Jak voní VIP

10. května 2016 18:42
Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:51

Luna No některé deníky to uváděly titulkem, jakože Harry a Meghan si vybrali svatební vůni, jiné ne, ale pak už se v článku většinou psalo jen o svatební vůni Meghan, tak těžko říct, jestli jí nakonec voněli oba. Je fakt, že by to narozdíl od té, co měla Kate, unisexově laděná vůně být měla.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 20. května 2018 19:02

wendulka No prave, tak me zajimalo, jestli to byl zamer, stvorit unisex pro oba, coz je zajimavy napad nebo jak to teda bylo. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 19:24

Luna Je dost dobře možný, že je to jen interpretace toho kterýho novináře na základě toho, že ta Bergamotto di Positano je tentokrát označovaná za unisexovou vůni, protože to by se jinak shodně psalo, že ji bude mít nevěsta i ženich.

Cervanek
Avatar
20. května 2018 19:30

Očekávala jsem, že se k tak významné události 19.5. objeví parfém většího formátu.

Možná k tomu ale ještě dojde v průběhu roku.

Že si Meghan zvolila relativně obyč. vůni, byť v Bespoke řadě mě celkem nepřekvapuje, je Američanka, takže velké vůně zde moc nehraji roli

https://www.ausliebezumduft.de/floris-private-collection-bergamotto-di-positano.html

U Kate bych očekávala již něco lepšího než obyčejnou "kolínskou"

Lady Diana milovala kromě jiného i White Linen od EL

Zatím mi přijde, že z dnešních členů královské rodiny má kladný vztah k velkým parfémům snad jen

HM Alžběta II, která na ta výročí přece jen dá.  A  umí ocenit  svého letitého dvorního dodavatele

Grossmith London, např. v r 2012 k 60. výročí jejího nastoupení na trůn byl reeditován v 500 flakónech

krásný kosatcový parfém Diamond Jubilee Bouquet.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. května 2018 19:32

cinkja A měla právě tuto odnož-L Original??? V extraitu je fakt dobrá!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. května 2018 19:55

Korsičanka 

Vdávala se v roce 1981, Quelques Fleurs Royale i Quelques Fleurs Jardin Secret jsou z pozdější doby.

Extraity všech verzí Quelques Fleurs jsou nádherné. V objednání sady s kabelkovým rozprašovačem mě zatím zrazuje jen to, že se nemůžu rozhodnout kterou z nich. Sada by se mi líbila namíchaná .

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 20:06

Cervanek Nemyslím si, že by to souviselo s tím, že je Meghan Markle Američanka, ale ta volba vychází spíš z jejího parfémového vkusu obecně. Běžně prý nosí Wild Bluebell a Wood Sage & Seal Salt od Jo Malone a Oribe od Cote d´Azur, což jsou všechno lehoučké vůně. Holt "úchylná svěženkářka", jak jim tady s oblibou říkáme. Znám plno jiných amerických hereček, které mají zálibu ve "větších" vůních.

To mě spíš překvapila volba Kate s tou White Gardenia Petals, když běžně nosí Dune.

A rovněž bych řekla, že ta výroční edice nesouvisí s tím, že královna Alžběta dovede ocenit velké vůně a Diamond Jubilee Bouquet by byla její vůní, jako že spíš chce podpořit jednoho z domácích dvorních dodavatelů. Osobně má totiž paradoxně blíž spíš k vůním Floris, mýdlům Bronnley, Yardley a Molton Brown než ke Grossmith.

https://www.popsugar.com/celebrity/Queen-Elizabeth-Favorite-Products-43118159

To s Diamond Jubilee Bouquet byla akce hlavně Grossmithu podobně jako třeba Floris vydal jubilejní vůni ke svatbě Kate a Williama, když už si tedy Kate nevybrala jejich vůni jako svatební, než že by šlo o vůně, které by nosily přímo ony

Cervanek
Avatar
21. května 2018 06:59

wendulka jinymi slovy z Tveho exkurzu Vendulko to vnimam tak, ze lide bez finacniho omezeni zijici v  naprostem luxusu ho jiz ve vunich tolik nepotrebuji.

Krome Grossmithe jsou vyse jmenovane znacky z meho pohledu obycejne.

Nerikam, ze je to spatne.

(Take mame v koupelne mydla Bronnley, Molton) 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 21. května 2018 09:50

Cervanek Ne, tak to jsem se tím určitě nesnažila říct. Naopak to, že si Meghan nechala upravit tu Bergamotto di Positano speciálně na zakázku, je jasným důkazem, že si na luxus ve vůních potrpí.

Má prostě jen jiný vkus. A to samé královna.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 21. května 2018 10:37

Nepotrebujete niekto niečo z ALZD, skins.nl, alebo Essenza Nobile ?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 21. května 2018 23:54

wendulka 

To mě spíš překvapila volba Kate s tou White Gardenia Petals, když běžně nosí Dune.

Jo, a hlavně když jsem si kdysi horečně obstarala vzorek a WGP v blahém očekávání božského zázraku vyzkoušela  

Jinak Floris používá myslím víc lidí ze zmíněný famílie, dodává nejen Alžbětě, ale i pánská část ho bere. 

A jak to tu vidím - vždycky jsem měla zálusk na Royal Arms, je krásná... cinkja  závidím! Vůbec Floris se mi líbil  už když ho měli v Madeleine, má takovou tu klasicky "anglickou" úroveň. Gosford Park a Howard´s End   Zrovna včera jsem šilhala taky po Edwardian Bouquet a kdybych neodjížděla, tak jsem objednala... no třeba ještě v nabídce vydrží 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. května 2018 09:37

barbucha 

Floris se mi také líbí, po všech stránkách . Představuje pro mě určitou noblesu a eleganci. Moc mě baví jednoduché flakóny, kterým štítky dodávají punc určité vznešenosti a historie. A celé to mají takové vymazlené a to já ráda.

Royal Arms jsem koupila přímo v jejich vlajkovém londýnském obchodě před pěti lety a byl to skvělý zážitek. Nádherný obchod a personál snů. S modrou taštičkou převázanou zlatou stuhou, krásnou vůní a kopou různých vzorků, jsem se tehdy úplně vznášela. Ráda bych se tam ještě někdy vrátila.....

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 22. května 2018 10:05

cinkja 

To chápu  Noblesa v obchodě, v chování personálu i ve flakonu 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 22. května 2018 14:47

cinkja barbucha Tak to musím vyzkoušet, když se vám tak líbí - neznám ji

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 09. června 2018 00:39

Neviem síce, čo vyrobili, ale vyzerajú, že sa dobre bavia :

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 09. června 2018 07:46

slniecko charles ocividne vyrabi kachny :D

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 09. června 2018 17:11

razorblade tak áno....možno zostal len pri nich...:)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. června 2019 22:13

Umřela Gloria Vanderbilt, inspirace pro stejnojmenný parfém. Teda nevím, jestli ho vůbec nosila...

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 20. června 2019 02:02

barbucha :( hm, ten parfém som doniesla mame, keď som bola prvý krát v Amerike, to mohol byť 91, 92 rok. A pred pár mesiacmi som si ho z nostalgie kúpila aj ja a je skvelý.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. června 2019 09:36

slniecko Přines v srpnu na sraz, prosím:)