Jak voní VIP

10. května 2016 18:42
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:39

Kostkovou mám ráda, ale bohužel Cibulku taky nemůžu ani vidět. Nedávno jsem zahlídla v televizi kus pořadu Kolo plné hvěd, které moderuje. Jako host účinkoval Troška. Mluvil tam o tom, jak ho známí pozvali do Francie a on se cítil ukřivděn, protože mu dávali jejich jídlo (pravděpodobně v pro ně přiměřeném množství) a on se nemohl pořádně nažrat Cibulka jako vždy nadšeně vlezdopr.elecky přikyvoval. Až jsem se za ně styděla...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:44

A podle výsledků soutěže se dá rozklíčovat, co to na tom klavíru měla vystavené.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 12:49
Reakce na domenica:

Pěkný výsledky, takový překvapivý. Lavýbelka!  A flakon roku podle odborný poroty - fungl novej! 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 13:06
Reakce na barbucha:

Úspěch flakónu u odborné poroty (zrovna letos) možná malinko souvisí s tím, že partnerem slavnostního vyhlášení byla značky Sisley.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 13:07
Reakce na domenica:

Nepovídej! 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. listopadu 2016 13:07
Reakce na domenica:

Ha, tak tu Bvlgari jsem taky odhadla dobře. Ale tu La Vie Est Belle vedle té fialové Givenchy jsem takhle z boku teda vůbec nepoznala.

Jo, ta Pop od Stelly McCartney byla úplně vpravo, která se už do toho záběru, co sem dala barbucha, nedostala. Ale stejně v těch výsledcích nejsou všechny, který si tam vystavila (např. ten omylem tipovaný Chanel a Champs Elysees). Tipuju, že to budou nějaký méně známý drogérkovky, když koukám, že v některých kategoriích se umístily i vůně Avon, Oriflame a dokonce STR8.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 22. listopadu 2016 15:07
Reakce na domenica:

To je hodně smutné čtení...  Vítěz kategorie Nejkrásnější flakón v hodnocení čtenářek .

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 15:40

Se divím, že když se řeší, co měla Meghan na svatbě na sobě, že nikoho nezajímá, že nikdo ještě nepřišel s tím, čím byla včera navoněná a přitom už to bylo známo měsíc dopředu.

Tak teda já no. Kdyby vás to zajímalo, volba padla na anglickou niche značku Floris, která jí pro tuto příležitost vytvořila speciální parfém, inspirovaný stávající vůní značky Bergamotto di Positano s tóny bergamotu, pomerančového květu, zázvoru a zeleného čaje. Takže přímo vůni samotnou si koupit sice nemůžete, ale alespoň pro rámcovou představu...

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 20. května 2018 15:52

wendulka super!!!

Nemal od Floris ešte niekto z kráľovskej rodiny? Čo mala Kate?

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 16:08

slniecko Tak to jsem nikde nevypátrala. Všude se řeší jen vůně nevěsty, ale je to dost pravděpodobné vzhledem k tomu, že značka Floris patří k jedněm z tradičních dodavatelů parfémů na královský dvůr. Však i u samotné Alžběty II. se spekuluje, že ta se vdávala ve White Rose, ačkoliv oficiálně to nikdy nepotvrdila.

Zřejmě právě proto si vybrala Floris, aby alespoň v něčem byla tradiční

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. května 2018 17:02

wendulka Už tady dopoledne odkaz byl, ale asi v jiném vlákně:) a v angličtině jsem odhadla to samé, co tu píšeš ty zde 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 17:03

Korsičanka Aha, tak do toho vlákna jsem asi ještě nestihla zabloudit. Já to hledala tady.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:13

wendulka mne sa marilo že White Rose, ale že kto, to už nie.

U Kate si pamätám, že sa hovorilo, že na bežné použitie má Dune, ale už si neviem spomenúť, v čom sa vydávala....viem, že to bolo niečo iné.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:15

Ok, tak len strana dozadu ...White Gardenia Petals.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:18

slniecko To byla ta White Gardenia Petals od Illuminium. Mně přišla dost strašná, kór ve srovnání s tou zlatou kriglerovskou. Ale tak proti gustu žádný dišputát. A jestli si dobře vzpomínám, i když už jen matně, tak Westminster Abbey, kde probíhal obřad, nechala vyvonět třemi těmi obyčejnými kolínskými od Jo Malone (Basil & Mandarine, Orange Blossom a tu třetí už bohužel nevím) a svíčkami nebo jejich interiérovými vůněmi. Tak nějak.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:22

slniecko 

Kate svatební vůní byla White Gardenia Petals od značky Illuminium

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:26

wendulka cinkja 

jj, to je ona. Ovšem, nikdy som ju neskúšala, tak neviem posúdiť. White Rose mám odstrek a až miniem Un Zest de Rose od Rosine, tak pôjdem určite do flakónu, tá je úžasná. A ten Meghanin Bergamot musím skúsiť.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:32

Moc hezký parfémový vkus měla Diana. Jeden z jejích nejoblíbenějších parfémů byl 24 Faubourg od Hermés. Ale jako svatební si vybrala Quelques Fleurs od Houbigant Paris.

Myslím, že vybrala skvěle.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:41

wendulka  A blby dotaz: Zkousim to nekde najit, ale z toho, co jsem nasla to vypada, ze tu vuni na sobe mel i Harry? To meli jako unisex nebo stvorili pro kazdeho zvlast? 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. května 2018 18:49
Reakce na slniecko:

wendulka super!!!

Nemal od Floris ešte niekto z kráľovskej rodiny? Čo mala Kate?

White Rose a později Royal Arms Diamond Edition jsou vůně, které patří královně Alžbětě II. Druhá byla vytvořenav roce 2012 u příležitosti její diamantové svatby.

Myslím, že královna jí bude vlastnit v tomto flakónu, já jí mám v tom druhém.