám jazykové zábrany

Ale až k té situaci zase dojde, pochlapím se! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:32

domenica

To jo, jenže na těch stejných jsem vždycky zlita vším možným od hlavy až k pate, že vnímám jen sebe.

Teda kecám, včera v Jovoy jsem postrehla na jedné zakaznici turistice Shalimar

Jinak tu Mon Guerlain jsem tady potkala vícekrát. To bylo dobrý. Škoda, že u nás se Guerlain netěší takové popularitě. Ale ta LVEB se mi úplně vyhnula. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:37
Reakce na domenica:

​Zjistila jsem, že focení v Paříži mě baví za každého počasí... (kromě silného větru), jen se mi zatím nepodařílo zachytit sníh, myslím pořádnou sněhovou nadílku, nejen poprašek a mrazivo, ale lyžování z kopce od Sacre Coeur a tak. Ale to je tak jeden den v roce, a zdaleka ne v každém...

​Já a déšť ,

Sníh bych možná vzala na milost. Jenže to je člověk navleceny a tím pádem málo místa na zkoušení .

Ale možná někdy v budoucnu podniknu čistě fotodokumentacni výlet za tímhle účelem. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:43

Korsičanka do dneška mě mrzí, že jsem se nezeptala jedné dámy na ulici na snad tu nejkrásnější vůni, co jsem kdy cítila. Pořád na ni myslím...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:54

Paris Utěšuj se tím, že na tobě by nebyla tak úžasná, nic jiného nepomůže Ale myslím, že my máme tolik skvělých vůní, že u nás už nic podobného nehrozí Leda na parfumaniackém srazu...a tam se optáme bez zábran

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 11:29
Reakce na Paris:

Korsičanka do dneška mě mrzí, že jsem se nezeptala jedné dámy na ulici na snad tu nejkrásnější vůni, co jsem kdy cítila. Pořád na ni myslím...

​...mne sa to tiež stalo!

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2019 11:46

Korsičanka stejně mě to štve... ta vůně... to jsem byla já.

Biely kvet

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 12:00

Paris A zkoušelas Fifi Chachnil, když jsi květinová romantička?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 12:43

Před pár dny jsem šla v práci po chodbě a zacitila krásnou vůni. Přemýšlela jsem, která z kolegyň by to mohla být a na žádnou to nesedělo.jedna nosí skořicovou Euphorii, šéfová různé květinové Avony... . pak mi došlo, že je tam uklízeč a čistí nábytek

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 12:50

alibi A já zase zavětřila před týdnem u vás na jihu, když jsme šli s kluky vítat jaro, rozestavěnouou čtvrtí. Někdo tam stříkal/penetroval dřevo, nebo nějaké stavební materiály jakousi chemií, ale ten závan do prostoru taky byl! ...než mi to došlo...