Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka
8738 příspěvků moje polička 23. května 2020 10:52

Paris Ty bláho, dík za info, to musíme být obezřetné Já doufám, když už víme, že je ve Vídni 2x přeložen, že po neděli dorazí, kruciž!

A když tě mám "na drátě" - psala jsi o ten odstřik MDCI do Egoist, nebo ho sami nabízejí???

Offline Paris
příspěvků moje polička 23. května 2020 10:59

Korsičanka psala jsem sama. Měli v nabídce flakon, tak jsem je zkusila, jestli by byl dostupný vzorek. Odepsali, že vzorek momentálně k dispozici nemají, ale mohou mně nabídnout cestovní set a poslali mně fotky. Tak jsme se domluvili. V nabídce na eshopu ho neměli. Balení krásné, ale cena moc výhodná nebyla. Vůně mně bohužel nesedla, tak ji zkusím nabídnout dál. Zrovna se k tomu chystám.

Online domenica blogger
6672 příspěvků moje polička 23. května 2020 11:00

Paris 

dík, našla jsem to vyjádření marketing. ředitele Notina na A.

" v soucasne dobe u nas nekoupite produkty vybranych znacek. Je to z toho duvodu, ze jsme se dohodli na zcela novych podminkach distribuce a produkty techto znacek budeme nakupovat pouze od jednoho dodavatele. Obrovskou vyhodou je to, ze budeme mit kompletni sortiment techto znacek a nevyhodou je to, ze pred navezenim novych produktu a jejich opetovym prodejem, musime vyprodat stare zasoby, pripravit zalistovani apod. takze po nejakou dobu nebudeme produkty techto znacek prodavat."

Offline Paris
příspěvků moje polička 23. května 2020 11:07

domenica ano, to je ono.

Offline Korsičanka
8738 příspěvků moje polička 23. května 2020 11:10

Paris Díky, až se situace v Evropě uklidní, zkusím tu sadu z MDCI.

Offline Cervanek
1358 příspěvků moje polička 23. května 2020 11:37

domenica nevím, zda se už "nově" nedohodli s Chanelem. Nabízejí jejich mainstream vůně za ceny takřka jako v Chanelu, pravda, je tam těch 7% pro nás, ale někdy ani to nepomůže.

Offline Yvraine
164 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:32

Paris 

Mám podobnou zkušenost. Německá DHL předala balík bpost. Ta ho má od 11.5., kdy prošel třídícím centerem a od té doby tam leží. Bpost se nedá kontaktovat jinak než přes Facebook, protože urgovat doručení může jen odesílatel... tam i sdělili, že mám být trpělivá

Offline Korsičanka
8738 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:49
Offline andry
1660 příspěvků moje polička 23. května 2020 17:49
Reakce na Korsičanka:

Paris Díky, až se situace v Evropě uklidní, zkusím tu sadu z MDCI.

​taky se chystam. Uz maji i ty dve nove.

Offline Korsičanka
8738 příspěvků moje polička 23. května 2020 18:01

andry Tak to já počkám, až co jim řekneš Teď se mi kýženou totiž povedlo v odstřiku vyměnit

Offline andry
1660 příspěvků moje polička 23. května 2020 18:08

Korsičanka ja nevim, zda budu brat ty nove obe, je malo recenzi. Na jisto mam vybrane tri.