Jak voní VIP

10. května 2016 18:42
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 10. května 2016 18:42

Jakto že to téma tady ještě nemáme! Nebo jsem slepá? Tak první vlaštovka:

Dneska jsem našla čerstvej rozhovor s Elle Macpherson, a nosí Vetiver od Guerlaina! Dobrá volba.

http://www.nytimes.com/2016/05/12/fashion/elle-macpherson-makeup-skin-care.html?smid=fb-style&smty=cur

Dokud tedy nevytvoří svůj vlastní, jak dále prozradila. No, jen ať radši zůstane u klasiky, celebritích vodiček je až až 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. června 2016 23:57
Reakce na barbucha:

Dobrý téma. Jo Elle prý ještě kromě Vetiveru nosí i Pasage d´Enfer od L´Artisan.

Ale překvapuje mě, vévodkyně, že začínáš plebejci a ne princeznou Dianou a jejím nejoblíbenějším 24 Faubourg.

Inu, modrá krev má vkus.

No a samozřejmě nemůžu opomenout Shalimar. Nosila ho krásná Rita Hayworthová, pro níž byl dokonce signature, nosí ho Gina Lollobrigida (ta teda ještě i Tabu), mrcha Alexis z Dynastie neboli Joan Collins (ta nosí i Jicky) a Shirley McLaine.

Jo, ke všem dámám mi dokonale pasuje.

A údajně se jím voní i Meryl Streep, která má jinak v oblibě vůně Annick Goutal.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. června 2016 08:54
Reakce na wendulka:

Tak já myslela, že ta Dianina 24F je tak notoricky známá, že nemá cenu to znova opakovat  A Diorissimo...

Ta nejmodřejší krev pak nosí Fleurissimo od Creed (původně vytvořený pro Grace Kelly na její svatební den) a zahlídla jsem i zmínku o L´Heure Bleue! A Floris Royal Arms (Diamond Edition), což jí  upřímně závidím.

Kate pak kromě (rovněž notoricky známý) svojí svatební White Gardenia Petals nosila Dune... jo, opatřily jsme si kdysi vzorky tý gardénie a věru nestála za mnoho, žádnej zázrak!

Z druhého soudku: Putin nosí Amouage Gold (Man), to je vlastenec?!

Meryl Streep se Shalimarem jsem zahlídla taky. A vůbec mě nepřekvapuje, že taková Madonna a Ivana Trump nosej Fracas

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 08. června 2016 11:27
Reakce na barbucha:

To sice je. Ale rozhodně se mi líbí víc vůně Diany (nosila prý ještě i Bluebell od Penhaligon´s) než od Kate vzhledem k tomu, že White Gardenia Petals jsem taky očichala a vím taky, že za nic nestála, tak pochybuju, že by nosila jen vintage Dune, protože ta současná je stejně příšerná jako WGP.

Jinak k Voloďovi, no on asi nebude vlastenec ve vícero věcech, ale to má dobrej vkus, skrček, Gold Man je podle mě nejhezčí pánskou Amouage.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. července 2016 21:18

Daniele Kolářové velice chválej její Cerruti...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. listopadu 2016 08:52

"Polička" Terezy Kostkové (ukradeno z Blesku ). Vidím vršek Eau du Soir, vlevo asi Champs Elysées... a zaboha si nemůžu vzpomenout, co je ten fialovej flakon.

A ty papírky!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. listopadu 2016 10:22
Reakce na barbucha:

No takhle fialová s typově podobným vrškem je Very Irresistible Sensual od Givenchy, ale ta fotka je tak mizerná, že ruku do ohně za to nedám.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 19. listopadu 2016 03:48
Reakce na barbucha:

Ta fialová je podle me Lalique Amethyst a úplně vpravo není náhodou chanelovské razítko?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. listopadu 2016 10:15
Reakce na andry:

To by mohlo být. Ten růžovej odlesk na hrdle sice vypadá jako stuha, ale může pocházet z té vedlejší fialové...

Fotka je to fakt mizerná, resp. jak jsem to ořízla, tak ve zvětšení se to rozostřilo.

Offline RoSa
Avatar
8214 příspěvků moje polička 19. listopadu 2016 11:32
Reakce na barbucha:

Na tom klavíru asi moc často nehraje ... a co ty lístečky u flakonů?

Divný... kde je to focený?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 01:34
Reakce na RoSa:

U ní doma - bylo to něco jako "jak bydlí XY". Ty lístečky mě právě rozveselily, asi zrovna zkoušela nový voňavky 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 02:20
Reakce na barbucha:

Tak jsem zapátrala. Ono to není přímo z Blesku, ale je to původně z Tv Barrandov, jak Cibulka navštěvuje známé osobnosti, jak bydlí. Ony to nejsou přímo vůně, co používá ona, ale který dostala zadarmo, aby je ohodnotila a mladej (synek) s tím kšeftuje. Vůbec velmi zábavnej spot, ten synek je pěkný číslo.

Jsem se na to koukla přes video ve vyšším rozlišení a trefila ses akorát s tou Eau du Soir. Tamto Champs Elysees není. Je to nějakej úplně jinej flakon. Čert ví, co to na tý akci dostala. No nikovka to určitě nebude.

Jo a s tou Givenchy Very Irresistible Sensual jsem se náhodou trefila zase já. To vpravo taky není razítko Chanel. A pak tam má schovanou novou Bvlgari Man Black Cologne, kterou synátor následně ukazuje Cibulkovi. Respektive Cibulka ji vyloví a ptá se kluka, za kolik by mu jí střelil.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 10:35
Reakce na wendulka:

No vidíš, trefily jsme aspoň něco! 

Tak Kostková hodnotí vůně, hm... pro koho? Pro nějakou parfumérii?

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 11:42
Reakce na barbucha:

Ona dělala hlasem reklamu v TV na parfums, jsou to asi 3 roky?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 11:48
Reakce na zdensy:

Aha, to jsem nevěděla, reklamy vypínám.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:13
Reakce na barbucha:

Po zadání "Kostková Cibulka" na mě vyskočil tenhle odkaz:

http://www.expres.cz/tereza-kostkova-a-syn-tonda-kracik-d56-/celebrity.aspx?c=A161117_153913_dx-celebrity_kp

Takže hodnotila parfémy do nějaké soutěže.

Na ten pořad a na to, co měla Kostková na klavíru za voňavky, se ale nepodívám. Cibulku nevydržím dýl než vteřinu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:20
Reakce na domenica:

Já ani většinu našich celebrit  No tak hlavně že máme novou odbornici 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:21
Reakce na barbucha:

Jo, je to dva roky, co Kostková točila a fotila reklamu pro parfums, ale tady šlo o něco jiného.

Je to přesně tak, jak píše domenica. Šlo o nějakou soutěž vůní, které jako členka poroty měla ohodnotit a následně je dostala zdarma, ale nebylo tam řečeno, kdo ji organizoval.

Mně ovšem velmi pobavila prezentace toho jejího synátora, kdy na úvod ukázal na dvě z těch voňavek zhruba se slovy: "Tyhle si nekupujte. Ty smrděj. Jedině někomu, koho nemáte rádi."

Dealer parfémů hadr

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:25
Reakce na wendulka:

To by mě zajímalo, který myslel. Hodnocení potomků je vůbec dobrý... když si vzpomenu na mladýho pána a jeho couvající čichový pohárky... 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:36