Hledám parfém, který voní (podobně) jako...

10. října 2014 08:45
Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 20:51
Reakce na Ellen:

no ja se prave obavam, ze z prvniho mista ji sesadil ten bvlgari black, kterym jsem naprosto fascinovana - a stejne tak me panske okoli (coz mi samozrejme dela dobre a to taky zvysuje atraktivitu ty vune v mych ocich:D)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. října 2016 20:56
Reakce na razorblade:

No vida. 

A dámské okolí? To se ošklíbá? 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 20:59
Reakce na Ellen:

ja moc damskyho okoli nemam... a to, ktery se kolem me mihne, nekomentuje. jedina zena, ktera mi to okomentovala, byla moje matka, ktery to hrozne vonelo... ale citila to na mne az odpoledne (vonim se jen rano), ten gumovej zacatek, kterej me fascinuje, by se ji asi moc nelibil. a navic moje matka rada ty moje tezky vonavky cucha na mne, sama by si je na sebe nikdy nenastrikala a zustava u 1881, aqua di gioa a bright crystal :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:04
Reakce na razorblade:

Onehdy sis kupovala cosi dehtového, jestli si dobře vzpomínám. Jak to dopadlo?

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:07
Reakce na Sweet Potato:

jj, demeter turpentine... no... ma to hrozne spatnou vydrz. prvni nastriknuti je fakt takovy hodne chemicky a zajimavy, po chvili se to na moji kuzi rozvoni do strasne zajimavy vune, ktera me furt nuti si cuchat k ruce... ale za dve hodiny je to pryc:/ a ja jsem zvykla se navonet jen jednou denne. navic to nejde ani prodlouzit nastrikanim na obleceni, protoze na nem to sice drzi, ale zaroven to na nem straslive smrdi :D takze vonavka skoncila tak, ze ji mam u pocitace, vecer si ji vzdycky striknu na ruku, kazdou pulhodinu ji fetuju a nez jdu spat, tak uz nic necejtim :D kdyby nekoho zajimala do sbirky, rada ji poslu dal

Offline RoSa
Avatar
8196 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:12
Reakce na razorblade:

Jak to tak čtu, ty Tvoje choutky a záliby ve zvláštních vůních, tak by se Ti mohla líbit Funeral Home - můžu Ti poslat vzorek, popř. pak po případném zalíbení přenechám celý flakon

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:16
Reakce na RoSa:

ta je taky od demeter, ze? myslim, ze jsem o ni cetla, protoze to slovo funeral me naladilo - ale v recenzich o ni psali, ze je to prijemna kvetinka. me u te znacky taky hodne odradila spatna vydrz toho terpentynu. ale diky za nabidku, jeste ji zvazim, kdyztak vymenim za terpentin :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:16
Reakce na razorblade:

No zní to zajímavě. Taky jsem na divnovůně. Tak to promysli.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:18
Reakce na razorblade:

To já bych ti zase šoupla Onice Omnia Profumi. Asi teda není v tvém duchu, ale divná je dost, to rozhodně. 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:19
Reakce na Sweet Potato:

s radosti ji poslu dal, kdybys mela zajem. myslim, ze tyhle vune jsou spis pro sberatelky, jako kolovaci a nebo pro notoricky polejvacky, kterejm nevadi se kazdy dve hodiny prestriknout

Offline RoSa
Avatar
8196 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:19
Reakce na razorblade:

Přečti si v tom odkazu, co jsem dala, recenzi od daniely - ta rakev tam je, fakt!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:21
Reakce na Ellen:

jdu si o tom precist... tyhle stranky mi byl cert dluznej, zas neusetrim ani korunu :D

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:25
Reakce na razorblade:

Já bych se jí klidně vzdala. Aspoň by se jí někdo ujal, maličké (30 ml). Nesouzníme spolu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:26
Reakce na razorblade:

Nejsem sběratelka ani polejvačka, leč zvědavka. Vyceň se do SZ, děkuju předem.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:27
Reakce na Ellen:

a existuje tady nejaky vymenovaci/prodavaci vlakno?

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:28
Reakce na Sweet Potato:

ja ji s radosti prenecham! pred par lety mi takhle birkin prenechala svoji voyage, ktera se ji nelibila, takze ja jen ten dobrej skutek poslu dal:)

Offline RoSa
Avatar
8196 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:29
Reakce na razorblade:

Na přehledu kategorií - "Nákup a prodej"

http://www.parfumanie.cz/forum/

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:30
Reakce na Ellen:

 Určitú podobnosť s Poison Tendre cítim v Rasasi Romance Murakkaz, ale len v CPO. Neviem, či to takto vnímal aj niekto iný, alebo za skúšku by to stálo

Ja si tiež šetrím  TP už len na občasné privoňanie a privolanie spomienok. Keď si predstavím, ako som si ho kedysi rozšafne rozprašovala na vankúš  ..no blbka.

Rovnako aj pôvodný Addict, mám ešte skoro celú 50tku, ale už si ho neviem poriadne užiť, lebo mi je ľúto každej kvapky, tak len striedmo a to už nie je ono

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:30
Reakce na razorblade:

Sekce "Nákup a prodej".

V jejím rámci např. BAZAR: Originální flakony.

Nebo BAZAR: Odstřiky a vzorky.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:32
Reakce na razorblade:

http://www.parfumanie.cz/forum/

Roluj dolů na oddíl NÁKUP A PRODEJ