Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:25

Miru, díky moc za tipy! Já o té mladé paní moc nevím, syn jede za dlouholetým kamarádem do Německa a ta Maďarka je žena toho kamaráda, mají malé děti...

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:58

Znalkyně, prosím o radu, která je líbivější, Amyris nebo Apom?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:58

zdensy 

Amyris.

Má něco z Coco Mademoiselle a Miss Dior...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 12. července 2020 13:26

zdensy Jestli o ní nic nevíš, tak bych nekupovala nic z niche vůní, ale raději obecně profláklý Chanel, Dior, Lancome, Giorgio Armani. Pokud bys chtěla, aby voňavý dárek působil sofistikovaněji, tak třeba Izia od Sisley - připadá mi dostatečně univerzální a není to žádný kompromis ve vztahu ke kvalitě.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. července 2020 13:36

zdensy Souhlasím s Fleur, niche vůním bych se v tomto případě vyhnula.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 12. července 2020 14:41

zdensy Z týchto dvoch poznám Apom a zdá sa mi pekná, jemná, nekonfliktná...

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 12. července 2020 21:32

Děvčata, díky moc za náhled. Ještě jsem nic neobjednala, zítra. Muset rozmyslet. Izia je na léto fakt pěkná, vůbec mě nenapadla, dřív jsem ji chtěla, výdrž má už méně, ale to je pro tento účel jedno. Chanel je na jistotu, to beru podle sebe, že bych mohla nosit od nich cokoliv. Dior se mi téměř u všech líbí jen úvod, pak mě otravuje jejich pačuli, cpou ho všude. Amyris a Apom jsem zkoušela, ale už si nepamatuji...

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 13. července 2020 11:24

zdensy Vidíš a na mne zas nedrží Chanel a Iziu cítim dlhé hodiny.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. července 2020 11:58

zdensy mne Amyris prijde uplne neskodna fajn svezenka s dobrou vydrzi, naopak Izia mne osobne vubec, libi se mi jen flakon:-)

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. července 2020 12:27

viktorka_od splavu 

...mně se Izia taky nelíbí, a ještě je drahá...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2020 13:30

zdensy Tak rozhodne bych souhlasila s Fleur , ze niche ne. A mimochodem, za me Amyris je uplne hrozna...Nekonfliktni vune neni asi nic, ale mrkla jsem na fragranticu a nejcasteji tam zminuji jako nekonfliktni prave Chance a jeji odnoze, vune od Jo Malone nebo Gucci Flora (tu neznam), pak taky Twilly Hermes, coz neni spatny napad. Za me bych jeste prihodila Aqua Allegorie, treba Pamplemousse? Nebo nejakou z verzi LPRN Guerlain. I kdyby ji vune nesedly, tak ten domeckovy flakon proste chces.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. července 2020 13:32

Luna hm, twilly jsem jako darek pouzila a nesetkalo se to s uspechem - a to jsem si taky rikala ze flakon..:-) me bys teda neuctila ani zadnou LPRN

zdensy mozna budou ty AA vubec nejlepsi ale ted me napadla Gabca! chanel gabrielle, hezka, nekonfliktni, dobra znacka..

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2020 13:38

viktorka_od splavu Gabca je taky strasna, to radsi Black Perfecto, to prece nemuze nikoho urazit

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. července 2020 13:52

Luna 

...na mně je zase strašná Twilly Hermes a Black Perfecto vůbec necítím...

Jo, není to snadné.

Takže když Chanel, tak Chance EdT - ta je líbivější, EdP je pro někoho příliš "divnozelená"...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2020 14:00

Miru S tou Chance bych souhlasila, asi to bude nejlepsi reseni. Ani ja bych ji do kose nevyhodila, i kdyz zit bez ni muzu.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. července 2020 14:01

Luna 

...no, a pak že se to tu nevymyslí

(Chanci bych brala taky, koncentrace obě)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. července 2020 14:07

Luna no me by to neurazilo, ale nevoni mi. gabca - uvodni jablecny osvezovac je hrozny, ale pak uz je to normalni, disciplinovana vune:-) chance

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 13. července 2020 15:02

Milé dámy, Chance EdT bude zřejmě dobrá volba. Trošku mi unikají rozdíly v následných od odnožích.

Gabrielle ne, ale vnímáte posun k lepšímu u Essence? Jinak je tedy pěkně drahá. 

V AA se vůbec nevyznám. Ne že bych je porůznu nezkoušela, ale netoužila jsem nikdy vlastnit, přišly mi jako ostré kolínské. Která by to měla být?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. července 2020 21:50

Ráda bych koupila Cadjmere a Indochine, 50ml balení . Neumím moc nakupovat ze zahraničí, nemám zkušenosti. Který obchod byste mi prosím doporučili? Ofiko stranky? Alzd? A  nemám raději kvůli koronaviru počkat?