Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 27. července 2018 08:22

alibi To každopádně - sama A koukám, že všechny radíme stejně Jak jinak, že?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. července 2018 13:48

alibi Tak další hromadný výlet bude do Prahy 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 27. července 2018 19:22

Korsičanka Renusatko wendulka domenica  jerry  tak nakonec jsem promarnila šanci.  Zacala jsem totiz v COS zkoušenim tulipanovych šatu. a protože se mužovi zdálo 45 min, které strávil  čekáním, přímo nesnesitelné , tak jsem byla ráda za čtvrt hodiny u Guerlaina a 5 min v Lush. Ale zato jsem viděla všechny synagogy a židovský hřbitov. Mise parfemove velmi neúspěšná . Tak příště mám ponaučení, že s chlapem tedy ne. :D

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:04

alibi 

Tak se můžeš utěšovat aspoň tím, že zkoušení v tomhle vedru stejně za moc nestojí.

A příště sama nebo s nějakou podobně  postiženou

A máš ty šaty?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. července 2018 10:30

alibi Máš si dát poradit od zkušenějších 

Renusatko Tak další hromadný výlet bude do Prahy 

Však jsem to Libušce nabízela Ale památky jsou taky důležité

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 28. července 2018 15:22

Mám hloupý, ale ne drobný dotaz. O restrikcích týkajcících se arabských parfémů jsem samozřejmě četla, ale nepříjemná realita mě dostihla až dnes. Dají se ještě vůbec někde objednat pafémy od Royal Diwin Group? A jinak - pokud chci něco (a rozhodně ne z Notina), tak čím dříve objednám, tím lépe, jestli se nemýlím. Jsem tak naštvaná, na mně arabky v letních měsících vyznívají moc hezky, koupu se v Premium Concepts No. 4 a chtěla jsem něco podobného. Prosím o radu @Martula, @Jerry a samozřejmě všichni ostatní. A ještě jedna prosba - jak aplikovat olejíčky - objednávám Ajmal Aurum.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. července 2018 15:43

alibi No to dá rozum, že s chlapem, ne. Proto jsem se včera za blackviolet do Vídně vydala sama. Parfémově i neparfémově jsem stihla všechno, co jsem chtěla, zato památky ani ťuk. A že by se bývalo fotilo nádherně. Tak mám jen pár momentek, na které se zkusím podívat, až bude čas, jestli z toho něco vůbec bude.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 28. července 2018 16:31

woman27 Co se týče značky Royal Diwan Group - postupně se objeví na Malikah.cz. Mají nový e-shop a značky budou naskladňovat postupně. Ověřovala jsem si to, protože jsem také propadla lehké hysterii při zjištění, že tato značka na Malikah není.

(na Notino se tohle určitě neobjeví..)

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:35

woman27 

Aplikace olejíčků - kuličkou či tyčinkou máznout za ucho nebo pod ucho nebo po stranách krku nebo dozadu na krk pod vlasy nebo do výstřihu nebo do loketních či podkolenních jamek nebo na předloktí. Nebo zkombinovat více variant.

Slyšela jsem i o máznutí na konečky vlasů (ale to jsem nezkoušela). 

Ono záleží na tom, jak intenzívní ta konkrétní vůně je, jak moc výrazně chceš vonět, jak moc ti některé varianty vyhovují či naopak vevyhovují. Časem přijdeš na to, co ti sedne nejvíc.

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 28. července 2018 18:56

Martula 

Uf, to se mi ulevilo. Právě z Malikah mám tento poklad a chystala jsem se na další. Děkuji moc a Malikah je nedostupný, je přejmenovaný?

@jerry

Děkuji také, zkombinuji všechny varianty, kromě konečků vlasů.

A hned se cítím lépe, fakt jsem propadla pesimismu, mám ještě "v merku" pár krásných kousků. Mimochodem díky vašim recenzím.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 28. července 2018 19:00

woman27  Nově je to www.malikah.cz ( ne .com)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 28. července 2018 23:48

jerry šaty nemám. Byla jsem potėšena tím, že mi ten střih seděl , ač nemám pas, v těch šatech to vypadalo, že jo. Ale měli jen bez rukávů a necítila jsem se v nich úplně ok. A jedinou vůni, kterou jsem zkoušela byl encens mithique d' orient a až se bojím, jak se na mě v tom vedru krásně rozvinul :O

Korsičanka wendulka jj příště jedu sama ;)

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 29. července 2018 12:33

alibi 

Parfémové výpravy jsou o samotě největší jízda.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2018 12:40
Reakce na woman27:

alibi 

Parfémové výpravy jsou o samotě největší jízda.

​Četla jsem "parfémové výpary"  ... a tak jsem přemýšlela, co to jako má být. Jako, že se člověk těmi výpary sjede ...  ... no, to by taky mohla být solidní jízda. 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. července 2018 14:03

Dalia to teda jo. mě se to stalo. Když jsem poprvé vyráběla mýdla, tak jsem se z přemíry vdechovanych vůní krapet přiotrávila. Halucinace jsem tedy neměla, ale špatně mi bylo dost.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2018 14:34

alibi To jsou nějaká speciální aromata do mýdel? Nebo esenciální oleje?

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. července 2018 16:00

Dalia oboje. Přírodní silice a esenciální oleje s vůní. A protože nejsou ředěné, jako parfém a při tom ohřívání se vypařují , tak je to pak síla 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2018 16:03

alibi Tak to věřím!

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 29. července 2018 22:06

alibi Dalia 

Parfémový výpary - sjet se vůní - to by byla krásná smrt - otrava vůní.

Ale vážně - kolegyně začala kolabovat z mého oblaku Portrait of a Lady, já jsem si tak krásně voněla 

a chudinku jsem přiotrávila, spustilo se jí regulérní migréna.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2018 22:25

woman27 Však ta vedra jsou úmorná! I když Ty je máš ráda, že?  Možná byla Tvá vůně pro kolegyni jen poslední kapka.