Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:56
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:56

Ellen já to chápu  a beru to jako dotaz.  Určitě každý tu svoji oblíbenou nerad vidí kritizovanou (minimálně podvědomě). 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:25

Ellen Má pravdu ta žínka (Renusatko) , předsedo Je to jen dobromyslné škádlení.

Já se taky biju za svoji BR 540:)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:32

Korsičanka 

Jasan. Jsem dnes večer přetažená a bojím se, že už neovládám ani písemný projev dostatečně jistě, aby to vyznělo tak, jak chci. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:38

Ellen Tvoji Pražané ti rozumějí 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:40

Korsičanka 

To jsem fakt ráda. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:23

Sweet Potato  a ne?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:34

Renusatko jo a podle toho co jsem viděla dnes v douglasu a sephoře tak twilly asi všichni mít nebudou, tam frčely uplně jiný vály:-)

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 09:04

Mám otázku. Dá se někde z Česka koupit 30ml balení Alambaru? 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 09:32

Leda od někoho na Arome, Libu Jinak ve 100 ml baleních za 98 Éček  - i v 1907 třeba. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 09:38

Korsičanka jj, na to jsem koukala. Ale poštovné mají tak drahé, že levnější je to na Notinu. A po slevě kór. Na stránkách LO jsem to 30ml našla, ale k nám neposílají :(

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 09:40

Tak už zbývá jen poradkyně Wendulka

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 12:31

alibi Z Česka určitě ne. Ty třicítky jsem viděla jen v italských e-shopech a zrovna na allaviolettaboutique je teď stejně vyprodaná, takže nejlepší asi fakt novou stovku z notina.

Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 13:18

Objevila jsem, ze L'Occitane vzkrisil Eau d'Iparie, ktera byvala uplne bozi, ale u nas jsem ji teda nevidela. Nebo se jen blbe divam??? Nevite o tom neco prosim?

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 16:19

wendulka děkuji za odpověď. Škoda přeškoda. By se mi na poličce tak líbila.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 14:05

Dotaz na ty, kteří si už objednávali ze stránek Ex Nihilo. Stalo se vám někomu, že by vám od nich vůbec nepřišlo potvrzení objednávky ani zpráva o odeslání?

Objednávala jsem 22. prosince tu sadu vzorků, abych využila ještě to poštovné zdarma, založila jsem si normálně účet s heslem, jak po mě vyžadovali, ale kromě potvrzení platby z PayPalu ani ťuk.

Přitom na zákaznickém účtu mi svítí objednávka jako Complete.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 17:20

wendulka Mně přišlo potvrzení objednávky a dva dny nato zpráva o odeslání s číslem sledování zásilky.

Možná ty vánoční svátky , třeba nestíhali informovat. Ale vypadá to, že poslali.

A sada vzorků je bez poštovného tak jako tak.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 18:02

blackviolet No potvrzení objednávky by mělo být automatické. Ale ve spamove schránce taky nic nemám. Loni se mi to samé stalo u Kiliana. Ale tam mi alespoň na můj dotaz napsali, že odeslali Fedexem a ve faktuře bylo číslo zásilky. Ovšem tady nemám ani jedno, což už je hodně divný nemit ani potvrzení ani číslo zásilky. To i s nose.fr posílají mail, že odeslali, přestože to posílají jen jako lettre prioritaire bez možnosti sledování. Já bych to číslo právě tentokrát nutné potřebovala, protože pokud odeslali, tak doručovat budou asi akorát, když budu v nemocnici a bez čísla si termín těžko změním 

Cervanek
Avatar
29. prosince 2017 19:47

wendulka objednavala jsem v Ex Nihilo tez 22.12. , platila kartou, pote co jsem tam volala, protoze mi porad naskakovalo postovne. Mluvila jsem s “zivou” pani, ktera zprovoznila neuctovani postovneho. Po objednavce prislo automaticke potvrzeni o platbe a pak o objednavce a do tretice posledni se sledovacim cislem.

Dnes mi balicek cca ve 12 hodin znenadani bez zavolani predem privezl kuryr z DPD, coz mi dle vcerejsiho skenovani cteckou z nemeckeho Malsche  prislo, ze mi mini prijdou az pristi tyden. 2 krabicky - mini a vzorky v obrovske krabici prevazane modrou masli a v obrovske obalce na CP. Poslali mi 2 vzorky navic

Prisel mi i balicek od Lutense - ten jsem cekala- vse perfektne zdokumentovane a dopoledne mi volal kuryr z UPS- cumela jsem jako puk - nejsem na volani z UPS zvykla

VSEM PISU a PROSIM, AT UVADEJI mobil na BALICKY a do DL.

Pan z UPS mi prozradil, ze nektere staty povazuji c. mobilu za osobni az zakonem chranenou informaci - a ne jako uzitecnou informaci pro zlepseni a urychleni doruceni. 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 19:49

wendulka Napiš jim, ale spíš až 2.1. Já jsem se ptala na vzorky The Night Call a Viper Green a odpověděli ten samý den, to mě příjemně překvapilo.