Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 20:01
Reakce na razorblade:

kteryho soupli zase do tech vodnatejch lahvi,

Vodnatá lahev....to je přesný termín. Proto jsem taky Gris Clair nasyslila ve "starém balení".

Profiparfémy jsou v pohodě.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 20:17

razorblade A stejnou vůni na poličce Orpheline je na jaře obzvlášť krásná!

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 20:37
Reakce na jerry:

Vodnatá lahev....to je přesný termín. Proto jsem taky Gris Clair nasyslila ve "starém balení".

​No tímto mě teda silně rozčarovali

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 15. května 2020 07:46

Mate ted nekdo aktualni zkusenost, jak dlouho putuje balicek postou z nesousedici zeme EU? Cekam uz od minuleho pondeli

Cervanek
Avatar
15. května 2020 09:01

andry zalezi odkud.

Z UK za 4-5 dnu posilaji dpd

corona necorona

Offline Triss
Avatar
96 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:58

Na Notinu nadobro zmizela značka Guerlain, totéž Bvlgari a možná i další. Netušíte někdo, co se děje? Jestli je to trvalý stav a následek nějaké obchodní války, nebo momentální výpadek? Doufám, že další zdejší e-shopy nebudou následovat jejich příkladu. :-(

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 19. května 2020 14:52

Triss 

Podle informací je to jen momentální výpadek způsobený přechodem k jinému dodavateli.

Offline Triss
Avatar
96 příspěvků moje polička 20. května 2020 11:26

Uff, děkuju. Představa, že se některé z mých nejmilejších značek postupně stáhnou z prostředí e-shopů a zbyde krásná nabídka celebritích vůní mi neudělala dobře. :-)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. května 2020 20:18

Porovnával niekto Amyris edp a Amyris extrait? Líšia sa dosť alebo len nepatrne?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 22. května 2020 20:35
Reakce na Cervanek:

andry zalezi odkud.

Z UK za 4-5 dnu posilaji dpd

corona necorona

​tak pošta to zvládla za tři týdny

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:40

andry PPL z Německa taky už načalo 2. týden Z Düsseldorfu přes Vídeň je to na severní Moravu nejblíž

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 22. května 2020 23:28
Reakce na jerry:

Podle informací je to jen momentální výpadek způsobený přechodem k jinému dodavateli.

​To je hodně zajímavé. Máš prosím zdroj těch informací? A máš informace o tom, kdo je ten "jiný dodavatel"? 

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 23. května 2020 00:47

domenica 

Informaci o přechodu k jinému dodavateli zveřejnil marketingový ředitel Notina. Bez uvedení podrobností. 

Cervanek
Avatar
23. května 2020 06:07

andry tak to byla smula s dorucenim - co to bylo za postu? 

Korsičanka  s ppl mam spatne zkusenosti s tuzemskym dorucenim - objednava ci objenavali je ve Vava

ale i z Nemecka neni jina moznost, protoze ma s dhl smlouvu - respektive urvali dld zakazku. Zde je ale servis lepsi

Ted uz snad je se zasilkama odkudkoli vse OK. 

Prisly mi 2 zasilky od SOUKROMYCH OSOB - 1 z Nemecka a 1 z Francie, Nemecko (Bielefeld) dorucovala PPL - balik zde byl za 4 dny

z Francie (Paris) privezlo dpd za 5 dnu - a dokonce colissimo ( kde je obvykle bordel jak v tanku) hlasilo kazdy den, kde balicek je

Za hluboke doby corony tedy brezen/duben mam jednoho dvorniho dodavatele v UK - je to mini eshop, nemá vubec kamenku a ten posila na riziko zakaznika dpd s dost vysokym postovnym 17,60£ a vune jsem mela za 5 dnu

Prestala jsem ale nakupovat od Neos1911 - protoze ti posilaji pres UPS, se kterymi maji smlouvu , na tohoto kuryra fakt nemam nervy 

Italie ma i nevyhodu v tom, ze je nejvetsi prekladiste v Evrope, takze standard economy byva narocne. Lepsi je dhl, ale tu obchody nechteji platit, kdyz maji od urcite castky postovne zdarma, protoze DHL je draha.

Nekdy jdou zasilky pomerne dlouho z Polska - ty jdou pres statni podniky Post a v Polsku je i pres rok hodne svatku ( je treba si zadat svatky Polsko 2020 do hledacku)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:05
Reakce na jerry:

domenica 

Informaci o přechodu k jinému dodavateli zveřejnil marketingový ředitel Notina. Bez uvedení podrobností. 

​dík... že ještě votravuju... tu informaci zveřejnil kde? Na stránkách? přijde mi to fakt zajímaý... koukala jsem Givenchy, Guerlain, Bvlgari, Dior... to je óbr výpadek a asi ne úplně plánovaný takovýhle “přechod”... 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:28

Cervanek Já to mám obráceně - UPC z Neosu dodávalo ještě loni za 2 dny=raketově

PPL v ČR taky cajk.

Hermes zásilky ze SRN už od loňska problém - pokud přepravují na svém území, info frčí, jakmile předají, zmlknou a jsou tajemní, jako hrad v Karpatech(ani neřeknou, komu mezinárodnímu zásilku předali. Ani prodávající Němka z nich nic nevydolovala, až TRACK17 dal po týdnu vědět

Cervanek
Avatar
23. května 2020 09:32

Korsičanka tak to bude asi podle toho, kdo velí, kterému regionu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:37
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2020 10:36

domenica taky jsem tu informaci četla. U "sousedů" ve vlákně Notino. Teď v poslední době.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2020 10:48

Korsičanka taky jsem měla asi v únoru špatnou zkušenost s balíkem z Německa. Odesláno přes DHL a pak už žádné info. Předali to jiné přepravní společnosti a česká DHL netušila komu. Tak nějak jsem se dopátrala, že je jejich partner PPL, ale české PPL taky nemělo žádné info, protože jsem měla jen původní číslo balíku a při předání PPL se změnilo. Nakonec jsem náhodou po dlouhém pátrání zjistila, že balík leží v mém nejbližším PPL parcel shopu, aniž by mně dal někdo vědět. Respektive, že by tam mohl být. No, byl.