Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 09:37

Piňata 

...nic.

Asi takhle - zodpovědně mohu říct´, že vůně Toma Forda nenahradíš

NIČÍM

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 09:46

Piňata 

Mohu to potvrdit - za Violet Blonde jsem náhradu zatím nenašla.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 10:43

Miru jerry Děvčata i já mám podobný dotaz, existuje vůně, která by byla podobná příp. nahradila Skin od Trussardi?

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 13:12

Poéma 

Bohužel stejné jako u Violet Blonde - Skin byla moje oblíbená a hledání náhrady jsem po nějaké době vzdala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 13:45
Reakce na Poéma:

Miru jerry Děvčata i já mám podobný dotaz, existuje vůně, která by byla podobná příp. nahradila Skin od Trussardi?

​Také jsem Skin ráda nosila, líbilo se mi spojení štiplavých papriček s fialkami. Trošku podobný tón jsem pak objevila v Balenciaga L´Essence, ale identické pochopitelně nejsou.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 14:00

Poéma Nadi, na ebay ještě je k sehnání - od spolehlivých prodejců ale 30 ml EDP od 2500,- (Španělsko, Německo...)

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 15:03
Reakce na Miru:

Piňata 

...nic.

Asi takhle - zodpovědně mohu říct´, že vůně Toma Forda nenahradíš

NIČÍM

​presne

čo ja by som dala za náhradu zas za Black Violet....

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 16:08

Fleur Taky jsem pátrala a Balenciagu objevila, jenže ani ona už není k sehnání ( mno možná někde na ebay ap.).

jerry  díky, ještě chlup mám, ale teď jsem ji docela dost dala co proto, tak jsem si říkala, že ty určitě pomůžeš, jako kdysi dávno s Chanel Fraiche.

Korsičanka MiJo, no jo, to je, ale ta cena je fakt šílená. Na Arome ji nabízí Romana z Frangipani, ale to je prašť jako uhoď. Fňuk.

Všem moc děkuji, zaměřím se na jiné a nebudu křísit "kostlivce" na mé poličce ( před chvílí jsem se vrátila z Makra a prolezla všechny zapadlé a zaprášené vůně, jestli náhodou někde Skin nemají zastrčený, ani prdík, nikde nic).

Mmch, nějaký nápad na osvěžující letní polévačku by byl? Máte všechny daleko větší znalosti a zkušenosti než já, tak budu ráda za každý tip.

Offline Piňata
Avatar
64 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 16:49

Ach to je veľká škoda. Ďakujem pekne. 

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 19:49

Taky sháním, konkrétně Café Chantant. Myslela jsem, že na Vavavoom nebude problém, ale delší dobu jsem tam nebyla a koukám, že nějak omezili sortiment. Od Nobile 1942 jen jedna vůně. Je to hlavně dotaz na děvčata z Brna -  v parfumérii je větší sortiment, nebo je to stejné jako na webovkách? Případně pokud někdo ví, kde bych mohla koupit, budu taktéž vděčna. Děkuji.

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 19:49

Taky sháním, konkrétně Café Chantant. Myslela jsem, že na Vavavoom nebude problém, ale delší dobu jsem tam nebyla a koukám, že nějak omezili sortiment. Od Nobile 1942 jen jedna vůně. Je to hlavně dotaz na děvčata z Brna -  v parfumérii je větší sortiment, nebo je to stejné jako na webovkách? Případně pokud někdo ví, kde bych mohla koupit, budu taktéž vděčna. Děkuji.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 20:15

woman27 V obchodě je jich víc, ale na stránkách tuším jen ty, které nejde koupit jinde v internetových obchodech. Cafe Chantant si myslím, že ale v nabídce ani tak nemají. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 20:17

woman27 

https://www.parfumdreams.cz/Nobile-1942/Unisex-vune/Cafe-Chantant/Eau-de-Parfum-Spray/index_66027.aspx

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 21:49

Miru 

Moc děkuji, jdu šetřit.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 23:10

Poéma  Eau de Cologne de Chanel- Paris-Deauville je polévačka, jež mizí, ale pěkná. Jinak mám v létě ráda od Chanelu Jersey a Bel Respiro. Mohu nabídnout odstřiky. Taky Bracken od Amouage je dobrý a teď jsem ho viděla někde dost levně. Ještě mě napadá Guerlainův Un dimanche à la Campagne. A co tvůj Cristalle Eau Verte???

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 23:24

Poéma 

A když jsme u Guerlaina - co nějakou Aqua Allegorii? Pamplelune, Mandarine Basilic, Bergamote Calabria, Pera Granita? Nebo Cologne du Parfumer, Eau de Fleurs de Cédrat nebo Eau de Guerlain?

Annick Goutal - Eau d´Hadrien, Le Chevrefeuille, Ninfeo Mio

Absolument Absinthe

Atelier Cologne - Cedrat Enivrant, Orange Sanguine

Nebo nějaká kolínská od Hermes

Anebo 4711 všeho druhu.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 23:36

Korsičanka MiJo, díky moc za nabídku odstřiků, Jersey mám, Bel Respiro jsem měla a nebyl to nějak můj šálek kávy.

Tou polévačkou jsem myslela spíš něco za pár kaček ( mohla jsem to napsat hned, já vím....), abych se jimi mohla doma zlít do bezvědomí a i CEV, který  mi dnes právě došel, mezi ty "za málo peněz hodně muziky" nepatří. Bohužel hodně z mých osvěžovačů vzalo za své v posledních dnech a ždímu poslední kapky. Na ven mezi lidi ale bohudík zatím na polici něco mám. 

Koukám teď na Zen od Shiseido, kdysi jsem ho zkoušela, vím, že se mi zdál docela dobrý, ale nějak si neuvědomuji, jestli by byl tou vůní, kterou zrovna na teď chci. Neznáš? 

Pak mě napadají takové ty profláklotiny jako něco od Cartiéra, od Moschina I Love Love nebo od Versace Diamond.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 23:41

jerry Jarko, díky, vidíš na AA jsem úplně zapomněla, mohla bych po nich mrknout.

A od Hermés bych možná mohla sáhnout po Monsieur Li.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 23:49

Poéma  Krásna letná vôňa je Acqua di Parma Mirto di Panarea.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 08:45

Biely kvet V tom s tebou souhlasím, je opravdu povedená. Mám ji a patří mezi ty, které nosím na ven mezi lid.