Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 14:24
Reakce na Renusatko:

Bohužel asi dva. Back to Black: Aphrodisiac a Black Phantom. Ještě popřemýšlím, co budu nutněji potřebovat. Zase já ve svém množství asi nepotřebuju 50ml. Možná ještě vyzkouším inzerát. Protože to možná nebudou jediné vůně z Ingredients a fakt nekradu 

​Hm, to jsem si taky ještě před pár dny říkala, že zkusím ukecat Ježíška na cestovní balení Black Phantom. Tak jsem dnes frajersky znovu vytáhla ampulku z Ingredients. No nepřijde mi dneska už moc sladká ? 

Se fakt už picnu. Za chvíli budu jak barbucha 

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 14:35

mysmat 

Já mám dnes na sobě Bijan Men. Myslím, že dělení na pánské - dámské vůně je pouze orientační

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 14:37

Fleur ...děkuji

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 14:43

wendulka Protože nakonec dostanu od Ježíška co jsem chtěla, Vanitas jsem si koupila v inzerci a Blossom Love bude snad z vánočních odměn, tak Black Phantom bude čekat. Ještě uvidím. Je možné, že když se k němu vrátím, tak dopadnu stejně 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 17:53

Renusatko To je dobře, žes mi Vanitas vyfoukla, moc jsem o ní přemýšlela. Máš kliku, že ji Makiii nevyměnila:))) Jeden tón mi v ní však vadí

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 18:33

Miru Mne se teda bohuzel nelibi ani jedna verze, touhle vuni u me Guerlain vyjimecne nezabodoval, ale edp kdyz uz, je mene "ostra" a neni tam takovej vceli bzukot.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 18:43

Luna ...díky.!

No, já pořád hledám, jde bych, co bych...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 18:47

Miru No to chapu, to je nemoc Me momentalne velmi zaujala Jasmin Rouge od Forda a ted jsem si precetla tvou recenzi, tak teda nevim... Ale libi se mi moc (tvuj popis i vune, cena nikoli)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 18:54

Luna no, mě třeba strašně - v tom kladnem smyslu slova - vzala jeho vůně London.

Jenže když pominu nechutnou cenu, tak skončila výroba, takže nic, noo...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 19:01

Luna ...tak jsem si znovu ořecetla, co jsem o Jasmin Rouge psala a

Luno, to je vůne pro Tebe.!

Jen se hod co nejdrive do pohody, a pak ta vůně  z Tebe udělá úplný zázrak.!

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 19:05

Korsičanka . Já jsem o ní zase moc nepřemýšlela . Prostě se mi líbila. Jsem zvědavá, jaká bude z flakónu, kolikrát mi totiž potom přijde, že je to úplně jiná vůně.  Ještě ji mám na poště, tak budu muset zítra zkusit štěstí. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 19:19

Renusatko Tak pak písni, jaká je z tvého pohledu:)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 19:15

Korsičanka Tak jsem si Vanitas vyzvedla na úplně prázdné poště. Dnes v 11 dopoledne. Nevím, co se stalo...je to balíková pošta pro půl Brna. Vzala jsem si knížku, že tam budu tvrdnout hodinu minimálně a tam opravdu ani jeden člověk. 

Ten první dojem jsem k ní hodila do recenze. Po nástřiku z flakónu bych na té recenzi nic moc neměnila. Možná jen to, že bych jí úplně nenazvala vanilkovou. Já ji cítím spíš jako ovocnou, spíš svěží než sladkou. Prostě ta vanilka tam není hlavní. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 19:20

Prosím, je velký rozdíl mezi Shalimarem Eau de Parfum a toaletní vodou (myslím v "odstínu" vůně) a je velký risk nakoupit tento produkt na Notinu? Děkuji. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 19:29

Renusatko Protože ji srovnáváš s jinou vanilkou. Mně se zdá sladká, vanilková a chvíli trochu chemická či co. Pak ten tón zmizí a zbyde pěkný vynilkový dozvuk.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 19:40

Korsičanka máš pravdu, že takový jeden takový tón tam je. Tak prvních 20 minut. Cítím ho teda jen úplně u kůže. V prostoru ne. Vzhledem k dalšímu vývoji vůně mi to naštěstí nevadí. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 19:52

Renusatko Kvůli němu jsem právě váhala a - ušetřila

 (ale jen na něco jiného)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 17:52

whiskas Koupit Shalimar na Notinu bych se nebála. Pokud jde o koncentrace, tak rozdíl tam samozřejmě je a nespočívá v intenzitě vůně, ale v její podobě. Toaletka mi připadá méně kadidlově zadýmená.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 19:01

Fleur Děkuji! Myslím, že Shalimar prostě potřebuju. :-D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 19:10
Reakce na Miru:

Můžete, prosim, nêkdo porovnat rozdíly  koncentrací, EdT a EdP, u vůně

L' Instant Guerlain.?

...ve vyznění samotné vůně, výdrž, intenzita...

​Edt jsem měla a Edp mám nyní. Mně osobně více sedí Edp. Jak už zde zaznělo, je hebčí, kulatější ... prostě pro můj nos lepší.

Intenzta mi přišla dobrá i u toaletky.