Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 08. října 2020 11:57

viktorka_od splavu Tak to mám radost...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 08. října 2020 17:27

euridike Skvěle napsaná recenze na Eau Capitale .

Mně se vůně velmi líbí, ale není pro mě ta "osudová", která by vyvolala podobnou reflexi.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 08. října 2020 17:30

Fleur Díky , já sama jsem byla víc než překvapená, že s touhle vůní takhle souzním, jak jsem psala, růže a pačuli nebyly stvořeny pro mě - a pořád ještě si to myslím, tohle je prostě taková malá /velká záhada...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 08. října 2020 17:35

euridike To se tak občas přihodí. Také mám na poličce vůně se složkami, které v jiných vůních vůbec nesnesu a nevyhledávám, ale v jiné kompozici od prvního přivonění vím, že patříme k sobě.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 09. října 2020 07:32

Cardinal Heeley 

Je to takové tekuté ranní světlo... nebo snad rovnou osvícení? Má duše, právě očištěná od všeho hříchu, oblékla bílý kment a chválí Boha. Ta chvála uniká otevřeným oknem, jímž přišel úsvit, a stoupá k nebesům v tenkých spirálkách příjemné vůně kadidla. Až vyjdu do toho nového dne, neušpiním to své nové bělostné roucho, svou čistou duši? A už slyším odpověď: "Neboj se vyjít. Dej na svou duši pozor, ale když se ušpiníš, vrať se, přece víš, že odpuštění existuje."

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 09. října 2020 08:03

Panenka Krása ! Vůně i tvůj text. Nosím ji moc ráda a tohle si budu připomínat, kdykoliv ráno sáhnu po flakónu. Děkuji!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. října 2020 08:48

Panenka To je krásne napísané!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 09. října 2020 08:54

Panenka s Cardinalem se opakovaně míjím. tvá recenze je krásná

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 09. října 2020 08:58

Panenka Připojuju se k předchozím reakcím: krásné

A hned mi připadá dnešek hezčí a tak nějak "vznešenější"

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:30

Panenka

Miru Tvoje recenze na Teint de Neige je skvělá... //Když jsem psala tu svoji krátkou poznámku k ní, říkala jsem si, jak se asi líbí Tobě, když je to tak ultimátní pudrovka - tak už to vím...//

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:35

euridike 

...no, já bez těch pudrovek nemohu být už léta asi...

(vyzkoušela jsem toho, hlavně dříve, hodně. Takže když sem dá někdo nějakou recenzi a mně se chce a něco na tu vůni mám, tak taky vložím, noo...)

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2020 09:58

ORSON Carine Roitfeld

Story praví, že Orson je milenec z města hříchu, kterým je v tomto případě džungle zvaná Nový York, dalo by se tedy snad předvídat, že nás čeká vůně barevná, energická, mnohovrstevnatá, živá - a já vám nevím, nějak mi to nehraje. On ten Orson nebude nějaký ten úspěšný CEO - nebo tak něco, on to bude umělec, který zřejmě v rámci lehce dekadentních osobních libůstek vystupuje pod téměř uměleckým pseudonymem Orsie někde na Dolním Manhattanu, zbožňuje tuberózu, ach tuberózu, tuny tuberózy, taky mandle a vanilkové soufflé - ale jen střídmě, aby dopnul kostým, dost na tom, že si občas dá anýzový likér, ten je taky samá kalorie, mrcha...

No tak tohle je Orson - tuberóza v plném květu s nějakou tou dobrotou navíc...

Prý unisex. A coby ne... Dnešní - dynamicky se vyvíjející - doba přeje odvážným...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:00

euridike 

...tak tahle sivá, tuberozová variace zní krásně!.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:03

Miru Je pěkná, na moje poměry už trochu příliš směřuje k vůni téměř jedlé - pro tu sladkost, vanilku, mandle, ale líbí se mi... //Potřebovala bych ji zkusit, až bude zima...//

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:09
Reakce na Panenka:

Cardinal Heeley 

​Naprosto přesné, krásné a povznášející

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:13

teena-s Tvá recenze na pánskou Dia nemá chybu.

A i ty ostatní. Moc ráda je čtu a neskonale mě baví (navíc z nich mám i naprosto jasnou představu, jak vůně voní..)

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:19

teena-s Musím se přidat - Tvoje recenze jsou boží...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:19

euridike 

...a to právě mě se zas líbí moc!, to, že to jde do gurmánštiny

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:25

Miru Chápu, já na gurmánky obecně moc nejsem, na vanilku taky ne, teď jsem dopsala naprosto strašnou a strastiplnou recenzi na Sensual & Decadent LM Parfums, tu sem ani nemůžu dát , tam mě ta vanilková sladkost úplně drtí...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 09. října 2020 10:29

euridike 

...tak šup sem s ní! To mě zajímá!

(beztak to s Tebou versus já bude jako s Fleur - ta má smrt zadušením vanilkovým krémem já éterickou molekulu vanilky na ledovém zmrazku...)